تلویزیون سامسونگ چه زمانی نیازمند تعمیر می باشد؟ آیا چیزی در مورد نحوه ی تعمیر تلویزیون سامسونگ میدانید؟ هدف ما آگاه ساختن شما از نحوه ی تعمیر تلویزیون سامسونگ و شناسایی عیب ها و قطعات آسیب دیده ی آن می باشد. پس تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

در حالت کلی تعمیر انواع تلویزیون دارای روند مشابهی است و می توان گفت که انواع تلویزیون ها از قطعات مشترکی تشکیل شده اند. همانطور که میدانید اغلب کاربران عادت دارند که تلویزیون را در مدت زمان زیادی روشن بگذارند و بدون توجه به مشکلات و آسیب هایی که از این طریق به تلویزیون وارد می شوند، اکثرا این عادت اشتباه را تکرار می کنند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

SAMSUNG یک برند خارجی است که یکی از باکیفیت ترین و شناخته شده ترین تلویزیون موجود در بازار است و دارای متقاضیان و مصرف کنندگان زیادی می باشد. این تلویزیون دارای انواع کیفیت های متنوع و همچنین تکنولوژی پیشرفته ی Smart UHD DIMMING View  Ultra clean view / نیز می باشد که تصاویر بی نظیر و فوق العاده ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد به همین دلیل است که این تلویزیون به راحتی توانسته، جایگاه اول را در تولید با کیفیت ترین نمایشگر در جهان بدست آورد.

مشخص است با توجه به اهمیت این تلویزیون و همچنین کارایی منحصر به فرد آن کاربران باید مبلغ نسبتا زیادی را برای خرید تلویزیون سامسونگ پرداخت کنند. شایان ذکر است بدانید که کاربران می توانند از طریق خرید اقساطی این تلویزیون شگفت انگیز را خریداری نمایند و اما مهم ترین موضوع در رابطه با هر تلویزیون، مشکلات ایجاد شده و نحوه و شرایط تعمیر آنها است. تلویزیون سامسونگ مانند هر نوع تلویزیونی از این قاعده مستثنی نیست و طبیعتا افرادی که دارای تلویزیون سامسونگ هستند ممکن است با مشکلات رایجی همانند: روشن نشدن تلویزیون، ایجاد خطوط روی صفحه، مشکل صدای تلویزیون و .. برخورد کنند.

شما عزیزان با خواندن این مطلب آگاهی لازم و کافی را  در رابطه با تعمیر تلویزیون سامسونگ بدست می آورید.

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ چیست و یا اگر این اتفاق برای تلویزیون سامسونگ بیفتد چه کاری باید انجام دهیم؟ طبیعتا بروز چنین مشکلی مربوط به مین برد تلویزیون سامسونگ می باشد و به این معنی است که این قسمت از تلویزیون سامسونگ آسیب دیده است و نیاز به تعمیر دارد. البته باید توجه داشته باشیم که خرابی مین برد یکی از احتمالات بروز چنین مشکلی است.

جالب است بدانید که هر کاربر در حین استفاده از تلویزیون نوعی دستور را به آن صادر می کند. مانند: عوض کردن کانال ها، خاموش و روشن شدن تلویزیون و.. که همگی در ابتدا به مین برد تلویزیون ارسال می شوند و سپس مین برد این دستور را به قطعه ی مورد نظر ارسال می کند .

 در واقع می توان گفت که مین برد نقش رابطی را بین دستور صادر شده توسط کاربر و قطعات اجرا کننده ی تلویزیون دارد و به این صورت نقش و مسئولیت همه ی اجزای تلویزیون را هماهنگ و تنظیم می کند. همانطور که اشاره شد با خراب شدن مین برد، تلویزیون خاموش می شود و روشن نمی شود. از عوامل مهم خرابی مین برد می توان به وارد شدن ضربه به تلویزیون، رطوبت و نوسان برق اشاره کرد. به همین دلیل لازم است که تلویزیون به محافظ برق متصل باشد تا مین برد و سایر قطعات دچار آسیب دیدگی نشوند.

 بهتر است بدانید که یکی دیگر از عوامل مهم تخریب مین برد، استفاده از کابل نامرغوب و اتصال آن به تلویزیون می باشد که در این صورت باعث ایجاد سوختگی در قسمت cpu و در آخر خرابی مین برد می شود. با تشخیص اجزای این قسمت امکان تعویض و تعمیر تلویزیون سامسونگ وجود دارد.

در مجموع می توان گفت اگر تلویزیون سامسونگ شما دچار عیب و مشکلی شد، برای تعمیر می توانید آن را به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ بسپارید.

تعمیر پنل شکسته تلویزیون سامسونگ

 یکی دیگر از مشکلات رایج در تلویزیون سامسونگ خرابی پنل می باشد که از نشانه های وجود این مشکل می توان به خطوط عمودی ایجاد شده روی صفحه نمایش و همچنین تیره شدن قسمتی از تلویزیون اشاره کرد. پنل یکی از قطعات مهم و بسیار گران تلویزیون به شمار می رود.

از مهم ترین عوامل خرابی پنل تلویزیون می توان به ایجاد رطوبت و ضربه به تلویزیون اشاره کرد. در نتیجه باید هوشیار باشید تا اینگونه اتفاقات برای تلویزیون سامسونگتان پیش نیاید. علاوه بر آن برای تعمیر تلویزیون سامسونگ می توانید به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید.

تعمیر پنل شکسته سامسونگ

مشکل صدای تلویزیون سامسونگ

گاهی اوقات ممکن است که کاربر با روشن کردن تلویزیون سامسونگ خود، متوجه ی قطعی صدای آن شود. معمولا عامل ایجاد چنین مشکلی پاور تلویزیون سامسونگ می باشد. لازم است بدانید برای رفع و تعمیر مشکلات مربوط به صدای تلویزیون باید دقت و مهارت زیادی به کار برده شود. بطور کل مشکل صدا در تلویزیون سامسونگ در دسته مشکلات جزئی قرار می گیرد. به یاد داشته باشید که قبل از بررسی این کار باید حتما عیب یابی کاملا دقیقی از دستگاه انجام شود.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون سامسونگ

 اگر احیانا در حین روشن کردن تلویزیون سامسونگ متوجه شدید که چراغ تلویزیون روشن نمی شود یا تلویزیون به صورت ناگهانی ریستارت می شود و نمایشگر آن پرش دارد اینها عواملی هستند که نشان میدهند که باید برای تعویض یا تعمیر منبع تغذیه  هرچه سریع تر اقدام کنید.در کل می توان اشاره کرد که جریان برقی وجود نخواهد داشت و امکان دارد که مدار تغذیه تلویزیون آسیب دیده باشد.

 نکته ی قابل توجه در رابطه با این موضوع اینکه تعمیر مدار تغذیه تلویزیون سامسونگ برای تعمیرکاران کاری دشوار و چالش برانگیز است. در این صورت اغلب اوقات پیشنهاد می شود که قطعه مورد نظر را تعویض نمایید. توجه داشته باشید که تعمیر تلویزیون سامسونگ کار مهم و حساسی است که کار هر کسی نیست.

مدار تغذیه تلویزیون سامسونگ

تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

 در تعمیر تلویزیون LED سامسونگ، اگر لامپ های LED دچار آسیب شده باشند، قبل از هر چیزی باید بخش های ماژور و صفحات پلاریزه برداشته شوند سپس لامپ های خراب شده را شناسایی کرده و آنها را با لامپ های جدیدی عوض کنید. توجه داشته باشید که تعمیر بک لایت کار دشواری است و امروزه خرابی بک لایت در تلویزیون های جدید کاملا شایع شده است. نکته ی بسیار مهم در رابطه با این موضوع (تعمیرات بک لایت) اینکه به علت برداشتن صفحه ماژور احتمال شکستگی پنل وجود دارد.

به همین خاطر بیشتر مراجعه کنندگان ترجیح می دهند که پنل جدیدی را به جای پنل قبلی جایگزین کنند. مشکلاتی که نشان دهنده ی وجود این نقص می باشند، شامل داشتن صدا ولی نبود تصویر یا مشکل در نشان دادن تصویر، امکان قطع شدن تصویر تلویزیون سامسونگ بعد از روشن شدن و نمایش لوگوی سامسونگ، تاریکی بخشی از صفحه نمایش، قطع و وصل شدن تصویر و همچنین ایجاد نقاط نورانی و تاریک در تصویر نمونه ای از این مشکلات می باشند.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ

 مشکل دیگری که ممکن است کاربران با آن روبه رو شوند، آب خوردگی پنل تلویزیون سامسونگ می باشد. می توان گفت که یکی از دلایل ایجاد چنین مشکلی استفاده ی نادرست از اسپری برای تمیز کردن صفحه ی تلویزیون است که در این صورت شاهد این آسیب دیدگی می شوند. تلویزیون سامسونگ همانند هر نوع تلویزیون دیگری ممکن است دچار آب خوردگی شود و احتمال دارد که این مشکل باعث ایجاد اختلالات فراوانی شود. شایان ذکر است که تعمیر آب خوردگی پنل تلویزیون سامسونگ از اهمیت بسزایی برخوردار است و در نظر داشته باشید که برای انجام این کار باید کارشناسان حرفه ای وارد عمل شوند.

تصویر نگاتیوی تلویزیون سامسونگ

مشکل نگاتیوی حاصل از وجود نقص و خرابی در مدار GAMMA برد T-con است. کاربران می توانند با تعمیر تلویزیون سامسونگ خود و یا تعویض این قسمت این نقص را برطرف کنند.

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

 به جرات می توان گفت که یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران با آن روبرو می شوند، روشن شدن تلویزیون سامسونگ با تاخیر است. این موضوع نشان می دهد که تعداد زیادی از خازن های تلویزیون سامسونگ دچار آسیب شده اند و باید حتما تعویض شوند. اما در نظر داشته باشید که خراب شدن چوک های ورودی هم یکی از احتمالات بروز چنین مشکلی است.

کاربران باید در نظر داشته باشند که تصاویری که توسط تلویزیون سامسونگ به نمایش گذاشته می شوند، از طریق سیم های تخت و منعطفی به نام فلت است که به پنل آن منتقل می شوند. رشته سیم هایی که داخل فلت قرار دارند، با آب خوردگی یا اتصالی کردن دچار آسیب و خرابی می شوند و لازم است که کاربر آنها را عوض نماید. این عناوین نمونه ای از ایرادات فنی تلویزیون سامسونگ می باشند.

علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

 روشن نشدن تلویزیون از جمله مشکلات بسیار مهمی است که باید توسط کارشناسان مورد بررسی قرارگیرد. در کل میتوان گفت که علت روشن نشدن تلویزیون مربوط به اختلال در برد پاور می باشد.

سیاه شدن صفحه تلویزیون سامسونگ

سیاه شدن صفحه تلویزیون، دارای علت های مختلفی است که می توان بطور کامل هر یک از آنها را بررسی کرد. اما در مجموع می توان گفت که اگر تلویزیون کاربر دچار چنین مشکلی شد، باید در ابتدا قسمت تنظیمات تصویر در دستگاه را بررسی کرده. اگر نتوانست مشکل را رفع کند، ممکن است که دلیل این نقص (سیاه شدن صفحه تلویزیون) خرابی بک لایت تلویزیون باشد.

قفل شدن کنترل تلویزیون سامسونگ

واضح است که قفل شدن کنترل تلویزیون دارای علت های زیادی می باشد که می توان به چند مورد از آنها اشاره کرد.

 • معیوب شدن باتری ها
 • صدمه ی وارد شده به کنترل
 • خرابی سنسور

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون سامسونگ

 ممکن است شما مشکل صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون را مشاهده کرده باشید. اما راهکاری برای تعمیر آن نداشته اید. این مشکل دارای چندین علل مختلف است و کاربر باید تلویزیون را به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ سپرده تا کارشناسان این مشکل را بطور کامل عیب یابی کنند.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون سامسونگ

 توجه داشته باشید که اگر خطوط یا نوار عمودی روی صفحه کشیده شده باشند به این معنی است که پنل آسیب دیده است. و در صورتی که این خطوط بر روی صفحه نمایش در آیند و از قسمت بالای نمایشگر تا پایین ترین نقطه ی نمایشگر کشیده شوند، به این معنی است که برد تیکان آسیب دیده است.

اشکال در WIFI تلویزیون سامسونگ

استفاده و دسترسی به وای فای در تلویزیون سامسونگ یکی از قابلیت های جالب و محبوب تلویزیون سامسونگ می باشد. اگر این قابلیت دچار مشکلی شود، کارشناسان با بررسی دستگاه ابتدا Firmware تلویزیون را آپدیت می کنند.  در صورتی که اشکال رفع نشود باید سخت افزار مرتبط با این بخش با صدور اجازه عوض شود.

بیشترین مشکلاتی که کاربران تلویزیون سامسونگ تاکنون داشته اند عبارتند از :

 • لرزش تصویر در حین نمایش
 • خاموشی تلویزیون در حین استفاده
 • قرار گرفتن تلویزیون در حالت استند بای
 • ضربه خوردن ال ای دی
 • آسیب دیدن بک لایت
 • کم شدن نور
 • سیاه شدن صفحه تلویزیون
 • و …

تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران دارای شعبه های زیادی می باشد و این نمایندگی از مجموعه ای کاملا حرفه ای و فوق تخصصی می باشد. همچنین این نمایندگی با ارائه خدمات مرتبط با پشتیبانی، تعمیر، بهسازی و.. مربوط به انواع تلویزیون های معروف و شناخته شده ی سامسونگ فعالیت دارد. خوب است بدانید که نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران به منظور تامین رفاه بیشتر متقاضیان تلویزیون های سامسونگ در انواع مختلف و همچنین به خاطر کاهش هزینه حمل و نقل اقدام به تاسیس شعبه های مختلفی در تهران کرده است.

شایان ذکر است بدانید که مکان قرارگیری شعبه ی این نمایندگی تمام نقاط تهران را تحت پوشش قرار داده است. کاربران میتوانند با مراجعه به شعبه ها ی مختلفی که در تمام شهر می باشد به راحتی قادر به برخورداری از خدمات عالی و حرفه ای نمایندگی رسمی تلویزیون سامسونگ برای تعمیر تلویزیون  سامسونگ خود شوند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

یکی از روش های عالی و جالب ارائه شده توسط نمایندگی سامسونگ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل است و اینکار مورد استقبال  مشتریان قرار گرفته است. مشخصا جابه جایی و منتقل کردن بعضی از تجهیزات و لوازم خانگی از جمله تلویزیون به دلیل داشتن ساختار آسیب پذیر و ابعاد آن کار سختی می باشد به همین خاطر اغلب کاربران ترجیح می دهند که تعمیر تلویزیون در منزل انجام شود و همچنین با خیال آسوده از تعمیر تلویزیون سامسونگ خود اطمینان حاصل نمایند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

چناچه کاربران در مورد تعمیر تلویزیون سامسونگ، نگران روند و شیوه ی جا به جایی و منتقل کردن تلویزیون به تعمیرگاه به علت آسیب و ضربه خوردن هستند، پیشنهاد می شود که از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل  استفاده کنند. برای این کار فقط لازم است آدرس خود را به تکنسین داده و به این ترتیب شما تلویزیون خود را جابه جا نمی کنید و همچنین از احتمال آسیب دیدن تلویزیون در اثر ضربات و دیگر موارد جلوگیری می کنید.

انواع خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون در محل شامل: با خبر کردن و اعزام تکنسین های حرفه ای و کار بلد به آدرس مدنظر کاربر،  تشخیص عیب های تلویزیون، برآورد کردن هزینه ها و..  باعث داشتن تعمیراتی حرفه ای و با کیفیت می شود.

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

نمایندگی شرکت تعمیرات تلویزیون سامسونگ قبل از هر چیزی با بکارگیری از پیشرفته ترین روش های تشخیص عیب و ایرادات، نوع اشکال به وجود آمده در دستگاه را شناسایی می کند. سپس با توجه به مدل و نوع تکنولوژی قرار داده شده در تلویزیون، همچنین با صدور اجازه از صاحب دستگاه تعمیرات را بر روی ال ای دی سامسونگ پیاده می کنند.

لازم است بدانید که همه ی اقدامات مربوط به تعمیرات تلویزیون ال ای دی سامسونگ در نمایندگی آن بر طبق استاندارد های جهانی مطرح شده اند.

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

خاطر نشان می نماییم که تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ تفاوت زیادی با تعمیرات ال ای دی ندارد. قابل توجه است که با بررسی کامل تلویزیون ال سی دی و مشکلات آن از جمله : داشتن صدا بدون تصویر، قطع و وصل شدن تصویر ال سی دی و.. می توان آنها را تعمیر کرد.

از علائم خراب شدن ال سی دی تلویزیون می توان به شکستن ال سی دی (به دلیل برخورد مانیتور تلویزیون با شی تیز در این صورت باید مانیتور جدیدی جایگزین شود)، خیس شدن صفحه( در این زمان باید بدون اتلاف وقت دستگاه را سریع خاموش کرده و آن را روشن نکنیم) روشن ماندن نقطه پاور، کم نور شدن ال سی دی و.. اشاره کرد.

گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

همانطور که میدانید اکثر کالاهایی را که خریداری می کنیم دارای گارانتی می باشند. تلویزیون سامسونگ هم قطعا از آن دست کالاهای مهم و با کیفیتی است که دارای گارانتی می باشد. البته در خاطر داشته باشید که گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ نشان دهنده ی کیفیت تعمیرات است. واضح است که مدت زمان گارانتی با توجه به تعمیرات مشخص می شود. کاربران در صورت مواجه با مشکلاتی می توانند با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس گرفته و بدون پرداخت هزینه ای مشکلشان را رفع نمایند. به گونه ای که هر گونه مشکل یا عیبی که به وجود آید هیچ تعللی در تعمیر تلویزیون سامسونگ آنها به وجود نمی آید.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی معتبر تلویزیون سامسونگ

از ویژگی های قابل توجه و شناخته شده ی نمایندگی تلویزیون سامسونگ، می توان اشاره کرد که این نمایندگی از تجهیزات بسیار پیشرفته و کارآمد روز دنیا برخوردار است. مثلا در بخش تعمیرات این نمایندگی انواع و اقسام دستگاه های مدرن، بی نظیر و همچنین ابزارآلات حرفه ای فراهم شده است تا تعمیرکاران توانایی ارائه خدمات را به بهترین نحوه داشته باشند. همچنین این نمایندگی همواره در حال پیشرفت و به نمایش گذاشتن حرفه های شگفت انگیز خود است. این مرکز ( تعمیر تلویزیون سامسونگ توسط استاد تی وی) دارای کادر و کارکنان کاملا آموزش دیده و کاربلدی است که تا کنون توانسته اند رضایت شمار بسیار زیادی از مشتریان را به دست آورند.

خرید تلویزیون خراب و پنل شکسته سامسونگ

افرادی که دارای تلویزیون شکسته و یا از کار افتاده هستند، می توانند جهت صرفه جویی در هزینه ی خرید یک نوع دستگاه دیگر، تلویزیون خود را به مجموعه استاد تی وی بفروشند.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

از مهم ترین و پرتکرار ترین سوالات  که اغلب برای کاربران پیش می آید مقدار هزینه ی تعمیر تلویزیون سامسونگ می باشد. نکته قابل توجه این است که نمی توان صرفا بدون هیچ معیار و سنجشی قیمتی را تخمین زد. به این معنی که در ابتدا باید  با دقت پروسه ی عیب یابی تلویزیون انجام و سپس با توجه به نوع خرابی، قطعه تعویضی یا خراب شده و.. هزینه را تخمین زد. شما بزرگواران جهت خرید تلویزیون سامسونگ با قیمت بسیار مناسب و به صرفه  تعمیر تلویزیون خراب و پنل شکسته ی تلویزیون سامسونگ می توانید به وب سایت استاد تی وی مراجعه نمایید.از دیگر خدمات ما تعمیر تلویزیون ال جی و تعمیر تلویزیون سونی می باشد.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
اکبر
اکبر
11 آبان 1400 4:14 ب.ظ

سلام وقت بخیر ببخشید من ی تلویزیون سامسونگ مدل UA32EH5560M دارم که
چراغ پاورش ۵ بار روشن خاموش میشه بعد قطع میشه و دوباره روشن میشه البته گاهی ام تعداد چشمک پاورش هم بیشتر میشه می خواستم ببینم مشکل از کجاست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

پشتیبان سایت
پشتیبان سایت
11 آبان 1400 4:40 ب.ظ
پاسخ به  اکبر

متاسفانه این مشکل توی این سری از تلویزیون ها زیاد دیده میشه که مربوط به خرابی برد پاور تلویزیون سامسونگ هست.برای تعمیر تلویزیون سامسونگ می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لیلا موسوی
لیلا موسوی
7 آذر 1400 10:37 ق.ظ

سلام خسته نباشید من تلویزیون سامسونگ دارم سری 7 که یک هفته است صدا داره ولی تصویر نداره بهم گفتن مشکل از بک لایت میخواستم ببینم هزینه تعمیرش چقدر میشه و اصلا ارزش تعمیر کردن داره؟ شما خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل هم دارید؟

پشتیبان سایت
پشتیبان سایت
7 آذر 1400 11:01 ق.ظ
پاسخ به  لیلا موسوی

با سلام و درود به شما دوست عزیز
متاسفانه بک لایت تلویزیون سامسونگ شما سوخته و باید تعویض بشه برای استعلام هزینه لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
بله ما خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران داریم فرقی نمی کند ساکن کدام منطقه باشید.