استاد تی وی یکی از مراکز تخصصی تعمیر تلویزیون شارپ در تهران می باشد که خدمات تعمیر و عیب یابی تلویزیون را در منزل ارائه می دهد. این مجموعه خدمات خود را همه روزه حتی در ایام تعطیل جهت رفاه مشتریان ارائه می دهد

اگر فکر می کنید ک  تلویزیون شارپ منزل شما دچار مشکل شده است ، می‌توانید از تیم تعمیر تلویزیون شارپ بخواهید تا قطعات را مورد بررسی قرار دهند‌. در این صورت هر گونه اقدامی که سبب می شود تا با کمترین هزینه بتوانید تلویزیون خود را مانند روز اول نو نمایید، به شما پیشنهاد خواهد شد.

تیم استاد تی وی با اعزام یک تکنسین به سوی شما که در این زمینه متخصص است می تواند در کمترین زمان ممکن تلویزیون شما را بدون جا به جایی عیب یابی کند

تعمیر تلویزیون شارپ
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون شارپ

برند SHARP همانند همتای خود پاناسونیک برندی ژاپنی می باشد که تعمیر آن نیازمند تکنسین های خبره است. در گذشته چیزی به عنوان تعمیر تلویزیون در منزل معنا نداشت اما امروزه خدمات تعمیر تلویزیون در منزل یکی از مهم‌ترین خدماتی است که می بایست توسط نمایندگی های مجاز تعمیر تلویزیون ارائه شود. در این شرایط می توان از خدمات تعمیر تلویزیون شارپ در محل استفاده کرد و دیگر نیازی به حمل و نقل تلویزیون به تعمیرگاه نخواهد بود و مشخص است که هزینه ها تا حد زیادی کاهش می یابد.
هزینه تعمیر در بخش سخت‌افزار بسته به نوع خرابی مشخص می‌شود معمولاً قطعات سخت افزاری تلویزیون شارپ در بازار موجود هستند، اگر خرابی قطعه سخت افزار مربوط به بلندگو و صدای تلویزیون باشد. در چنین شرایطی هزینه‌ها برای شما توضیح داده می‌شود اما معمولاً هزینه زیادی در بر نخواهد داشت.

تعمیر تلویزیون شارپ در تهران

تهرانی های عزیز، می توانید از خدمات تعمیر در تهران استفاده نمایید، نمایندگی های مجاز ما در بخش‌های مختلفی از تهران فعالیت می‌کنند کافیست با یک تماس تلفنی ساده منطقه مورد نظر را اعلام کنید، تا تیم تعمیرکار به منطقه مورد نظر اعزام شوند. مشکل بهم ریختگی صفحه نمایش در تلویزیون های شارپ بسیار دیده می‌شود از آنجایی که تلویزیون از دسته دستگاه‌هایی است که معمولاً زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، به هم ریختگی در تصویر و رنگ‌ها یک موضوع بسیار عادی محسوب می‌شود در چنین حالتی نیاز است که تعمیرات لازم بر روی دستگاه صورت بگیرد.

البته در ابتدا می بایست بررسی شود که آیا ال ای دی دستگاه دچار مشکل شده است یا خیر. به این ترتیب می توانید از خدمات ما استفاده کنید و شرایط تلویزیون خود را به تیم‌های تعمیرکار اعلام نمایید، با یک توضیح ساده از سوی شما تعمیر تلویزیون شارپ به خوبی انجام می‌شود.

تعمیر تلویزیون شارپ در منزل

خوشبختانه شرایط تعمیر تلویزیون در منزل فراهم شده و شما میتوانید ایرادات تلویزیون خود را به سادگی در منزل خود و بدون نیاز به حمل و نقل آن برطرف سازید. نکته مهمی که باید در این زمینه بررسی شود اینکه می‌بایست مدل تلویزیون خود را با کارشناسان تعمیرکار در میان بگذارید تا در صورت نیاز قطعه مورد نظر را خریداری کنند. تیم تعمیرات بررسی میکنند که آسان ترین و سریع ترین روش کدام است. معمولاً نیازی به هزینه زیاد برای خدمات تعمیر تلویزیون در منزل نخواهد بود و این موضوع سبب شده تا افراد به سادگی مشکل تلویزیون خود را در منزل حل نمایند.

تعمیر تلویزیون شارپ در محل

بسیاری از شرکت ها و کارخانه های بزرگ در اطراف تهران قرار گرفته اند که از خیابان های اصلی دور هستند این موضوع سبب می شود که اگر دستگاه تلویزیون دچار خرابی شود فرد دچار نگرانی شده و این تصور را دارد که باید هزینه زیادی برای حمل و نقل آن بپردازد. مثلاً تلویزیون های شارپ در بسیاری از کارخانه ها، شرکتها و ارگانها مورد استفاده قرار می گیرد. تلویزیون شارپ پس از مدتی کیفیت خود را از دست می دهد و یا دچار مشکل می شود. اگر یک مقایسه ساده کنید متوجه تفاوت هزینه تعمیر تلویزیون شارپ در محل و در تعمیرگاه خواهید شد.

خدمات تعمیر تلویزیون شارپ

خدمات تعمیر تلویزیون شارپ شامل تعمیر یا تعویض قطعات این تلویزیون بوده و باید حتما توسط متخصص و تکنسین مربوطه انجام گیرد.با این حال در ادامه در مورد روند تعمیر یا تعویض این قطعات توضیح دادیم چرا که در بعضی مواقع تعمیر راهکار نیست و قطعه به طور کلی باید تعویض شود

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون شارپ

مین برد تلویزیون شارپ حکم مادربرد را بر عهده دارد یعنی بردی که دستورات لازم را به سایر قسمت های تلویزیون می دهد. حال تصور کنید که این برد دچار سوختگی و یا آسیب شود. قطعاً تلویزیون می تواند مانند قبل کار کند در چنین شرایطی نیاز است که مین برد از تلویزیون جدا شده و بررسی‌های لازم روی قسمت‌های قطعات آن صورت بگیرد بنابراین تعمیر مین برد به هیچ عنوان کار تعمیرکاران مبتدی نخواهد بود و قطعاً نیاز به تخصص بالایی دارد‌.
برای تعویض و تعمیر مین برد در ابتدا باید مدل مین برد بررسی شود و همین طور ارزیابی صورت بگیرد که آیا قطعه ای که خراب شده قابلیت تعمیر دارد و تعمیر آن گارانتی لازم را در بر خواهد داشت یا خیر. همه این موارد توسط تیم تعمیر تلویزیون شارپ به طور دقیق بررسی می‌شود و هزینه‌های لازم و همینطور مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است به کاربر اعلام خواهد شد.

تعویض پنل شکسته تلویزیون شارپ

اگر تلویزیون شما بر روی قسمت پنل دچار ترکهای ریز است، هر چه سریعتر اقدام به تعویض پنل نمایید. بگذارید این موضوع را با یک مثال ساده برای شما توضیح دهیم وقتی به ترکهای ریز تلویزیون دقت نکنید پس از مدتی رطوبت و گرد و خاک وارد برد داخلی تلویزیون می شود در این صورت به بخش‌های دیگر تلویزیون آسیب می رساند و در نهایت احتمال اینکه تلویزیون به طور کلی بسوزد وجود دارد.

بنابراین هر نوع شکستگی کوچک و بزرگ در پنل تلویزیون را جدی بگیرید و سعی کنید پنل را به صورت کاملا دقیق و حرفه‌ای تعویض نمایید برای این کار نیاز به تیم تعمیر تلویزیون شارپ خواهد بود تا اجرای پنل جدید با بهترین ابزار صورت بگیرد. پنل های شکسته سبب آسیب به مین برد بک لایت و همینطور کابلهای داخلی دستگاه خواهد شد.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون شارپ

برای اینکه تلویزیون روشن شود و به درستی کار کند، نیاز به منبع تغذیه است تا برق شهری را به قسمتهای مختلف تلویزیون برساند. حال فرض کنید که این منبع دچار خرابی شده و آسیب ببیند. بنابراین خرابی مدار تغذیه یا پاور در تلویزیون شارپ یکی از موضوعات مهمی است و به اصطلاح گفته می‌شود که برق به تلویزیون نرسیده است اما موضوع از این قرار است که در واقع مدار تغذیه دچار خرابی یا سوختگی شده است.
خرابی مدار تغذیه گاه سبب می شود که نوسان برق روی برد اصلی تلویزیون اثر نامناسبی بگذارد و در نهایت سبب سوختگی برد تلویزیون شود، بنابراین از یاد نبرید که مدار تغذیه می بایست به دقت مورد بررسی قرار گرفته و ایرادات لازم این مدار به طور دقیق در تعمیر تلویزیون شارپ شناسایی شود.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون شارپ

تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

بک لایت ها همان نور سفیدی هستند که از پشت تلویزیون به پنل می تابند و سبب می‌شوند که پیکسل های تلویزیون روشن شده و تصاویر نمایش داده شوند. حال تصور کنید که بک لایت درست کار نکند و نور سفید وجود نداشته باشد. در این صورت تصاویر نمایش داده نشده و در نهایت شاهد تصاویر کمرنگ و یا صفحه سیاه روی تلویزیون خواهیم بود.

بنابراین بک لایت ها از مهم ترین قسمت هایی هستند که می بایست مورد بررسی قرار بگیرند. اگر حدس می‌زنید مشکل تلویزیون شما مربوط به بک لایت است با تیم تعمیر تلویزیون شارپ ارتباط بگیرید و مشکل تلویزیون خود را بازگو کنید. دقت کنید که معمولاً مشکلاتی که در تلویزیون ایجاد می شود مربوط دریافت اطلاعات از سوی بک لایت خواهد بود.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون شارپ

اگر تلویزیون شما دچار مشکل آب خوردگی شده است احتمالا وقتی تلویزیون را روشن می‌کنید پس از مدتی تصویر از بین می‌رود و یا صدا کم یا زیاد شده و حتی قطع می شود، در چنین حالتی بهتر است که از یک تعمیرکار خبره بخواهید تا مشکل آب خوردگی پنل تلویزیون را برطرف سازد. حال فرض کنید پنل تلویزیون شما شکسته بوده و سپس رطوبت وارد تلویزیون شده باشد.

در چنین حالتی قطعاً بسیاری از قطعات درگیر خطر سوختگی هستند، پس دقت کنید که آبخوردگی پنل تلویزیون شارپ یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید هرچه سریعتر آن را برطرف کنید. تعمیر تلویزیون شارپ در منزل و همینطور در محل برای شما فراهم شده است بنابراین نیاز به صرف هزینه برای حمل و نقل تلویزیون نخواهید داشت.

مشکلات متداول تلویزیون شارپ

در ادامه به مشکلات متداول تلویزیون میپردازیم که ممکن است برای شما پیش بیاید و بد نیست اگر اطلاعات کافی در مواجهه با این مشکلات را داشته باشید

تصویر نگاتیوی تلویزیون شارپ

تصاویر نگاتیوی برای تلویزیون شارپ مربوط به برد تیکان است و این موضوع در تمامی برند های تلویزیون فصل مشترکی دارد. بنابراین اگر دیدید تصویر تلویزیون شما به صورت نگاتیوی نمایش داده می‌شود، اصلا نگران نباشید برد کوچکی در تلویزیون قرار دارد که پس از مدتی عمر آن تمام شده و نیاز به تعویض آن برد خواهد بود.

در چنین شرایطی که تصویر به حالت اولیه خود باز می‌گردد، تعمیر تلویزیون شارپ به نسبت سایر برندها آسانتر است. چون این تلویزیون از استانداردهای لازم در قطعات خود استفاده کرده و این موضوع سبب می‌شود تا تعمیرکاران خبره بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن عملیات تعمیر را به خوبی اجرا سازند.

دیر روشن شدن تلویزیون شارپ

گاه ایرادات فنی تلویزیون شارپ بسیار جزئی است اما گاه ایرادات به قدری گسترده است که سبب می‌شود برد اصلی تلویزیون دچار سوختگی شود در چنین شرایطی قطعا نیاز است که ایرادات به درستی بررسی شود دقت کنید که مثلاً در مورد مدار تغذیه شرایطی فراهم است که در یک لحظه بارها برق قطع و وصل میشود اگر منبع تغذیه به طور درست کار نکند، در نهایت تلویزیون میسوزد.

برای رفع ایرادات فنی تلویزیون شارپ قطعاً نیاز به یک تعمیرکار متخصص است که از ابزارهای جدید و به روزی استفاده نمایند. تعمیر تلویزیون شارپ به خصوص در مدل‌های قدیمی قطعاً نیاز به یک بررسی دقیق و درست دارد در غیر این صورت امکان اینکه قطعات دیگر آسیب ببینند بسیار زیاد است. ایرادات فنی به همه بخش های تلویزیون وارد است و تنها شامل برد اصلی نمی شود.

دیر روشن شدن تلویزیون شارپ

علت روشن نشدن تلویزیون شارپ

وقتی تلویزیون شارپ روشن نمی شود، دو دلیل اصلی دارد، یا مین برد که همان برد اصلی تلویزیون است، خراب شده و یا برد پاور کار نمی کند یعنی برق شهری به قطعات مختلف تلویزیون نمی رسد. در چنین حالتی اصلا نگران نباشید و از تیم تعمیر تلویزیون شارپ بخواهید تا شرایط را بررسی کند. معمولاً خرابی برد پاور به سادگی برطرف می‌شود، اما اگر آسیب به مین‌برد رسیده باشد، نیاز است که بررسی شود کدام قطعه درگیر آسیب بوده گاه برخی از قطعه هایی که خراب شده اند، نیاز به هزینه بالایی برای تعمیر دارند.

سیاه شدن صفحه تلویزیون شارپ

مشکل سیاه شدن صفحه تنها مربوط به برند شارپ نبوده و شامل همه برندها می شود. در چنین حالتی در ابتدا نیاز است که به بردها دقت شود،  گاه برد لیکویید پنل دچار مشکل شده است و این موضوع سبب می‌شود تا صفحه تلویزیون سیاه شود. اگر مشکل تلویزیون مربوط به بک لایت باشد، وقتی تلویزیون را روشن می کنید، چندین بار صفحه روشن و خاموش شده و در نهایت به طور کلی سیاه می شود. در غیر این صورت نیاز است که به برد ال ای دی تلویزیون دقت شود و شرایط آن مورد بررسی قرار بگیرد.

مشکل صدای تلویزیون شارپ

مشکل صدای تلویزیون شارپ مربوط به قطعات بلندگوها بوده و نیاز است که بخش سخت افزاری تلویزیون مورد بررسی قرار بگیرد. در واقع اسپیکرها سیگنالهای الکتریکی را تبدیل به صدا می کنند. حال اگر این تبدیل به درستی صورت نگیرد مشاهده می شود که صدای تلویزیون کیفیت قبل را ندارد. بنابراین نیاز به تعمیر تلویزیون شارپ خواهد بود.

البته تیم تعمیرکار سخت افزار می بایست از جدیدترین ابزار آلات روز دنیا برای تعمیر مشکل بلندگو و اسپیکر استفاده نمایند. معمولا شرایط تعویض بلندگوی تلویزیون و یا قطعه ای از بلندگو فراهم است بنابراین نیازی به نگرانی نبوده و هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت.

قفل شدن کنترل تلویزیون شارپ

کنترل های تلویزیون شارپ دوام زیادی ندارند. البته از نظر ما بسیاری از برندهای دیگر نیز این مشکل را دارند معمولاً سنسورهایی که برای کنترل ها اجرا می شوند پس از مدتی عمرشان به پایان می‌رسد و عملاً تعمیر آنها امکان پذیر نیست. در چنین حالتی دیده می‌شود که کنترل قفل شده و عمل نمی کند. معمولاً تلویزیون شارپ در کنار پنل خود دارای دکمه های مکانیکی است که می‌توانید موقتاً از آن استفاده کنید تا یک کنترل جدید خریداری نمایید، برخی از مدل های جدید کنترل تلویزیون شارپ دارای قسمت قفل کودک هستند، شاید دست شما به اشتباه به قفل خورده باشد در این صورت می توانید از تیم تعمیر تلویزیون شارپ بخواهید تا شرایط باز کردن قفل را برای شما توضیح دهند.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون شارپ

در تلویزیون ها معمولاً ترانزیستورهایی اجرا می‌شوند که دارای سه ساب برای اجرای نور و تصویر هستند. حالا اگر هر یک از اینها دچار خرابی شود صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون ایجاد می‌شود و در نهایت سبب می شود تا موقعیت تلویزیون به خطر بیفتد و کیفیت لازم را نداشته باشد این موضوع مربوط به قسمت بک لایت تلویزیون بوده و تیم تعمیر تلویزیون شارپ می‌تواند شرایط را به طور دقیق بررسی کند و تغییرات لازم اجرا نماید.

صفحه سیاه و بدون تصویر گاه مربوط به لامپ ال ای دی تلویزیون است در چنین شرایطی نیاز است ال ای دی تلویزیون به طور دقیق بررسی شده و قسمتی از آن که خراب است، تعمیر شود.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون شارپ

اگر شاهد خطوط و نوار عمودی روی صفحه تلویزیون هستید، یعنی تلویزیون نمی تواند اطلاعات تصویر را دریافت کند در چنین حالتی نیاز است به تیم تعمیر تلویزیون شارپ بسپرید تا بررسی کنند که علت خطوط عمودی روی صفحه تلویزیون چیست یکی از دلایلی که سبب ایجاد خطوط عمودی روی صفحه تلویزیون می شود، قطع شدن فلت است، که گاه می‌توان آن را تعمیر کرد و گاه نیاز به تعویض کلی فلت خواهد بود.

قطع شدن برد گرافیکی تلویزیون نیز سبب بروز خطوط عمودی روی تلویزیون می شود. البته این موضوع در مورد تلویزیون های ال ای دی شارپ کمتر دیده می‌شود، ولی در مدل های قدیمی نوع ال‌سی‌دی بارها شاهد چنین مشکلی بوده ایم. برای تعمیر تلویزیون شارپ می‌بایست در ابتدا به طور دقیق مشکل تلویزیون را به تعمیرکاران توضیح دهیم و به آنها اجازه دهیم بررسی‌های لازم روی تلویزیون را داشته باشند. در این صورت تعمیر به صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی صورت می‌گیرد و اگر مشکلی وجود داشته باشد به سادگی حل می شود.

تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ

در تعمیر تلویزیون ال ای دی قطع شدن تصویر در تلویزیون شارپ یکی از متداول ترین مشکلاتی است که معمولا بسیاری از کاربران از آن گله دارند، حقیقت اینکه تصاویر در تلویزیون شارپ پس از مدتی ناپدید می شوند، یعنی به صورت ناگهانی تصویر سیاه روی ال ای دی تلویزیون دیده می شود و یا انعکاس نور به شکل نامناسب خواهد بود در چنین شرایطی نیاز است که قطعات مربوط به ال ای دی و همینطور بک لایت ها مورد بررسی قرار بگیرد.

معمولا تصاویر ال ای دی در تلویزیون های شارپ وابسته به برد اصلی هستند در این راستای شما می توانید در ابتدا مدل تلویزیون خود را اطلاع دهید و سپس از تعمیرکاران بخواهید تا طبق آدرسی که به آنها اعلام می‌کنید اعزام شوند. دقت کنید که تعویض قطعات به سادگی صورت می گیرد و مشکلی در این زمینه نخواهید داشت.

تعمیر تلویزیون ال سی دی شارپ

اگر احساس می کنید تلویزیون شما درگیر یک سری خطوط افقی و عمودی شده است که قبلا چنین چیزی را نمی دیدید و یا ال سی دی تلویزیون شما مانند گذشته تصاویر را نشان نمی‌دهد، احتمالاً یکی از بردهای اصلی تلویزیون دچار قطعی و یا سوختگی شده است. این موضوع در مورد تلویزیون برند شارپ بسیار دیده می شود بنابراین می بایست از تیم تعمیر تلویزیون شارپ کمک بگیرید تا بررسی‌های لازم روی ال سی دی تلویزیون انجام شود شما می توانید به سادگی با تلفنی که در دست  دارید با تیم متخصص تعمیر کاران ما ارتباط بگیرید، تا تعمیرکاران به آدرس شما اعزام شوند.

حتما برای شما پیش آمده که وقتی دوشاخه تلویزیون را به پریز میزنید و تلویزیون را روشن می‌کنید چراغ استندبای روشن می‌شود اما تصویر روی تلویزیون دیده نمی شود. گاهی نیز صدا قطع خواهد شد. در چنین شرایطی برخی از قطعات داخلی تلویزیون دچار سوختگی شده اند، البته روشن شدن چراغ استندبای نشان می دهد که مشکلی در سیستم برق رسانی وجود ندارد.

اگر قطعه ای از تلویزیون دچار خرابی شود در ابتدا بررسی می شود که آیا قطعه قابل تعمیر است یا خیر اگر نبود نیاز به تعویض قطعه خواهد بود. اما مسئله این است که کاربران نمی دانند که با تعویض قطعه می‌توانند امیدی به طول عمر بیشتر آن داشته باشند یا خیر. در چنین حالتی موضوع گارانتی تعمیرات تلویزیون شارپ مطرح می شود که خوشبختانه از سوی تیم تعمیرکار ما مورد تایید قرار گرفته است یعنی تعمیر تلویزیون شارپ قطعاً با گارانتی همراه بوده و توضیحات لازم در این زمینه پیش از آغاز کار به شما داده میشود. این خدمات شامل تعمیر تلویزیون فیلیپس، تعمیر تلویزیون توشیبا و … هم می باشد.

گارانتی تعمیرات تلویزیون شارپ

هزینه تعمیر تلویزیون شارپ

اگر مین برد اصلی تلویزیون شارپ سوخته باشد، هزینه تعمیر تلویزیون شارپ بسیار زیاد است. خرید مین برد جدید معمولاً آسان نبوده، چون می‌بایست دقیقاً مدل تلویزیون شما باشد. در این صورت نیاز است که گارانتی قطعه خریداری شده وجود داشته باشد. بنابراین می بایست از تعمیرکارانی استفاده کنید که تضمین می‌کنند با تعمیر تلویزیون می‌توانید از آن تا مدت زمان مشخصی استفاده نمایید. اگر خرابی بک لایت تشخیص داده شود و یا مشکلی که در برد پاور ایجاد شود بر اساس میزان مشکل، قیمت گذاری خواهد شد.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی معتبر تلویزیون شارپ

سایت استاد تی وی لیستی از نمایندگی های تعمیر تلویزیون شارپ را در اختیار شما قرار میدهد، تا بدانید که تعمیرگاه های مجاز استاد تی وی در سراسر تهران آماده خدمت رسانی هستند. بنابراین هر مشکل کوچک و بزرگ که برای تلویزیون شما ایجاد شده است به سادگی برطرف می شود. کافیست از بهترین تعمیرکاران کمک بگیرید تا بهترین تصمیم گیری در مورد تلویزیون شما صورت بگیرد نکته آخر اینکه انتخاب قطعات اورجینال مهمترین موضوع در تعویض قطعه تلویزیون است

خرید تلویزیون شکسته شارپ

اگر در اسباب کشی پنل تلویزیون شارپ شما شکسته است اصلا نگران نباشید، می‌توانید وارد سایت استاد تی وی شوید و در قسمت تلویزیون شارپ شرایط خرید تلویزیون شکسته را مشاهده کنید. کارشناسان فروش و تعمیرکاران استاد تی وی شرایط خرید تلویزیون خراب را برای شما توضیح می دهند و طبق نظر شما و مشورتی که با شما صورت می گیرد، اقدام به خرید خواهند کرد.

بنابراین اگر تلویزیون منزل شما خراب است و قصد فروش آن را دارید و یا پنل تلویزیون شکسته و قصد خرید پنل جدید دارید می توانید به سادگی در سایت استاد تی وی شرایط را مطالعه کنید.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها