تعمیر تلویزیون مارشال با بهترین کیفیت برای شما فراهم شده است. شما می توانید با تیم تعمیر استاد تی وی ارتباط بگیرید تا راهنمایی های لازم در اختیارتان قرار بگیرد.

تعمیر تلویزیون مارشال
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون مارشال

Marshal برندی ایرانی می باشد که جزو تولیدکنندگان معروف لوازم خانگی در بین برندهای داخلی است. گرچه با برندهای خارجی قابل قیاس نمی باشد ولی در زمینه صادرات هم فعالیت دارد. تلویزیون مارشال از آنجایی که جزوء تولیدات داخلی است در صورت خرابی،در تعمیر تلویزیون مارشال قطعات آن به راحتی در دسترس قرار دارد.در نتیجه تعمیرات تلویزیون مارشال به نسبت سایر برندهای دیگر از هزینه ی کمتری برخوردار است.

تعمیر تلویزیون مارشال در منزل

اگر تلویزیون شما روشن نمی شود و یا پس از روشن شدن سریعاً خاموش می شود ایراد مربوط به برد و مادربرد دستگاه است. بیشترین مشکلاتی که در مورد تلویزیون مارشال دیده می شود مربوط به همین دو بخش است. برد و منبع تغذیه و همینطور مادربرد از مواردی است که نیاز به تعمیر اساسی دارد. اما نیاز نیست تلویزیون خود را به تعمیرگاه بیاورید بلکه می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون مارشال در منزل تیم تخصصی استاد تی وی استفاده کنید تا هر مشکلی که برای دستگاه ایجاد شده است بدون هزینه اضافی برطرف شود.

تعمیر تلویزیون مارشال در محل

گاه دیده می شود که ورودی های HDMI و AV دچار مشکل می شود و این موضوع سبب خواهد شد که تصویر دستگاه دچار مشکل شود. این ایران گاه مربوط به مشکل خود پورت است که هم تعمیر آن ممکن است و هم شامل شرایط تعویض می شود. گاه نیز مشکل بزرگتر است و مادر برد دستگاه دچار ایراد شده است، در این حالت در ابتدا باید مادر برد از دستگاه جدا شده و قطعات روی آن بررسی شوند، شاید قطعه ای دچار رطوبت شده باشد و یا اتصالات کیفیت لازم را نداشته باشند. تعمیر تلویزیون مارشال در محل هم از هزینه های اضافی جلوگیری می کند و هم احتمال آسیب به پنل تلویزیون به حداقل می رساند.

تعمیر تلویزیون مارشال در محل

تعمیر تلویزیون مارشال در تهران

اگر تلویزیون منزل یا محل کار خود را روشن کرده اید و می بینید که تصویر به درستی نشان داده می شود اما صدا ندارید اصلاً نگران نباشید، چون اگر آدرس شما تهران است، تیم تعمیر تلویزیون مارشال استاد تی وی در سریع ترین زمان ممکن به سمت منزل شما اعزام می شوند. این مشکل گاه مربوط به سی پی یو است که در این صورت هزینه زیادی برای تعمیر یا تعویض آن خواهد بود، اما گاه مشکل فقط مربوط به آی سی HDMI است که در این راستا نیاز است که تعویض چیپ صورت می گیرد و البته که قطعه چیپ خریداری شده باید از نظر کیفیت تضمین شده باشد. قیمت چیپ تلویزیون های مارشال معمولاً ارزان است.

تعمیر تلویزیون ال ای دی مارشال

رنگ پریدگی تصویر در تلویزیون مارشال یکی از مشکلاتی است که مربوط به ال ای دی می شود. لامپ های ال ای دی پس از مدتی می سوزند و یا نیم سوز می شوند به این ترتیب نیاز است که برخی از لامپ ها تعویض و جایگزین شوند. در تعمیر تلویزیون ال ای دی مارشال نیاز است که نوع صفحه ال ای دی کاملاً با کیفیت و بدون ترک باشد در غیر این صورت نیاز است که ال ای دی تعویض شود. اگر فکر می کنید کیفیت تصویر در تلویزیون منزل شما مثل قبل نیست مشکل خود را با کارشناسان استاد تی وی در میان بگذارید.

تعمیر تلویزیون ال سی دی مارشال

ال سی دی به لامپ های ریز نسل قدیم گفته می شود که امروزه در تلویزیون های مارشال استفاده نمی شود اما معمولاً در تلویزیون های قدیمی این برند مورد استفاده قرار گرفته است و پس از مدت زمان مشخصی دیگر کارایی قبلی خود را ندارد. مثلاً وضوح تصویر تلویزیون کاهش می یابد، رنگ ها به شکل غیر عادی نشان داده می شود و یا زاویه دید به شکل نامناسب است در چنین شرایطی نیاز است که سنسورهای داخلی ال سی دی بررسی شود که می بایست توسط تیم تعمیر تلویزیون مارشال صورت بگیرد.

گارانتی تعمیرات تلویزیون مارشال

شما می توانید صفر تا صد تعمیر تلویزیون مارشال منزل خود را به تیم استاد تی وی بسپارید. اصلاً نگران نباشید همه لاین های خدمات در شرکت ما با گارانتی است و در صورت خرابی مجدد و یا وجود ایراد پس از تعمیر و تعویض قطعه مورد نظر می توانید با کارشناسان استاد تی وی ارتباط بگیرید تا مجدداً اقدام به پیگیری مشکل ایجاد شده باشد.

خدمات تعمیر تلویزیون مارشال

در مواقعی پیش می آید که بر اثر فرسودگی تلویزیون شما به مشکل خورده و نتوانید کاری کنید. خدمات تعمیر تلویزیون مارشال در منزل در کمترین زمان استاد تی وی به این شکل است که کارشناس به سوی شما اعزام می شود و همانجا بدون نیاز به جابه جایی تلویزیون شما عیب یابی می شود.

این خدمات شامل موارد زیر است:

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون مارشال

استفاده از کابل های HDMI نامرغوب یکی از مهمترین دلایل خرابی مین برد تلویزیون مارشال محسوب می شود. مین برد یا برد اصلی به قطعه ای گفته می شود که سایر قطعات مثل پردازشگر، حافظه رم و سایر پورت های ورودی و خروجی روی آن نصب می شود حال اگر این قطعه خراب شود قطعاً دستگاه شما به طور کلی به مشکل بر می خورد و به درستی کار نمی کند. وقتی کابل های اجرا شده نامرغوب هستند سی پی یو به درستی کار نمی کند و در نهایت مین برد آسیب دیده و عملکرد خود را از دست می دهد در این صورت می بایست به بخش تعمیر تلویزیون مارشال شرکت استاد تی وی وصل شوید و مشکل خود را برطرف نمایید.

تعویض پنل شکسته تلویزیون مارشال

پیش از اینکه تعمیرات پنل شکسته تلویزیون مارشال صورت بگیرد نیاز است که اطلاعات فنی دقیقی در مورد آن تهیه شود به این ترتیب می توانید با کارشناسان استاد تی وی ارتباط بگیرید و مشکلات مربوط به پنل را عنوان کنید تا نوع پنل و ایراد آن مشخص شود. پیشنهاد استاد تی وی خرید یک پنل جدید به جای پنل قدیمی است چون تعمیر پنل شکسته به اندازه خرید یک پنل جدید هزینه بر است پس بهتر است انتخاب درستی صورت بگیرد.

تعویض پنل شکسته تلویزیون مارشال

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون مارشال

منبع تغذیه که به عنوان پاور تلویزیون شناخته می شود از اصلی ترین قطعاتی است که در صورت خرابی نیاز به تعمیر و گاه تعویض دارد. اگر تلویزیون شما یکباره خاموش شد و روشن نشد احتمالاً خرابی پاور مطرح است. خرابی پاور به دلیل نوسان برق بوده که به پایه های پاور خسارت وارد می کند.

در چنین شرایطی نیاز است که دستگاه سریعاً به یک تعمیرکار متخصص نشان داده شود

رفع ایرادات فنی تلویزیون مارشال

این تصور که مین بردها قابلیت تعمیر ندارد اشتباه است. گاه صفحه مین برد هنوز کارکرد خود را حفظ کرده است و در این صورت با تعمیر بخشی از پورت های آسیب دیده میتوان دستگاه را مانند روز اول استفاده کرد. تعویض قطعات داخلی مین برد نیاز به تخصص بالایی دارد و کسانی که در زمینه تعمیر تلویزیون مارشال فعالیت می کنند باید اطلاعات بالایی در این زمینه داشته باشند.

ایرادات فنی تلویزیون مارشال در وهله اول باید به درستی تشخیص داده شوند.

تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون مارشال

بک لایت ها یکی از مهمترین قطعات تلویزیون محسوب می شوند در صورت خرابی این قطعه تصویر تلویزیون دچار مشکل می شود و عملکرد سابق را ندارد. بهم خوردگی رنگ و یا سیاه شدن صفحه مربوط به خرابی بک لایت تلویزیون مارشال است. تعمیر تلویزیون مارشال نیاز به تخصص بالایی دارد.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون مارشال

نمی توان جلوی شیطنت های کودکانه بچه ها را گرفت و این موضوع باعث می شود که تلویزیون در معرض خطر آبخوردگی و حتی شکستگی باشد. اگر قطعات فرعی تلویزیون دچار رطوبت شده باشند شاید بتوان آن را سریع تعمیر کرد اما در صورت خیس شدن قطعات اصلی تلویزیون نیاز است به تعویض قطعه مورد نظر است که توسط تیم تعمیرات تلویزیون مارشال به خوبی صورت می گیرد.

مشکلات متداول تلویزیون مارشال

مشکلات متداول تلویزیون مارشال شامل مواردی است که ممکن است برای هر خانه ای پیش بیاید. پس بهتر است در مواجهه با این مشکلات بدانید بهتر است چه کاری انجام دهید تا به تلویزیون مارشال شما آسیب بیشتری نرسد.در ادامه به بعضی از این مشکلات میپردازیم

علت روشن نشدن تلویزیون

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون مارشال و روشن نشدن آن از پرتکرارترین مشکلاتی است که در نمایندگی تعمیر استاد تی وی گزارش می شود. 

این مشکل معمولاً مربوط به خرابی منبع تغذیه یا پاور است.

یکی دیگر از دلایل روشن نشدن تلویزیون مارشال ویروسی شدن مين برد تلويزيون است .

بهتر است برای اینکه از ویروسی شدن تلویزیون خود جلوگیری کنید، حتما قبل از استفاده فلش مموری و هارد دیسک آن را ویروس کشی کنید.

 

علت روشن نشدن تلویزیون مارشال

سیاه شدن صفحه تلویزیون

هنگ کردن و به یکباره سیاه شدن تصویر یکی از دلایل خرابی مین برد است. خدمات تعمیر تلویزیون مارشال استاد تی وی در ابتدا مین برد را از نظر سخت افزاری بررسی می کنند و سپس شرایط نرم افزاری آن را می سنجند تا در صورت تنظیم نبودن، تغییرات لازم را اعمال نمایند.

قفل شدن کنترل تلویزیون

اگر کنترل تلویزیون شما قفل شد و عمل نکرد در ابتدا باتری آن را خارج کرده و دوباره در دستگاه قرار دهید. همینطور می توانید تلویزیون را یکبار روشن و خاموش کنید. اگر باز هم مشکل قفل نشدن کنترل تلویزیون حل نشد با تیم تعمیر تلویزیون مارشال استاد تی وی ارتباط بگیرید.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون

سیاه شدن تصویر در تلویزیون های مارشال بیشتر وابسته به مشکل بک لایت است که می بایست بررسی و تنظیم دقیق آن صورت بگیرد و در صورت نیاز قطعه مورد نظر تعویض شود.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه

اگر خطوط رنگی روی تلویزیون ایجاد شد و این خطوط عمودی بود احتمال آب خوردگی دستگاه بسیار زیاد است و باید قطعه مورد نظر تعویض شود.

تصویر نگاتیوی (Negative)

مشکل نگاتیوی شدن تصویر از دیگر مشکلاتی است که بر اساس ورود رطوبت به داخل دستگاه ایجاد می شود و اگر به موقع بررسی نشود سبب سوختن بسیاری از قطعات می شود.

مشکل صدای تلویزیون

یکی از دلایل خرابی صدای تلویزیون مربوط به عدم عملکرد درست مین برد است. در صورتی که مشکل صدای تلویزیون شما دائمی است و مربوط به تنظیمات دستی تلویزیون نیست باید مین برد بررسی شود. خرابی بلندگو از دیگر مواردی است که سبب کاهش صدای تلویزیون می شود. بلندگو شامل پورت های خروجی متنوعی است که در صورت خرابی هر یک احتمالاً صدا از نظر کیفیت به مشکل بر می خورد. سیم یا سوکت های بلندگو پس از مدتی دچار رسوب و قطعی می شوند و به کمک تیم تعمیر تلویزیون مارشال می توانید بخش مورد نظر را تعمیر یا تعویض نمایید. هزینه تعمیر بلندگو بسیار کمتر از تعویض کامل اسپیکر است..

مشکل صدای تلویزیون مارشال

خرید تلویزیون شکسته مارشال

در نسل جدید از تلویزیون های مارشال گیرنده های دیجیتال اجرا شده است که از کار افتادن ان باعث می شود که در جستجو، هیچ کانالی یافت نشود در این صورت کاربر فکر می کند که تلویزیون خراب شده است در صورتی که خرابی مربوط به دستگاه گیرنده است. زمانی که گیرنده دستگاه دچار آسیب شود نیاز است که سطح آسیب مشخص شود.

از سوی دیگر اگر پنل تلویزیون شما شکسته است و نمی توانید پنل اورجینال پیدا کنید می توانید با تیم استاد تی وی ارتباط بگیرید تا راهنمایی های لازم در مورد پنل مورد نظر در اختیار شما قرار بگیرد. گاه تعویض یک پنل به نسبت تعمیر آن هزینه کمتری خواهد داشت. تعمیرکاران شرکت استاد تی وی میزان شکستگی پنل تلویزیون را می سنجند و بهترین پیشنهاد را به شما خواهند داد. در صورت تمایل می توانید پنل خود را در بخش خرید تلویزیون شکسته با منصفانه ترین قیمت به فروش برسانید.

هزینه تعمیر تلویزیون مارشال

در مورد هزینه تعمیرات تلویزیون مارشال باید به دو نکته مهم دقت داشته باشید، اولین نکته اینکه آیا مشکل قطعه مورد نظر با تعمیر حل می شود یا خیر. موضوع دیگر اینکه قطعه مورد نظری که نیاز به تعمیر دارد چقدر سوخته و میزان آسیب آن تا چه حد بوده است. گاه تعویض یک قطعه هزینه های کمتری به همراه خواهد داشت پس نیاز است مشکل تلویزیون مشخص شود و سپس تصمیم گیری برای تعمیر یا تعویض قطعه انجام شود.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیر تلویزیون مارشال

این روزها زندگی به قدری دشوار است که شاید خرید یک تلویزیون نو واقعاً غیر منطقی به نظر برسد در چنین شرایطی بهتر است بهترین نمایندگی تلویزیون مارشال را بشناسیم تا بتوانیم در خصوص بروز هر مشکلی بهترین تصمیم را بگیریم. گروه تخصصی استاد تی وی با ارزیابی های دقیق و مناسبی که روی انواع برندهای تلویزیونی کرده است توانسته خدماتی کاملاً حرفه ای در اختیار کاربران قرار دهد. شما می توانید در هر نقطه از تهران تنها با یک تماس ساده با تیم استاد تی وی ارتباط بگیرید. نمایندگی های مجاز تعمیر تلویزیون مارشال، تعمیر تلویزیون تی سی ال و … شرایطی فراهم کرده اند تا صفر تا صد تعمیر تلویزیون در منزل و یا در محل صورت بگیرد به این ترتیب نیاز به پرداخت هزینه برای حمل و نقل تلویزیون ندارید و همه چیز به صورت کاملاً حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها