تعمیر تلویزیون ایوولی (Evvoli) یکی دیگر از خدماتی می باشد که در مجموعه استاد تی وی با قیمتی مناسب همراه با گارانتی 6 ماهه در تهران و شهرستان های اطراف بصورت ارائه خدمات در منزل انجام می پذیرد

از ویژگی ها و وجه تمایز استاد تی وی نسبت به سایر رقبا می توان به مواردی همچون تسلط کارشناسان به آخرین تکنولوژی ساخت تلویزیون، آشنایی با انواع برندها، عیب یابی دقیق و ارائه با کیفیت ترین روش تعمیرات همراه با تضمین خدمات و استفاده از قطعات اصلی اشاره داشت.

جهت دریافت خدمات تعمیر تلویزیون ایوولی در منزل می توانید با کارشناسان استاد تی وی تماس گرفته و پس از بررسی سفارش صورت گرفته کارشناسان فنی از نزدیکترین شعبه به محل شما اعزام گردیده و فرآیند تعمیرات را آغاز می کنند

 

تعمیر تلویزیون ایوولی در منزل
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون ایوولی

 Evvoli یک برند ایتالیایی معتبر است که در تولید لوازم خانگی به خصوص لوازم الکترونیکی رویکردی نو آورانه را در پیش گرفته است.این برند با تنوع در محصولات و امکانات مطابق انتظار مصرف کننده پا به عرصه ی بازار مصرف کنندگان گذاشته است.

کسانی که در منزل خود تلویزیون ایوولی دارند، معمولاً مشکل نگاتیوی شدن تصاویر را پس از چندین سال تجربه می کنند. به این ترتیب نیاز است که از تیم تعمیر تلویزیون ایوولی کمک خواسته شود، تا پیکسلهای داخلی تلویزیون را مورد بررسی قرار دهند و در صورت سوختن پیکسل شرایط تعویض آن فراهم شود. این موضوع در مورد بک لایت ها نیز صدق می کند.

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون ایوولی

مین برد تلویزیون ایوولی محل قرارگیری حافظه رم تلویزیون، انواع ورودی ها و خروجی ها، پردازشگر تلویزیون و همینطور برد HDMI و USB است. بنابراین هر مشکلی که برای مین برد ایجاد شود در نهایت سبب آسیب رسیدن به بخش‌های مختلف تلویزیون می‌شود. دقت کنید که مین برد بخش سخت افزاری تلویزیون بوده و نیاز است که تعمیر و تعویض آن به دقت صورت بگیرد.

بروز اشکال در صدا، اتصالات تلویزیون و همینطور تصاویر مربوط به مین برد می باشد و نیاز است که از تیم تعمیر تلویزیون ایوولی خواسته شود تا ایرادات لازم و مربوط به این بخش را به طور دقیق مشخص نمایند.

تعویض پنل شکسته تلویزیون ایوولی

پنل شکسته تلویزیون ایوولی قابلیت تعویض دارد. بنابراین اگر پنل تلویزیون شما دچار ترک خوردگی و یا آسیب جدی شده است. می توانید اقدام به خرید پنل جدید کنید. اما نکته‌ای که در این راستا وجود دارد اینکه هزینه خرید پنل جدید بسیار گران است. شاید تصمیم بگیرید که تلویزیون خود را به کل تعویض کنید البته در سایت استاد تی وی پنل های دسته دوم برای تعویض تلویزیون ایوولی فراهم شده و به این ترتیب می توانید با هزینه مناسب از پنل کاملاً سالم استفاده نمایید.
برای تعویض پنل شکسته تلویزیون چه برند ایوولی و چه سایر برندها، قطعاً نیاز به تخصص بالا خواهد بود، بنابراین تیم تعمیر تلویزیون ایوولی باید دوره‌های تعویض پنل را پشت سر گذاشته باشند.

تعویض پنل شکسته تلویزیون ایوولی

مشکل صدای تلویزیون ایوولی

مشکل صدای تلویزیون های ایوولی اغلب مربوط به باند خروجی اسپیکرها است. ورودی و خروجی باندها پس از مدتی دچار گرد و خاک شده و به نوعی شرایط ورود و خروج سیگنال‌های صوتی به حداقل می‌رسد، این موضوع توسط تیم تعمیر تلویزیون ایوولی به سادگی برطرف میشود.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون ایوولی

خرابی مدار تغذیه در تلویزیون های ایوولی معمولا بر اثر نوسانات برق صورت می‌گیرد و البته این موضوع در مناطق مختلف شهری دلایل خاص خود را خواهد داشت، اما وظیفه اصلی مدار تغذیه این است که برق شهری را به قطعات مختلف تلویزیون برساند. مدار تغذیه می بایست عملکرد مناسب در برابر نوسانات برق داشته باشد. بنابراین در صورت خرابی این قطعه احتمال سوختن برد اصلی تلویزیون وجود دارد.

تیم تعمیر تلویزیون ایوولی می بایست مدار تغذیه را به طور کلی جدا کرده و قطعات مختلف آن را مورد بررسی قرار دهند. اگر تلویزیون شما روشن شده و بلافاصله خاموش شد، احتمالا مدار تغذیه شما در معرض سوختن است.

تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون ایوولی

بک لایت از بخش‌های مهم تلویزیون ها است. بنابراین اگر بک لایت خراب شده باشد و یا قسمتی از آن سوخته باشد، قطعاً نیاز به تعویض آن خواهد بود. اگر بخش خراب به درستی تشخیص داده شود، به سادگی تعمیر می شود. بنابراین بسیار مهم است که از نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایوولی بخواهید تا مشکل بک لایت تلویزیون شما را مورد بررسی قرار دهند و با به کارگیری دانش و تجارب عملی بالای خود بهترین خدمات کیفی را در اختیار شما قرار دهند. معمولا خرابی بک لایت سبب سیاه شدن تصویر می شود.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون ایوولی

اگر به هر دلیلی پنل تلویزیون شما دچار مشکل آبخوردگی شده است، قطعاً نیاز است که قطعات داخلی آن جدا شده و خشک شود و پروسه خشک سازی توسط ابزارهای مخصوصی صورت می گیرد و می بایست تیم تعمیر تلویزیون ایوولی در منزل حاضر شده و تلویزیون را از مشکل سوختگی نجات دهند.
آبخوردگی پنل تلویزیون ایوولی بسیار شایع بوده و برای افرادی که معمولا درگیر مستاجری هستند، بسیار رخ می دهد. بنابراین می توانید از تیم تعمیرکار بخواهید، تا پروسه تعمیر را به طور دقیق پشت سر بگذارد.

تصویر نگاتیوی تلویزیون ایوولی

تصاویر نگاتیوی روی صفحه تلویزیون معمولا مربوط به خرابی بک لایت خواهد بود. این موضوع معمولاً با به هم ریختگی رنگ ها و یا کم و زیاد شدن نور قسمتی از صفحه آغاز می شود، اما گاهی نیز دیده می‌شود که پیکسل هایی از تلویزیون دچار سوختگی شده اند و دیگر قادر به تولید رنگ نیستند، بنابراین نیاز به تیم تعمیر تلویزیون ایوولی برای برطرف کردن تصاویر نگاتیوی خواهد بود.

رفع ایرادات فنی تلویزیون ایوولی

رفع ایرادات تلویزیون ایوولی می بایست توسط بهترین تیم تعمیرکاران صورت بگیرد. بارها دیده شده که تلویزیون خود به خود خاموش میشود و به حالت استندبای میرود و یا تلویزیون در زمان پخش تصاویر هنگ می کند و به نوعی روی لوگو گیر میکند. همه این موارد مربوط به مشکل مین برد تلویزیون بوده و بخشی از ایرادات فنی تلویزیون محسوب می‌شود بنابراین نیاز به بهترین تیم تعمیر تلویزیون ایوولی خواهد بود‌.

علت روشن نشدن تلویزیون ایوولی

مهمترین دلیل روشن نشدن تلویزیون و خاموش شدن خود به خود آن خرابی برد اصلی یا مین برد تلویزیون است. تعمیر مین برد تلویزیون کار ساده ای نبوده و این اشتباه سبب می شود که تلویزیون به طور کلی کیفیت خود را از دست داده و هرگز کار نکند. بنابراین تیم تعمیر تلویزیون ایوولی باید نهایت تجربه و دانش را برای تعمیر مین برد داشته باشند.

سیاه شدن صفحه تلویزیون ایوولی

سیاه شدن صفحه تلویزیون اغلب مربوط به مشکلات بک لایت است، اگر فکر میکنید صفحه تلویزیون شما به نوعی تاریک است و نور همیشگی را ندارد، می‌توانید شرایط تلویزیون خود را به تیم تعمیر تلویزیون ایوولی اعلام کنید، تا بررسی‌های لازم روی بک لایت یا ال ای دی تلویزیون انجام دهند.

قفل شدن کنترل تلویزیون ایوولی

در مورد قفل شدن کنترل تلویزیون ایوولی شرایط مختلفی مد نظر است معمولاً چیزی به عنوان خرابی کنترل تلویزیون ایوولی دیده نمی شود، چون کنترل تلویزیون ایوولی از بهترین سنسور های روز دنیا کمک گرفته است. در چنین شرایطی می توانید از تیم تعمیر تلویزیون ایوولی بخواهید سنسورهای داخلی کنترل تلویزیون شما را بررسی کنند.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون ایوولی

وجود تصاویر سیاه و تاریک بر روی صفحه تلویزیون معمولاً مربوط بک لایت ها می شود. در واقع رشته های نوری که در داخل بک لایت ها وجود دارد پس از مدتی دچار مشکل شده و در این راستا نیاز است که تعمیرات لازم به طور دقیق صورت بگیرد.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون ایوولی

علت وجود نوار عمودی روی صفحه تلویزیون ایوولی مربوط به خرابی برد تیکان است. بنابراین نیاز است که این برد به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد و دقت کنید که خطوط عمودی با خطوط افقی فرق می کند. معمولاً دلیل خطوط افقی تلویزیون مربوط به قطع شدن خروجی آی سی پردازشگر روی فلش است، اما در مورد خطوط عمودی شرایط متفاوتی دیده می شود.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون ایوولی

تعمیر تلویزیون ایوولی در تهران

تلویزیون ایوولی در تهران و در محل ،با دستمزد منصفانه فراهم شده است این موضوع توسط مدیریت مرکز سرویس ما فراهم شده تا افراد بتوانند در مناطق مختلف تهران شرایط تعمیر تلویزیون خود را با قیمت بسیار مناسب فراهم سازند. هر نقطه از تهران که باشید میتوانید به صورت اینترنتی و از طریق تماس تلفنی شرایط تعمیر تلویزیون خود را به طور دقیق مورد نظر قرار دهید و به این ترتیب بهترین تعمیرکاران با توجه به مدل تلویزیون شما به محل اعزام خواهند شد.

تعمیر تلویزیون ایوولی در منزل

طراحی ظاهری تلویزیون های ایوولی بسیار جذاب بوده و تکنولوژی های بی نظیری در آنها استفاده شده است. موضوع از این قرار است که قطعات مختلف تلویزیون ایوولی پس از زمان مشخصی کیفیت اولیه را نداشته و نیاز به تعمیر خواهد داشت. بنابراین تیم تعمیر تلویزیون ایوولی می بایست از بهترین امکانات و ابزارآلات تخصصی در این زمینه استفاده نمایند. تیم تعمیر تلویزیون ایوولی در منزل به شما این امکان را میدهند تا بتوانید در کمترین زمان مشکل تلویزیون خود را برطرف سازید.

تعمیر تلویزیون ایوولی در محل

تلویزیون های ایوولی چه در مدل ال سی دی و چه مدل های ال ای دی پس از مدتی دچار خرابی می‌شوند، این موضوع معمولاً در تلویزیون هایی که به صورت غیر استاندارد استفاده می شوند، بیشتر دیده می شود. مثلاً در کارخانجات و یا مغازه‌ها رویت شده که تلویزیون مدت زیادی روشن باقی می ماند، بدون اینکه از آن استفاده شود. این موضوع سبب می‌شود که تلویزیون خراب شود به این ترتیب نیاز است که از تیم تعمیر تلویزیون استاد تی وی استفاده شود. تسلط کامل کارشناسان و آخرین تکنولوژی های روز دنیا برای آنالیز و تحلیل تجهیزات داخلی تلویزیون اهمیت زیادی خواهد داشت.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ایوولی

تعمیرکارانی که برای تعمیر تلویزیون ال ای دی فعالیت می کنند، می بایست از پیشرفته‌ترین ابزار و دستگاه های تعمیر روز دنیا کمک بگیرند. همینطور نیاز است که تعمیرکاران بسیار ماهر باشند تا بتوانند مشکل ال ای دی تلویزیون را بررسی کنند. بنابراین تعمیر تلویزیون ایوولی نیاز به دقت بالایی دارد. موضوع دیگر این است که مشتری مداری در تعمیر یک دستگاه برقی بسیار مهم است. در واقع می بایست به نیازهای مشتری توجه شود و بررسی شود که مشتری دقیقاً از کدام بخش تلویزیون خود عدم رضایت دارد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی ایوولی

برای تعمیر تلویزیون های ال سی دی نیاز به خرید یک سری قطعات جدید است. چون ال سی دی پس از مدتی کیفیت خود را از دست می دهد، به این ترتیب بسیار مهم است که از قطعات مرغوب و اورجینال در این راستا استفاده شود. خوشبختانه تیم تعمیر تلویزیون ایوولی توانسته بر اساس رویکرد امانت‌داری بهترین شرایط و قطعات را برای تلویزیون های ال سی دی ایوولی فراهم سازد در این زمینه نگران نباشید، چون خرید قطعات با ضمانت کالا صورت می‌گیرد. بررسی دقیق تلویزیون ایوولی و همینطور عیب یابی دستگاه از موضوعات مهمی است که توسط متخصصان می بایست بررسی شود. در واقع شناسایی قطعه معیوب اهمیت زیادی دارد.

خرید تلویزیون شکسته ایوولی

پنل های شکسته تلویزیون ایوولی و همینطور قطعاتی که دچار مشکل آب خوردگی شده اند، معمولا به درستی کار نمی کنند در چنین شرایطی در سایت استاد تی وی شرایط خرید تلویزیون خراب و همینطور پنل های شکسته فراهم شده تا بتوانید به سادگی مشکل خرابی تلویزیون خود را برطرف سازید. تیم تعمیر تلویزیون ایوولی استاد تی وی شرایط خرید تلویزیون شکسته را برای شما توضیح خواهند داد.

گارانتی تعمیرات تلویزیون ایوولی

واحد تعمیر تلویزیون ایوولی در تهران، پس از عیب یابی فرایند تعمیرات را مورد بررسی قرار می‌دهد. در این صورت گارانتی تعمیرات برای شما توضیح داده می شود و مشخص می‌شود که تعمیر یک قطعه چقدر می‌تواند به طول عمر آن بیافزاید. از سوی دیگر اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، قطعاً از مدرن ترین ابزار آلات برای جایگزینی قطعه جدید استفاده می‌شود. متخصصان و کارشناسان حرفه ای از جدیدترین متد های تعمیراتی استفاده می کنند، تا تلویزیون بتواند عملکرد درست خود را داشته باشند. تعویض مین برد تلویزیون ایوولی توسط تعمیرکاران با گارانتی و ضمانت همراه است .

هزینه تعمیر تلویزیون ایوولی

برای اطلاع از هزینه تعمیر تلویزیون ایوولی می‌توانید به سایت استاد تی وی مراجعه نمایید. در ابتدا می بایست مشکل تلویزیون خود را جستجو کنید تا مشخص شود که آیا با تعمیر ساده مشکل تلویزیون شما برطرف می شود و یا نیاز به تعمیر تخصصی خواهد بود. قطعاً هزینه ای که برای تعمیر مین برد تلویزیون در نظر گرفته می شود، کمی گران تر است. بنابراین باید این موضوع را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید و سعی کنید مدل تلویزیون خود را به درستی اعلام نمایید.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیر تلویزیون ایوولی

خوشبختانه کارشناسان تعمیر تلویزیون استاد تی وی، دوره های آموزشی را به صورت کاملا کاربردی و حرفه ای پشت سر گذاشته اند. شما می توانید با مراجعه به سایت درخواست خود را ثبت کنید و از خدمات ما استفاده کنید. این مرکز همچنین در زمینه تعمیر تلویزیون ال جی، تعمیر تلویزیون سامسونگ، تعمیر تلویزیون سونی و … نیز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها