استاد تی وی مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تهران می باشد که برای رضایت مشتریان، کلیه خدمات خود را در بالاترین سطح کیفی و مقرون بصرفه ارائه می دهد.

از جمله خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود می توان به عیب یابی تلویزیون XVision اشاره داشت.

همچنین از ویژگی هایی که استاد تی وی را در بین رقبای خود ممتاز کرده می توان به مواردی همچون :

ارائه خدمات در منزل بدون هزینه ایاب و ذهاب، گارانتی تعمیرات ماهه، استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت، مجهز به دستگاه عیب یابی پیشرفته و استفاده از تکنسین های دوره دیده و مسلط به انواع برندها اشاره داشت. 

تمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل

اگر برای شما پیش آمده که تلویزیون روشن می شود و لوگوی آن نمایش داده می شود اما سریعاً خاموش می شود احتمالاً مشکل از مین برد دستگاه است که در وسایل الکترونیکی ایکس ویژن بسیار گزارش شده است در این راستا نیاز است به خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن است اما موضوع اینجاست که برای هر مشکلی باید تلویزیون را به تعمیرگاه منتقل کرد؟ خیر! اگر از خدمات استاد تی وی در منزل گروه استاد تی وی استفاده کنید به سادگی با یک تماس ساده می توانید ایراد تلویزیون را در منزل و بدون نیاز به حمل و نقل برطرف سازید.

تعمیر تلویزیون XVision در تهران

یکی از رایج ترین مشکلاتی که در مورد تلویزیون های ایکس ویژن در نظر گرفته می شود خطوط صورتی است که در بالای تلویزیون نشان داده می شود. این خطوط در ابتدا ایراد بزرگی به نظر نمی رسند اما پس از مدتی سبب کاهش کیفیت تصویر می شود.

در صورتی که نور تصویر کم است این خطوط برطرف می شود. در چنین شرایطی نیاز است که لامپ تلویزیون مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت خرابی باید تعویض انجام شود. 

اگر در تهران هستید و تلویزیون شما خراب شده است می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون XVision استاد تی وی کمک بگیرید تا شرایط را برای تعمیر دستگاه شما فراهم سازند.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل

تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن

وجود یک سری لکه های رنگی روی صفحه نمایش تلویزیون های xvision از مشکلاتی است که مربوط به ال ای دی بوده و در نهایت نیاز به بررسی دقیق دارد. این مشکل معمولاً در تلویزیون هایی که سایز بزرگ دارند دیده می شود و در صورتی که مدت زمان زیادی است که از این دستگاه استفاده می کنید، بروز چنین مشکلی کاملاً عادی است. خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن به شما کمک می کند تا بتوانید در ابتدا مشکل ال ای دی را مشخص کنید. وجود لکه ها روی تلویزیون ال ای دی اگر به موقع بررسی نشود، بیشتر از قبل شده و در نهایت کیفیت تصویر را زیر سوال می برد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی XVision

ال سی دی های به کار برده شده در تلویزیون متاسفانه فاقد کیفیت هستند و این موضوع باعث شده که مدل های قدیمی دستگاه نیاز به تعمیر پی در پی داشته باشند. تیم خبره استاد تی وی در زمینه تعمیر تلویزیون سعی کرده از بهترین قطعات کمک بگیرد تا نیاز به هزینه مجدد نباشد البته که برخی از ال سی دی ها به سختی تعمیر می شود و شاید بهتر باشد که تعویض قطعه مورد نظر صورت بگیرد.

گارانتی تعمیرات تلویزیون

در صورتی که دستگاه تلویزیون شما دیر روشن می شود و این موضوع برای شما ناراحت کننده است باید از خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن کمک بگیرید تا پاور دستگاه چک شود. دیر روشن شدن دستگاه و یا تاخیر غیر عادی لود شدن صفحه از موضوعاتی است که مربوط به پاور دستگاه ایکس ویژن می شود در این صورت بهتر است که پاور چک شود و مشکلات مربوط به آن مورد بررسی قرار بگیرد. استاد تی وی دوره های تخصصی تعمیر پاور برای تعمیرکاران خود در نظر گرفته است تا مشکلات رایج دستگاه های xvision سریعاً برطرف شود.

خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تلویزیون هم مانند هر وسیله دیگری بعد از مدتها استفاده فرسوده شده و مشکلات خود را با بروز یکسری از نشانه ها نمایان می کند این علائم و نشانه به کارشناسان فنی و یا صاحبان تلویزیون کمک می کنند تا بخش های آسیب دیده را بخوبی شناسایی کنند و اقدام به بطرف کردن ایرادات کنند.

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن

برخی تصور می کنند خرابی مین برد به معنی از بین رفتن کامل دستگاه تلویزیون و هزینه های بسیار بالا است اما تیم تعمیر تلویزیون ایکس ویژن استاد تی وی نظر دیگری دارد!

مین برد از بخش های مهم دستگاه تلویزیون است و در صورت خرابی عملاً نمی توان از تلویزیون استفاده کرد. مین بردها مدل های مختلفی دارند و وظایف تعریف شده برای هر مدل تا حدودی متفاوت از مدل دیگر است در صورت خرابی مین برد، کنترل خوبی روی صدا و تصویر دستگاه صورت نمی گیرد و در نهایت شاهد افت کیفیت صدا و تصویر در دستگاه خواهیم بود. اگر تعمیرکار تشخیص داد که مین برد دچار خرابی شده است اصلاً نگران نباشید چون خرابی مین برد تلویزیون های ایکس ویژن قابل پیگیری است.

تعویض پنل شکسته تلویزیون ایکس ویژن

کسانی که در منزل خود فرزند خردسال دارند معمولاً با مشکل شکستگی پنل تلویزیون روبرو هستند که اگر به موقع پیگیری نشود به سایر قسمت های دستگاه آسیب وارد می کند. تلویزیون دستگاهی حساسی می باشد که نیازمند مراقبت است برای آشنایی با راهکارهای  افزایش طول عمر تلویزیون کلکیک کنید. پنل شکسته تلویزیون ایکس ویژن قابل تعویض است و این کار توسط تیم استاد تی وی صورت می گیرد.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون ایکس ویژن

امان از منبع تغذیه تلویزیون که این روزها باعث ناراحتی بسیاری از کاربران شده است. کسانی که دستگاه تلویزیون را مدام در حالت متصل به برق نگه می دارند و یا منزل آنها درگیر نوسان شدید برق است، معمولاً دچار این مشکل می شوند. 

برای تعمیر منبع تغذیه تلویزیون نیاز به بررسی دقیق برد تغذیه است به طوری که در ابتدا باید مشخص شود که برد سوخته و یا نیم سوز شده است.

 این بردها دارای خازن هایی است که با نوسان برق دچار مشکل زیادی می شوند.

تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون

در صورتی که روی صفحه تلویزیون شاهد خطوط رنگی عمودی بودید و یا نوارهای سفید و سیاه روی صفحه ظاهر شد باید به آب خوردگی و نفوذ رطوبت به تلویزیون حساس شوید در این صورت برای تعمیر تلویزیون نیاز است میزان رطوبت بررسی شود و در صورت نیاز فلت سوخته تعویض شود.

رفع ایرادات فنی تلویزیون

برای مشخص شدن ایرادات مربوط به تلویزیون نیاز به یک سری ابزارهای مهم و پیشرفته است. ابزارهایی که بتواند نوع ایراد و سطح ایراد را مشخص نماید. رفع ایرادات معمولاً بر اساس شاخص گذاری های دقیقی صورت می گیرد به این ترتیب که تعمیرکاران استاد تی وی به محل مورد نظر اعزام می شوند و پنل داخلی دستگاه را باز می کنند و قطعات و پورت ها و اتصالات در وهله اول چک می شوند، سپس نوبت به بررسی اتصالات داخلی می شود که می بایست با ابزارهای مخصوص صورت بگیرد. تشخیص ایرادات فنی تلویزیون ایکس ویژن مشکلی است که قطعاً نیاز به تخصص دارد.

تعمیر یا تعویض بک لایت تلویزیون Xvision

بک لایت ها نور پس زمینه هستند که در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی ایکس ویژن وجود دارد و سبب می شود تا تصاویر کیفیت بالایی داشته باشند در واقع میزان کیفیت نور وابسته به بک لایت مورد نظر است.

در این حالت می بایست نوع بک لایت و همینطور مصرف برق آن سنجیده شود.

موضوع از این قرار است که در اکثر تلویزیون های ایکس ویژن به جای لامپ های مخصوص بک لایت از ال ای دی های کم مصرف استفاده شده است و طول عمر این لامپ ها بسیار کم است.

تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن

مشکلات متداول تلویزیون ایکس ویژن

ممکن است در مواقعی برای تلویزیون شما مشکلاتی به وجود بیاید که قابل حل بوده و جای نگرانی نیست. جهت رفع این مشکلات بهتر است مطالب زیر را مطالعه نمایید. تیم استاد تی وی به بررسی این مشکلات می پردازد

علت روشن نشدن تلویزیون

وقتی تلویزیون شما روشن نشود اولین جمله ای که به ذهن شما می رسد اینکه تلویزیون سوخته است! اما روشن نشدن تلویزیون گاه به دلیل خرابی یک قطعه جزئی است و به معنی از بین رفتن عملکرد کلی دستگاه نخواهد بود. از دید تیم تعمیر تلویزیون ایکس ویژن روشن نشدن دستگاه به دلیل ویروسی شدن مین برد، فرسودگی قطعات، خرابی سی پی یو و یا ضربات شدیدی است که به مین برد وارد شده است.

سیاه شدن صفحه تلویزیون XVision

سیاه شدن صفحه تلویزیون ایکس ویژن دو شرایط مشخص دارد. مورد اول به این صورت است که تصویر وجود دارد اما بسیار سیاه و تاریک است ولی وقتی به صفحه تلویزیون نزدیک می شوید شاهد سایه های تصویر و حرکت کاراکترها هستید در این صورت نیاز است که بک لایت و یا فلت دستگاه بررسی شود.

قفل شدن کنترل تلویزیون

دستگاه کنترل تلویزیون های ایکس ویژن پس از مدت کوتاهی دچار خرابی می شود و احتمالاً نیاز به تعویض دارد اما اگر کنترل به تازگی تعویض شده است می بایست از تیم تعمیر تلویزیون ایکس ویژن بخواهید تا سنسورهای کنترل را بررسی کنند شاید قطعی مربوط به مادون قرمز باشد و به سادگی برطرف شود.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون

در صورتی که سیاهی مربوط به منوی تلویزیون باشد باید دستگاه های جانبی بررسی شود و اگر گیرنده ای به تلویزیون وصل شده است می بایست شرایط آن ارزیابی شود. از سوی دیگر نیاز است که کابل آنتن، کواکسیال و … نیز مورد بررسی قرار بگیرد.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه

یکی از دلایل بروز خطوط عمودی روی صفحه تلویزیون، آبخوردگی و نفوذ رطوبت است البته این خطوط گاه به قدری زیاد است که در نهایت در پخش تصویر مشکل ایجاد می شود.

وجود خطوط عمودی شاید به معنی مشکل جدی نباشد اما بهتر است توسط تیم خبره تعمیر تلویزیون ایکس ویژن مورد بررسی قرار بگیرد.

نوار عمودی روی صفحه تلویزیون ایکس ویژن

تصویر نگاتیوی (Negative)

وجود تصویر نگاتیوی در تلویزیون های ایکس ویژن معمولاً با بهم ریختگی رنگ در نظر گرفته می شود. این مشکل معمولاً به صورت ناگهانی رخ می کند و دلیل اصلی آن ضربه محکمی است که از قبل به دستگاه وارد شده است. برد تیکان در تلویزیون ایکس ویژن پس از مدتی با مشکل زیادی روبرو می شود و نیاز به تعویض آن است.

مشکل صدای تلویزیون

اگر برخی از سنسورهای تلویزیون ایکس ویژن سوخته باشد احتمالاً نباید انتظار کارکرد خوب از بخش بلندگو داشت و در نهایت مشکل صدا ایجاد می شود به طوری که صدا بسیار بم و نامفهوم بوده و یا قطع وصل می شود.

خرید تلویزیون شکسته ایکس ویژن

اگر پنل تلویزیون شما شکسته است همین حالا تلفن خود را بردارید و با تیم تعمیر تلویزیون ایکس ویژن استاد تی وی ارتباط بگیرید و مشخصات فنی تلویزیون خود را اعلام کنید تا پنل جدید برای شما تهیه و جایگزین شود در صورتی که تلویزیون شما خراب شده است و مثل قبل کار نمی کند می بایست سریع ترین زمان ممکن را برای تعویض قطعه در نظر بگیرید. چنانچه تلویزیون خراب شما دیگر قابل استفاده نباشد می توانید به بخش خرید تلویزیون شکسته ما مراجعه کنید و دستگاه خود را به بالاترین قیمت بفروشید.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

نمایندگی های تعمیر تلویزیون xvision در تهران به صورت همه روزه آماده به خدمت هستند تا نیاز به حمل و نقل دستگاه مورد نظر به تعمیرگاه نباشد. تلویزیون ها بسیار حساس هستند و کوچکترین ضربه ای سبب آسیب به قطعات داخلی آنها می شود به این ترتیب می توانید از نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن کمک بگیرید تا مشکلات مربوط به تلویزیون منزل شما را برطرف سازند.

در صورتی که در تنظیمات تلویزیون خود به مشکل برخوردید باز هم کارشناسان استاد تی وی در کنار شما هستند تا توضیحات لازم در اختیار شما قرار بگیرد. در نهایت یک نکته مهم در مورد تلویزیون های ایکس ویژن اینکه پاور این دستگاه معمولاً از نظر کیفیت ضعیف است و نیاز به تعمیر زودهنگام دارد پس نگران نباشید و همه چیز را به استاد تی وی بسپارید.

هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

برای کسب اطلاعات از هزینه ها با کارشناسان تعمیر تلویزیون  استاد تی وی ارتباط بگیرید تا توضیحات به شما اعلام شود. تیم ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات در تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن، تعمیر تلویزیون سونیا، و … می باشد.

سوالات متداول تعمیر تلویزیون XVision

در مجموعه استاد تی وی  اعزام کارشناس به منزل و محل رایگان و بدون هزینه صورت می گیرد. و هزینه کلی تعمیر تلویزیون XVision می تواند با توجه به قطعه آسیب دیده متفاوت باشد و پس از بررسی نهایی و مشخص شدن قطعه آسیب دیده می توان برآورد هزینه کرد.

اما بطور کلی هزینه تعمیر و تعویض پنل، برد، بک لایت و سایر قطعات تلویزیون در این مجموعه منصفانه و حتی پایین تر از تعرفه اتحادیه می باشد

تمامی قطعاتی که از سوی کارشناس تعمیرات استاد تی وی پشنهاد و یا استفاده می شود از قطعات اصلی و با کیفیت بازار بوده و همگی از ضمانت 1 الی 2 ساله بصورت کتبی برخوردار هستند.

گارانتی تعمیرات 6 ماهه یکی دیگر از مزایای تعمیر در مجموعه استاد تی وی می باشد در صورت بروز مشکل در همان ناحیه با ارائه برگ گارانتی، تکنسین مجددا اعزام و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را بطور کامل رفع می کند 

هر تلویزیونی طول عمر مختص به خودش را دارد.

با استفاده ی درست از تلویزیون میتوان طول عمر آن را افزایش داد

یکی از کارهایی که باعث خراب شدن زودهنگام تلویزیون میشود استفاده ی بیش از حد و روشن گذاشتن مداوم آن است

این مشکل به علت خرابی پنل دستگاه به وجود می آید گاهی علت این مشکل سوختن پیکسل‌های دستگاه است که باید بک لایت تعمیر شود

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعویض پنل شکسته تلویزیون ایکس ویژن

کسانی که در منزل خود فرزند خردسال دارند معمولاً با مشکل شکستگی پنل تلویزیون روبرو هستند که اگر به موقع پیگیری نشود به سایر قسمت های دستگاه آسیب وارد می کند. تلویزیون دستگاهی حساسی می باشد که نیازمند مراقبت است برای آشنایی با راهکارهای  افزایش طول عمر تلویزیون کلکیک کنید. پنل شکسته تلویزیون ایکس ویژن قابل تعویض است و این کار توسط تیم استاد تی وی صورت می گیرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها