کمپانی صنام خط تولید تلویزیون صنام را با شعار تلویزیونی که خراب نمی شود و طول عمر بالایی دارد وارد بازار کرد. این کمپانی تمامی قطعات مورد نیاز خود در ساخت اعم از پنل تلویزیون، برد تغذیه، برد تیکان، صفحه نمایش ال ای دی و … را از کمپانی سامسونگ خریداری کرد و مورد مونتاژ قرار داد. با افزایش میزان تقاضا و استقبال مشتریان تعداد درخواست در نصب و سرویس تا تعمیر تلویزیون صنام نیز افزایش پیدا کرد. به همین منظور برای پاسخگویی به حجم بالایی از مشتریان این برند مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون استاد تی وی اقدام به تاسیس بخش تعمیر تلویزیون Sanam کرد.

تعمیر تلویزیون صنام
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون صنام در منزل

اگر تلویزیون شما خراب شده است دیگر نیاز به صرف هزینه و زمان برای انتقال آن ندارید و می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون صنام در منزل مجموعه استاد تی وی کمک بگیرید. پنل تلویزیون های صنام به شدت آسیب پذیر است بنابراین حمل و نقل آن کار دشوار و پر خطری به نظر می رسد به این ترتیب خدمات تعمیر در منزل برای شما در نظر گرفته شده است که بدون هیچ نقل و انتقالی مشکل تلویزیون خود را برطرف سازید. تعمیرات به صورت کاملاً تخصصی صورت می گیرد و زمان تست نیز ارائه خواهد شد.

تعمیر تلویزیون صنام در تهران

معمولاً خرابی تلویزیون در کلان شهرها دردسر زیادی دارد. از ترافیک بگیرد تا صرف زمان برای انتقال تلویزیون! به این ترتیب می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون صنام در تهران استفاده کنید و هر نقطه ای از تهران که هستید، اقدام به ارتباط با تیم استاد تی وی بگیرید و هر سوالی که دارید با ما در میان بگذارید.

در صورتی که مشکل تلویزیون شما با یک تنظیمات ساده حل شود برای شما توضیح خواهیم داد و اگر نیاز به تعویض قطعه ای است، تیم استاد تی وی قطعه مورد نظر را برای شما تهیه کرده و اقدام به تعویض آن خواهد کرد.

 به این ترتیب دیگر نیازی به حمل و نقل تلویزیون نخواهید داشت بنابراین هیچ آسیبی دستگاه شما را تهدید نمی کند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی صنام

ال ای دی تلویزیون صنام معمولاً حساسیت بالایی دارد و در صورت خرابی نیاز به دقت بالایی در تعمیر است چون هر نوع اشتباهی سبب می شود که تلویزیون به کل غیر قابل استفاده باشد به این ترتیب هزینه تعمیر تلویزیون ال ای دی شما چند برابر می شود. نوع ال ای دی که برای تلویزیون صنام در نظر گرفته می شود متنوع بوده و بر اساس مدل تلویزیون شما خواهد بود بنابراین می توانید با ارتباط با تیم استاد تی وی مدل تلویزیون خود را اعلام کنید و اگر اطلاعات دقیق از مدل آن ندارید تیم ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی صنام

معمولاً یافتن ال سی دی جدید و تعویض آن برای تلویزیون Sanam  کمی دشوار و زمانبر است چون این تلویزیون ها در سبک های جدید خود به صورت ال ای دی عرضه شده اند اما اگر ال سی دی تلویزیون شما سوخته است نگران نباشید، تیم استاد تی وی بهترین تعمیرکاران در راستای تعمیر تلویزیون صنام را دارد و در صورت نبود ال سی دی تلویزیون شما سعی به تهیه قطعه مورد نظر کرده و شرایط تعمیر را با شما در میان می گذارد.

گارانتی تعمیرات تلویزیون صنام

تضمین کیفیت در مورد تعمیر تلویزیون صنام یکی از مهمترین قوانین استاد تی وی است و خوشبختانه تا به امروز رضایت بیش از 90 درصد را شامل شده است. هر تعمیری که در مورد تلویزیون شما صورت بگیرد، چه شامل تنظیمات ساده و چه تعمیر قطعه و یا تعویض آن باشد شامل گارانتی خواهد شد. یعنی شما دستگاه را طبق مدت زمان اعلام شده از سوی تعمیرکاران استاد تی وی تست می کنید و در صورت بروز هر نوع مشکل قطعاً پیگیری لازم ترتیب اثر داده می شود و هیچ مشکلی در این راستا وجود نخواهد داشت.

خدمات تعمیر تلویزیون صنام

در صورتی که تلویزیون محل کار شما دچار ایراد شده است، نور و صدای صفحه مثل قبل نیست، تلویزیون تاریک شده و یا به کل از کار افتاده است، نیازی به حمل و نقل آن نخواهید داشت. شما می توانید با یک تلفن ساده از خدمات تعمیر تلویزیون صنام در محل استاد تی وی استفاده نمایید. در صورتی که تلویزیون های واحد اداری یک شرکت و یا کارخانه بزرگ از کار افتاده و یا قطعه ای دچار سوختگی شده است به سادگی می توان از خدمات تعمیر در محل استفاده کرد تا هزینه های حمل و نقل برای شما صفر در نظر گرفته شود و مشکل تلویزیون شما برطرف شود. بنابراین هیچ فرقی نمی کند آدرس شما کجاست با یک تماس ساده تیم ما در کنار شما هستند

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون صنام

نوسان برق و یا استفاده از کابل های غیر اورجینال سبب آسیب به مین برد تلویزیون صنام می شود. گاه ضربه شدید بر اساس اسباب کشی و یا آبخوردگی نیز سبب سوختن مین برد خواهد شد و این موضوع سبب می شود که کل دستگاه نتواند عملکرد درستی داشته باشد. خوشبختانه تیم تعمیر تلویزیون صنام استاد تی وی با دستگاه های پیشرفته و مجهز در ابتدا سعی به بررسی مشکل مین برد تلویزیون شما می کند و سپس در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر و یا تعویض آن خواهد داشت. مین برد از قطعات مهم و نسبتاً گران قیمت تلویزیون است و نیاز به دقت بالایی در تعمیر دارد.

تعویض پنل شکسته تلویزیون صنام

کسانی که مجبور به اسباب کشی هستند معمولاً درگیر مشکل پنل شکسته برای تلویزیون می شوند که در مورد تلویزیون های صنام به دلیل ظرافت بالای پنل ها معمولاً این مشکل بیشتر دیده می شود. خبر بد اینکه پنل های تلویزیون صنام معمولاً در بازار به سختی عرضه می شود و بسیاری از تعمیرکاران به اشتباه پنل برند دیگری را روی تلویزیون صنام اجرا می کنند که کارکرد کمی داشته و هزینه های چند باره برای شخص ایجاد می کند. تیم حرفه ای استاد تی وی توانسته ارتباط خوبی با بازار جهانی بگیرد و در تهیه پنل تلویزیون صنام خوش درخشیده است.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون صنام

برای تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون صنام اولین و البته مهمترین موضوع عیب یابی دقیق بر تغذیه است پس باید برد تغذیه به خوبی بررسی شود و نوع اشکال مشخص شود. مثلاً مدار تغذیه در برخی از مدل های تلویزیون Sanam تنها با تعمیر ولتاژ اصلی رفع مشکل می شود اما گاه مشکل این پنل به قدری زیاد است که نیاز به تعویض مدار تغذیه است. مدل های سوئیچینگ رگولاتور از مواردی هستند که نیاز به بررسی دقیق تر دارند. در این راستا تیم تعمیر تلویزیون صنام استاد تی وی شرایط و اشکال مدار تغذیه تلویزیون را در منزل شما بررسی کرده و بهترین تصمیم را برای تعمیر آن می گیرند.

رفع ایرادات فنی تلویزیون صنام

ایرادات فنی که برای تلویزیون صنام دیده می شود گاه مربوط به روشن نشدن تلویزیون بوده و گاه نیز شامل تاخیر در روشنایی اولیه است.

بهم خوردن تنظیمات رنگ و نور و صدا از دیگر مواردی است که بسیار مشاهده می شود.

سایز تصویر تغییر می کند و یا تصویر کش و قوس می آید و زاویه اجرای نادرستی دارد و همینطور بلندگوها از کار می افتد و یا دکمه های روی تلویزیون به درستی کار نمی کند.

به این ترتیب نیاز به تیم حرفه ای تعمیر تلویزیون صنام است تا رفع ایراد در سریع ترین زمان ممکن صورت بگیرد.

اگر در تهران زندگی میکنید و تلویزیون شما دچار ایرادات فنی شده حتما باید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید زیرا ممکن است اگر خودتان این کار را انجام دهید مشکلات جدی تری برای تلویزیون شما پیش بیاید.

ایرادات فنی تلویزیون صنام

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون صنام

معمولاً تلویزیون ها به ندرت درگیر مشکل آبخوردگی می شوند اما این مشکل نیز در صورت بروز قابل حل است. آبخوردگی قطعات داخلی و یا پنل تلویزیون سبب سوختن آن می شود و در نهایت کیفیت دستگاه زیر سوال می رود و شاید به کل از کار بیفتد در این راستا نیاز به تعمیرکارانی است که بتوانند در ابتدا رطوبت دستگاه را از بین ببرند و سپس قطعه ای که دچار مشکل شده است را تشخیص دهند که قطعاً نیاز به تجهیزات مخصوصی دارد و باید به درستی انتخاب و اجرا شود.

مشکلات متداول تلویزیون صنام

اگر بر اثر رعایت نکردن بعضی از نکات ایمنی تلویزیون شما دچار مشکل شد اصلا نگران نباشید.چرا که این قبیل مشکلات قابل حل بوده و میتوان آن ها را رفع کرد

بعضی از این موارد را در ادامه ی مقاله ذکر خواهیم کرد 

علت روشن نشدن تلویزیون

بارها پیش آمده که تلویزیون به صورت ناگهانی خاموش شده و دیگر روشن نمی شود این موضوع در مورد تلویزیون های برند صنام بسیار دیده می شود. در خصوص این مشکل معمولاً برد مین و پاور باید در ابتدا بررسی شود چون خرابی این قطعه ها دلیل اصلی روشن نشدن تلویزیون است. گاه قطعه مورد نظر سوخته و گاه نیم سوز است که تعمیر می شود.

سیاه شدن صفحه تلویزیون

در صورتی که صفحه تلویزیون سیاه شد در ابتدا باید نوع تکنولوژی آن را سنجید، مثلاً باید بررسی کرد که تلویزیون از نوع ال سی دی، ال ای دی، پلاسما و یا اولد است چون هر یک شاخصه مربوط به خود دارد. سیاه شدن پنل تلویزیون دلایل مختلفی دارد مثلاً اگر نوع تلویزیون ال ای دی باشد معمولاً سوختگی پیکسل یکی از دلایل آن است که نیاز به بررسی فناوری به کار رفته در دستگاه است.

قفل شدن کنترل تلویزیون

حتماً برای شما هم پیش آمده که کنترل تلویزیون شما کار نمی کند، مثلاً دکمه home قفل شده است و یا دسترسی به منوها امکانپذیر نیست به این ترتیب نیاز است باطری کنترل بررسی شده، تلویزیون از طریق دکمه های روی پنل خاموش و روشن شود و یا سنسورها و کنترل مادون قرمز صورت بگیرد به این ترتیب نیاز به تیم تعمیر تلویزیون صنام خواهد بود تا مشکل دستگاه به دقت مشخص شود.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون

سیاه و بدون تصویر شدن تلویزیون صنام در ابتدا باید از نظر سخت افزاری بررسی شود. مثلاً خرابی کابل ها بررسی شود و همینطور منابع خارجی ارزیابی شود در صورت عدم مشکل نیاز است که پنل، بک لایت و برد تیکان مورد بررسی قرار بگیرد.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه

یکی از دلایلی که سبب بروز خطوط عمودی روی صفحه تلویزیون صنام می شود، ورود گرد و غبار به داخل مانیتور است پس نیاز به سرویس برای دستگاه خواهد بود. شل شدن اتصالات و یا اجرای ناصحیح اتصالات از دیگر مواردی است که سبب بروز نوار عمودی روی صفحه تلویزیون می شود.

تصویر نگاتیوی (Negative)

یکی از مشکلات عمده که معمولاً سبب نگرانی کاربران می شود بروز تصاویر نگاتیوی روی صفحه تلویزیون صنام است. یکی از دلایل این موضوع سوختگی پیکسل ها است که سبب می شود تعدادی پیکسل روی صفحه بسوز و در نهایت قادر به تولید رنگ نباشد. در این صورت در ابتدا باید خرابی پنل بررسی شود. سپس نیاز به ارزیابی خرابی بک لایت است و باید میزان سوختگی پیکسل ارزیابی شود.

مشکل صدای تلویزیون

قطع شدن صدای تلویزیون صنام معمولاً مربوط به تنظیمات است اما اگر تنظیمات درست اجرا شده است باید کابل اچ دی ام آی به دقت بررسی شود که توسط تیم حرفه تعمیر تلویزیون صنام استاد تی وی بررسی می شود.

خرید تلویزیون شکسته صنام

شرایط خرید تلویزیون شکسته و خراب در سایت استاد تی وی برای شما فراهم شده و توضیحات لازم ارائه شده است بنابراین شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیر تلویزیون صنام

اگر تلویزیون قدیمی صنام دارید که قطعات مختلف آن دچار سوختگی شده اند و یا به تازگی تلویزیون این برند را خریداری کرده اید اما به درستی کار نمی کند با تعمیر تلویزیون در منزل استاد تی وی ارتباط بگیرید و مشکل دستگاه خود را عنوان کنید اگر نیاز به تعویض و تعمیر باشد می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون صنام در منزل استفاده کنید. خوشبختانه نمایندگی اساتید تی وی روز به روز گسترده تر شده و این موضوع سبب می شود که همه مشکلات مربوط به تلویزیون در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.علاوه بر آن می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، تعمیر تلویزیون سونیا و …استفاده کنید. کار را به کاردان بسپارید!

هزینه تعمیر تلویزیون صنام

هزینه تعمیر تلویزیون صنام بسته به مدل تلویزیون و میزان خسارت وارد شده تعیین می شود. در این زمینه کارشناسان استاد تی وی قبل از انجام هر اقدامی تلویزیون شما را کاملا مورد تست قرار می دهند و تمامی جزئیات اعم از تعویضی قطعه یا تعمیر هر بخش را برای شما مشتریان عزیز توضیح داده و در صورت رضایت از قیمت اقدام به تعمیر می کنند.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها