تعمیر تلویزیون فیلیپس، یکی از خدمات ارائه شده توسط سایت استاد تی وی می باشد. این مجموعه با داشتن نیروهای متخصص در زمینه ی تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون های فیلیپس، یکی از بهترین مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش این برند بسیار معروف می باشد. در این مقاله به بررسی انواع مشکلات مرتبط با تلویزیون های فیلیپس و راه حل رفع آنها، می پردازیم.

تعمیر تلویزیون فیلیپس در منزل
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون فیلیپس

قبل از پرداختن به موضوع تعمیر تلویزیون فیلیپس؛ بهتر است با شرکت اصلی تولید کننده ی این محصول قدری بیشتر، آشنا شویم. یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده ی انواع لوازم خانگی و الکتریکی، شرکت  Philips می باشد. این شرکت در زمینه ی تولید انواع لوازم الکترونیکی همچون: تلویزیون، ( تولید انواع مدل های “ال سی دی” و “ال ای دی”)، ماشین ریش تراش و سایر وسایل الکترونیکی، فعالیت دارد.

تاسیس شرکت فیلیپس در سال 1891 میلادی و توسط آقای جرارد فیلیپس، انجام شد. این شرکت چند ملیتی، یکی از ابر شرکت های شاغل در حوزه ی صنعت الکترونیک، به شمار می رود. حوزه ی فعالیت این شرکت جهانی بوده و در کشورهای مختلف دنیا، نمایندگی های انحصاری وارد کننده ی محصولات این شرکت، مشاهده می شوند. 

تولید انواع محصولات الکتریکی، گوشی های همراه، رایانه ها و تراشه های الکترونیکی ( قطعات الکتریکی هر یک از وسایل)، در این شرکت بزرگ انجام می گیرد. محصولات تولید شده در این شرکت، در بازارهای جهانی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شرکت های وارد کننده ی زیادی در سراسر دنیا، نمایندگی هایی جهت ورود محصولات این شرکت، تاسیس کرده اند. در این میان، خدمات پس از فروش، تامین قطعات آسیب دیده ی وسایل الکترونیکی، ارائه گارانتی و خدمات دیگری از این قبیل، توسط برخی شرکت های داخلی هر کشور تامین می شود.

این شرکت ها با همکاری شرکت اصلی تولید کننده ی برند فیلیپس، قطعات اصلی و محصولات دارای گارانتی را وارد کرده و به متقاضیان، عرضه می کنند. برخی از معروف ترین سایت های داخلی کشور ایران نیز، به عنوان مراکز معتبر و دارای تجربه در زمینه ی ارائه ی خدمات تعمیر تلویزیون فیلیپس و تهیه ی قطعات آن، مشغول به فعالیت می باشند.

این سایت های داخلی، محصولات دارای ضمانت نامه ی اصلی و گارانتی پس از فروش را وارد نموده و همچنین در زمینه ی ارائه ی انواع خدمات تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده، فعالیت دارند. در این مقاله به معرفی و توضیح نحوه ی ارائه ی خدمات مرتبط با تلویزیون فیلیپس و تعویض قطعات آن توسط سایت های معتبر داخلی، می پردازیم.

تعمیر تلویزیون فیلیپس در تهران

افرادی که در تهران ساکن هستند، با مشکلات زیادی همچون: ترافیک سنگین روبرو هستند. لذا این افراد، جهت دسترسی به خدماتی همچون تعمیر وسایل برقی، باید مسافت های طولانی تری را طی نمایند. 

در این بین، برخی مراکز ارائه دهنده ی خدمات الکترونیکی همچون سایت های تعمیر وسایل الکترونیکی، در صدد بر آمده اند تا با فراهم کردن امکان ثبت درخواست تعمیر وسایل به صورت آنلاین، از مراجعات حضوری مردم به مراکز تعمیر وسایل الکترونیکی، پیشگیری بعمل آورند.

خدمات تعمیر تلویزیون فیلیپس در تهران، تعمیر تلویزیون شارپ، تعمیر تلویزیون توشیبا و.. در شرایط کنونی گسترش ویروس کرونا، می تواند باعث کاهش قابل توجه مراجعات مردم به اماکن عمومی شده و در نتیجه از انتشار بیشتر این بیماری، پیشگیری بعمل آورد.

تعمیر تلویزیون فیلیپس در تهران

تعمیر تلویزیون فیلیپس در منزل

در ابتدای بروز هر مشکل، باید علت آن را پیدا کرد. لذا در صورتی که شما نتوانید علت یا ریشه ی ایجاد یک مشکل را پیدا کنید، بالطبع آن نمی توانید راه حل مناسبی برای رفع آن ارائه دهید. یکی از معتبرترین مراجع ارائه ی خدمات پس از فروش محصولات تولید شده توسط شرکت فیلیپس، مجموعه های online تعمیر وسایل الکترونیکی، می باشند.

این سایت ها توسط مجموعه ای از کارشناسان و اساتید متخصص ارائه دهنده ی خدمات الکتریکی احداث شده اند. همچنین، یکی از برترین تیم های مهندسی تعمیرات وسایل الکترونیکی را در اختیار داشته و مشغول به فعالیت، می باشند.لذا در صورتی که تلویزیون فیلیپس شما دچار هر گونه اختلال شده باشد، کافی است به آدرس سایت مربوطه مراجعه کرده و جهت ثبت درخواست تعمیر تلویزیون فیلیپس در منزل، اقدام نمایید. پس از ثبت درخواست و ذکر آدرس محل سکونت، متخصصان شاغل در مجموعه ی مورد نظر، به منزل شما مراجعه کرده و پس از انجام بررسی های دقیق، علت اصلی مشکل ایجاد شده را پیدا می کنند.

همچنین هر یک از این متخصصان، تمام وسایل مورد نیاز جهت رفع ایرادات احتمالی تلویزیون شما را به همراه داشته و لذا می توانند در منزل شما جهت تعمیر و رفع مشکل تلویزیون فیلیپس، اقدام نمایند. لازم به ذکر است تمام قطعات و تجهیزات مورد استفاده توسط مهندسان شاغل در این مجموعه ها به صورت مستقیم از شرکت مادر تامین می شود؛ لذا گارانتی اصالت تمام قطعات همراه با نصب و فروش قطعه مورد نظر، به مراجعین محترم عرضه خواهد شد.

خدمات تعمیر تلویزیون فیلیپس

بسیاری از افراد به دنبال ایجاد مشکل در وسایل الکترونیکی منزل یا محل کار خود، قادر به جابجایی و انتقال وسیله به مکان هایی که تعمیرگاه های وسایل برقی در آنجا دایر هستند، نمی باشند. لذا یکی از معضلات نگران کننده برای این افراد، پیدا کردن راه حل مناسب برای تعمیرات تلویزیون فیلیپس در  می باشد.

این خدمات می تواند شامل تعمیر یا تعویض قطعات تلویزیون باشد که در ادامه به آن میپردازیم

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون فیلیپس

مین بورد در واقع همان برد اصلی بکار رفته در تلویزیون می باشد، که می توان آن را معادل مغز انسان در نظر گرفت؛ زیرا تمام فعالیت های تلویزیون، از طریق این قطعه انجام می گیرد. لذا تعمیر و یا تعویض آن با قطعات اصلی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این قطعه در انواع و شکل های مختلفی تولید می شود( ان ال ایکس و آ تی ایکس) و وظیفه ی کنترل دیسک های کمکی، ماوس، بخش های سریال، پرینتر، صفحه کلید، را برعهده دارد.

تعمیر پنل شکسته تلویزیون فیلیپس

پنل تلویزیون های فیلیپس یا همان صفحه ی نمایش آن، می تواند به دلایل مختلفی دچار آسیب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. در این میان، حساسیت بالای پنل ها باعث شده است صاحبان این وسایل، در رابطه با افرادی که برای تعمیر تلویزیون فیلیپس مراجعه می کنند، حساسیت بالایی داشته باشند. مجموعه های آنلاین ثبت درخواست تعمیر پنل شکسته تلویزیون فیلیپس، جهت ارائه ی انواع قطعات اصل و باکیفیت، فعال می باشند. شما می توانید با وارد شدن به سایت این مجموعه ها، جهت ثبت درخواست خرید یا تعویض قطعه ی مورد نظر، اقدام نمایید.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون فیلیپس

مدار تغذیه ی تلویزیون در واقع یک مسیر تبدیل جریان وارد شده به تلویزیون جهت استفاده در مدارهای داخلی آن است. بنابراین ایجاد هرگونه ایراد در این سیستم می تواند باعث بروز مشکلات جدی در وسیله، شود. لازم به ذکر است؛ تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون فیلیپس توسط متخصصان تعمیر تلویزیون فیلیپس و مجموعه های وابسته به شرکت اصلی، انجام می گیرد.

تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس

بک لایت، یک نور اضافی است که با هدف افزایش کیفیت تصویر مورد استفاده قرار می گیرد. 

لذا تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون فیلیپس  آسیب دیده، در کیفیت تصویر مشاهده شده، نقش بسزایی دارد. 

این قطعه، تامین کننده ی نور مورد نیاز جهت مشاهده ی نمایشگر می باشد و در کیفیت تصویر، موثر است.

تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون فیلیپس

گاهی به دنبال یک اتفاق، میزان زیادی آب به صورت اتفاقی روی تلویزیون ریخته می شود. در چنین شرایطی، بلافاصله وسیله را خاموش کرده و سریعا از طریق سایت های مرتبط، با متخصصان مجموعه های تعمیر وسایل الکترونیکی تماس برقرار نمایید، تا جهت تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون فیلیپس شما مراجعه نمایند.

مشکلات متداول تلویزیون فیلیپس

با اینکه تلویزیون های فیلیپس کیفیت خوبی دارند اما در بعضی واقع در نتیجه ی رعایت نکردن بعضی نکات مشکلاتی برای این تلویزیون به وجود می آید که بد نیست در مورد آن ها اطلاعاتی داشته باشیم. این مشکلات شامل موارد زیر می باشد

تصویر نگاتیوی تلویزیون فیلیپس

در این حالت می توان به موارد زیر مشکوک شد :

 • برهم خوردگی رنگ های تلویزیون
 • اختلال پنل یا تخریب بک لایت

مشکل صدای تلویزیون فیلیپس

در صورت بروز این اختلال ایراداتی همچون موارد زیر مطرح خواهد شد:

 • قطع اتصال رسیور
 • فعل بودن MUTE
 • اتصال هدفون 
 • دستکاری تنظیمات صوتی توسط افراد

رفع ایرادات فنی تلویزیون فیلیپس

شناسایی و رفع ایرادات فنی ایجاد شده در تعمییر تلویزیون  فیلیپس، تنها توسط متخصصانی که دوره های آموزشی تخصصی را گذرانده باشند، امکان پذیر است. لذا به شما پیشنهاد می کنیم، برای تعمیر تلویزیون خود، افراد دارای تخصص کافی استفاده نمایید.

علت روشن نشدن تلویزیون فیلیپس

از جمله علل شایع روشن نشدن تلویزیون فیلیپس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • فرسودگی قطعات
 • تخریب برد پاور
 • خرابی CPU
 • تخریب بک لایت

سیاه شدن صفحه تلویزیون فیلیپس

سیاه شدن صفحه تلویزیون فیلیپس می تواند بر اثر عوامل زیر رخ دهد:

 • تخریب پنل دستگاه
 • سوختن پیکسل
 • تخریب بک لایت 

قفل شدن کنترل تلویزیون فیلیپس

از جمله علل قفل شدن کنترل تلویزیون می توان به این موارد اشاره کرد :

 • ضربه فیزیکی
 • ضعیف بودن باتری
 • تخریب سنسور های کنترل یا تلویزیون

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون فیلیپس

سیاه شدن صفحه می تواند به دنبال از بین رفتن موارد زیر رخ دهد:

 • پیکسل ها
 • تخریب پنل
 • خرابی CPU 
 • از بین رفتن مدار های تغذیه

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون فیلیپس

این حالت می تواند به دلیل آسیب فیش های گیرنده، ایراد منبع ورودی HDMI، اختلال ویدئو و ضعیف شدن قدرت سیگنال های دریافت شده، ایجاد شود.

تعمیر تلویزیون ال ای دی فیلیپس

تلویزیون هایی که با نام تلویزیون LED در بین مردم شناخته می شوند در واقع همان تلویزیون های LCD هستند؛ که در ساختار آنها از یک سیستم تولید نور LED، استفاده شده است. البته تلویزیون های کوچکی که جهت مصارف خانوارها یا ادارات تولید می شوند، به طور کامل از تکنولوژی LED استفاده نمی کنند و استفاده ی کامل از این تکنولوژی نورافشانی، تنها در نمایشگر های خیلی بزرگ همچون: اسنوبرد های ورزشگاه ها، کاربرد دارد.

در ساخت تلویزیون های تولید شده توسط شرکت فیلیپس، از تکنولوژی LED استفاده می شود. برای تعمیر تلویزیون ال ای دی فیلیپس، لازم است همواره به دو نکته اساسی توجه داشته باشید. نکته ی اول، داشتن تجهیزات لازم برای رفع اختلال LED و نکته ی دوم، داشتن مهارت و تخصص در زمینه ی تعمیر وسایلی با این تکنولوژی، می باشد. متخصصان مجموعه های online تعمیر وسایل الکترونیکی، با رعایت هر دو نکته ی فوق، به راحتی هرچه تمام تر جهت تعمیر تلویزیون LED فیلیپس، اقدام نموده و ایراد آن را برطرف می سازند.

تعمیر تلویزیون ال سی دی فیلیپس

در تلویزیون های LCD از یک روش نسبتا قدیمی جهت تولید نور در صفحه، استفاده شده است. منبع نوری این تلویزیون ها در پشت پنل آنها، قرار دارد. لذا برای تعمیر و رفع ایراد آن لازم است متخصص مورد نظر، با انواع پنل های مورد استفاده در ساختار تلویزیون ها و نحوه ی کارکرد آنها، آشنایی داشته باشد. در این بین، تعمیر تلویزیون فیلیپس، نیاز به آگاهی در رابطه با شرایط ویژه ی این محصولات، دارد.

رعایت مواردی از جمله: استفاده از قطعات اصلی، دارای کیفیت و داشتن تخصص در زمینه ی کاربرد آنها، ضروری است. بنابراین شما می توانید با مراجعه به سایت تخصصی تعمیر وسایل برقی، از خدمات این مرکز در زمینه ی تعمیر تلویزیون های LCD فیلیپس، بهره مند شوید.

گارانتی تعمیرات تلویزیون فیلیپس

یکی از ویژگی های تشخیص محصولات اصلی از نمونه های فیک موجود در بازار، “داشتن گارانتی” محصول می باشد. همچنین قطعاتی که جهت تعمیر وسایل الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند، باید دارای گارانتی و ضمانت نامه اصالت کالا، باشند. مجموعه های شاغل در زمینه ی تعمیر وسایل الکترونیکی که تنها از قطعات دارای گارانتی اصلی استفاده می کنند، اغلب مجموعه های online تعمیر وسایل الکترونیکی، هستند.

هزینه تعمیر تلویزیون فیلیپس

یکی از مسائل بسیار مهم در زمینه ی تعمیرات تلویزیون های برند فیلیپس، هزینه ی مورد نیاز جهت خرید قطعات آنها، می باشد. برخی افراد سودجو، قطعات درجه 2 و 3 را با نام قطعه اصلی و با قیمت های بالا، به مشتریان عرضه می کنند. لذا برای اطمینان از دریافت بهترین خدمات هزینه تعمیر تلویزیون فیلیپس، بهتر است به سایت استاد تی وی مراجعه نموده و در ازای دریافت تعمیرات تخصصی و قطعات دارای ضمانت نامه ی اصالت کالا، هزینه ای به نسبت معقول، پرداخت نمایید.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی معتبر تلویزیون فیلیپس

تعمیر و تهیه ی قطعات هر یک از محصولات شرکت فیلیپس، باید از طریق فروشگاه های معتبر انجام گیرد. مجموعه ی استاد تی وی، با داشتن متخصصان ماهر در زمینه ی تعمیر تلویزیون فیلیپس و همچنین ارائه ی قطعات دارای گارانتی، یکی از بهترین تعمیرگاه های مجاز جهت انجام خدمات تعمیر یا تعویض قطعات تلویزیون، می باشد.

خرید تلویزیون شکسته فیلیپس

در صورتی که دستگاه تلویزیون شما آسیب های جبران ناپذیری همچون: شکسته شدن پنل( تعویض آن از هزینه ی بالایی برخوردار است) دارد؛ بهتر است از تعمیر آن خودداری نمایید. در این صورت شما می توانید به سایت استاد تی وی مراجعه نموده و جهت فروش تلویزیون خود از طریق خدمات خرید تلویزیون شکسته اقدام نمایید.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها