تعمیر تلویزیون سونیا ( suniya ) یکی دیگر از خدماتی می باشد گه در مرکز تخصصی استاد تی وی جهت رفته مشتریان و کاهش هزینه های اقتصادی آنها بصورت خدمات تعمیر تلویزیون سونیا در منزل انجام می پذیرد

در صورتیکه در تهران یا کرج زندگی می کنید و امکان جابه جایی یا مراجعه به نمایندگی وجود ندارد بهتر است با استاد تی وی تماس بگیرید و در خواست خدمات تعمیر تلویزیون suniya در منزل را ثبت کنید

از ویژگی های استاد تی وی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

ارائه خدمات در منزل – حضور در محل در زمان تعیین شده – بالاترین کیفیت و نازلترین قینت – استفاده از تجهیزات عیب یابی پیشرفته – تعرفه مناسب – تکنسین های دوره دیده و 6 ماه گارانتی تعمیرات در کنار استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت اشاره کرد.

تعمیر تلویزیون سونیا
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون سونیا

در پروسه تعمیر تلویزیون سونیا، اگر قطعه عمر خود را کرده باشد، تعمیر آن فایده‌ای ندارد و قطعاً نیاز به تعویض قطعه خواهد بود. بنابراین تعمیرکار باید تشخیص اولیه را به‌درستی داده و شرایطی فراهم شود تا هزینه های اضافی برای کاربر اعمال نشود. قطعات سخت افزاری تلویزیون سونیا قابلیت تعمیر و تعویض دارند.

تعمیر تلویزیون سونیا در تهران

اگر در تهران هستید و تلویزیون شما کار نمی کند و یا خراب شده است نگران نباشید. اگر تلویزیون شما دچار آب خوردگی شده و یا بر اساس نوسانات برق مانند روز اول روشن نمی‌شود و تأخیر زیادی دارد می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون سونیا در تهران کمک بگیرید به این ترتیب شرایطی فراهم شود تا بتوان تلویزیون خود را مانند روز اول نو کنید و از کیفیت آن برخوردار شوید. نمایندگی های ما در سراسر تهران در شعبات مختلف آماده خدمت رسانی به شما هستند.

تعمیر تلویزیون سونیا در منزل

اگر در منزل شما تلویزیون خراب شده و کسی را ندارید که به شما کمک کند تا پروسه تعمیر آن را طی کنید، می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون سونیا در منزل کمک بگیرید، تا شرایطی فراهم شود که پروسه تعمیر تلویزیون شما بدون نیاز به حمل و نقل و جابجایی آن صورت بگیرد. تلویزیون های مدل سونیا معمولا خیلی کم دچار مشکلات وسیع می‌شوند. اما گاه خرابی یکی از قطعات کوچک باعث می شود که تلویزیون کیفیت سابقه نداشته باشد بنابراین نیاز است که پروسه تعمیر تلویزیون به طور دقیق بر اساس مدل آن فراهم شود.

خدمات تعمیر تلویزیون سونیا

در گذشته تهران به قدری خلوت بود که شرایط انتقال تلویزیون خراب به نمایندگی های تعمیر تلویزیون بسیار آسان بود اما امروزه هزینه زیادی برای حمل و نقل تلویزیون دیده می‌شود. این موضوع سبب شده تا شرایطی فراهم شود تا خدمات تعمیر تلویزیون سونیا در محل ایجاد شده و دیگر نیازی به انتقال تلویزیون به مقصد نباشد. به این ترتیب اگرچه تلویزیون شما در منزل و یا محل کار دچار خرابی شده است، می‌توانید شرایط تعمیر آن را فراهم سازد.

شرایط تعمیر تلویزیون سونیا در محل نسبت به سایر خدمات، تقاضای بیشتری دارد بنابراین چه خوب است که زودتر تماس بگیرید تا برای زمان اعزام تعمیرکار، با شما مشورت شده و معطل نشوید.

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سونیا

خرابی مین برد تلویزیون معمولا نگران کننده است. هزینه‌های زیادی که برای مین برد در نظر گرفته می شود سبب شده تا کاربران به کل از تعمیر تلویزیون سونیا منصرف شوند اما دقت کنید که مین برد تلویزیون ها شرایط تعمیر داشته و حتی در صورت سوختگی پروسه تعویض آن صورت می‌گیرد. بنابراین خود را مجبور به صرف هزینه زیاد برای خرید تلویزیون جدید نکنید.

تعویض پنل شکسته تلویزیون سونیا

اگر پنل تلویزیون شما شکسته است، نیاز به خرید تلویزیون جدید نخواهد بود شما می توانید به سادگی پروسه تعویض پنل شکسته را از تیم تعمیر تلویزیون بخواهید. معمولاً مشکل شکستگی پنل برای تلویزیون های سونیا بسیار دیده می شود به این ترتیب می توانید با هزینه کمتر تلویزیون خود را مانند روز اول نو نمایید. خوشبختانه هزینه منصفانه ای برای تعویض پنل شکسته در نظر گرفته ایم.

مشکل صدای تلویزیون سونیا

مشکل صدای تلویزیون سونیا معمولا توسط کنترل و با تنظیمات لازم برطرف می‌شود اما اگر خرابی مربوط به بخش سخت‌افزاری بلندگوها باشد، شرایطی فراهم می شود، تا بتوانید مشکل صدای تلویزیون را برطرف سازید بنابراین تیم تعمیر تلویزیون سونیا به شما کمک می کند تا بتوانید تلویزیون خود را مانند روز اول نو نمایید.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون سونیا

معمولاً در مناطقی که نوسان برق زیاد است مدار تغذیه لوازم برقی دچار سوختگی و یا نقص می شود. این موضوع در مورد مدار تغذیه تلویزیون سونیا بسیار دیده شده و در نهایت نیاز است که پروسه تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون سونیا به طور دقیق و قابل قبول پشت سر گذاشته شود دقت کنید که تعمیر خرابی مدار تغذیه معمولاً بسیار حساس بوده و نیاز است که بافت داخلی مدار تغذیه به طور کاملاً استاندارد مورد بررسی قرار بگیرد.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون سونیا

تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون سونیا

در تعمیر تلویزیون سونیا معمولا نگرانی از عدم وجود قطعات اصلی در بازار بسیار زیاد است. پروسه تعمیر بک لایت ها توسط بهترین تعمیرکار آن صورت می گیرد. اما اگر نیاز به تعویض آنها باشد قطعاً نیاز است که قطعه خریداری شده از کیفیت بالایی برخوردار باشد بنابراین دقت کنید که هرگز نباید به قطعاتی که در سایت های فروش قطعات دسته دوم لوازم الکتریکی عرضه می شوند، اعتماد کنید.

چون معمولاً قطعه فیک با برند کپی شده در اختیار شما قرار گرفته ، سبب می شود که کیفیت تلویزیون شما زیر سوال برود. بنابراین سعی کنید قطعه ای خریداری کنید که اصل بوده و دارای ضمانت کالا باشد. خوشبختانه تیم تعمیرکار ما شرایط خرید و تعویض قطعات تلویزیون سونیا را به صورت کاملاً حرفه‌ای انجام خواهند داد و هیچ نگرانی در این راستا وجود ندارد.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سونیا

آب خوردگی پنل موضوعی که بسیار کاربران را نگران می کند. چنین چیزی معمولا برای تلویزیون های کارخانه ها و یا مغازه ها بیشتر رخ می دهد همین طور بسیار دیده شده که در اسباب کشی پنل تلویزیون درگیر رطوبت می‌شود و در نهایت قطعاتی از آن مانند قبل کار نمی کند. بسیار مهم است که پروسه تعمیر آب خوردگی پنل تلویزیون سونیا به‌ طور دقیق صورت بگیرد.

آب خوردگی پنل های تلویزیون به نسبت گذشته خطرساز نیستند و شرایطی فراهم می شود تا قطعه ای که دچار سوختگی شده به سادگی تعویض شود البته در چنین حالتی در ابتدا باید تشخیص درست در مورد میزان آب خوردگی صورت بگیرد.

بررسی مشکلات تلویزیون سونیا

برخی از مشکلات در بین تمامی برندها مشترک می باشد اما در این میان مشکلاتی هم وجود دارد که تنها در یک برند اتفاق می افتد. مشکلات زیر مربوط به تعمیر تلویزیون سونیا می باشد که به بررسی موردی آن می پردازیم:

  • سوختگی خازن به دلیل نوسانات برقی
  • نفوذ آب و رطوبت در برد تلویزیون 
  • خرابی دکمه تلویزیون 
  • بهم ریختگی رنگ های پیکسل تلویزیون 
  • خرابی درگاه های تلویزیون 

اگر می‌خواهید درباره معایب و مشکلات تلویزیون سونیا بیشتر بدانید! در مقاله ” بررسی مشکلات تلویزیون سونیا ” لیستی از مشکلاتی که ممکن است هنگام استفاده از تلویزیون سونیا با آن‌ها مواجه شوید را برای شما قرار داده ایم برای آشنایی بیشتر با این مشکلات این مقاله را مطالعه کنید

تصویر نگاتیوی تلویزیون سونیا

برد تیکان در تلویزیون های سونیا پس از مدتی خراب میشوند و در این صورت شاهد تصویر نگاتیوی روی صفحه تلویزیون خواهید بود. بنابراین نیاز است که تعمیر برد تیکان تلویزیون به طور دقیق انجام شود. خرابی برد تیکان بر اساس نوع خرابی مشخص می‌شود و گاهی نیاز است که برخی از قطعات داخلی این برد تعویض شود.

رفع ایرادات فنی تلویزیون سونیا

تصاویر نگاتیوی که روی تلویزیون دیده میشود و یا خطوط عمودی و افقی که بر روی صفحه تصاویر مشاهده می شود، معمولاً منجر به یکسری ایرادات فنی برای تلویزیون خواهد شد. در چنین شرایطی نیاز است که ایرادات فنی شناسایی شده و شرایط رفع آن فراهم شود. البته ایرادات فنی در مورد مین بردها، پاور برد ها و همینطور خروجی های بلندگو، اسپیکر ها نیز دیده می‌شود.

علت روشن نشدن تلویزیون سونیا

اگر تلویزیون خود را روشن می کنید و چراغ استندبای روشن می شود، اما تصویر ندارید احتمالا مین برد اصلی تلویزیون شما خراب شده اما در چنین حالتی تا حد زیادی به مدار تغذیه نیز باید دقت شود. معمولاً خرابی مین بردها بر اساس مدل تلویزیون سنجیده می شود و شرایط تعویض مین برد فراهم خواهد بود.

سیاه شدن صفحه تلویزیون سونیا

سیاه شدن صفحه تلویزیون اغلب مربوط به بک لایت است. البته یک سری لامپ های ال ای دی نیز پس از مدتی دچار سوختگی شده و در نهایت سبب سیاه شدن صفحه تلویزیون می شود.

قفل شدن کنترل تلویزیون سونیا

کنترل تلویزیون های برند سونیا معمولاً کیفیت بالایی ندارند و در صورت عدم کارکرد درست کنترل تلویزیون، عملاً از سوی تیم تعمیر تلویزیون سونیا کار خاصی ساخته نیست. پیشنهاد می شود که هزینه زیادی در این راستا نکنید و اقدام به خرید کنترل جدید نمایید تا بتوانید از آن برای طول مدت بیشتری استفاده کنید. کنترل تلویزیون های سونیا در بازار موجود بوده و قیمت زیادی ندارند. اگر فکر می کنید نمی توانید کنترل مخصوص تلویزیون خود را پیدا کنید، می توانید از تیم ما بخواهید تا شرایط خرید کنترل را برای شما فراهم سازند.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون سونیا

اگر صفحه تلویزیون شما سیاه بوده و بدون تصویر است، اما صدا شنیده می‌شود قطعاً بک لایت تلویزیون خراب شده است. البته خرابی بک لایت مرحله‌ای است، یعنی تلویزیون در ابتدا نور خود را از دست می دهد و سپس به طور کلی سیاه می شود در این صورت نیاز است که بک لایت مورد بررسی قرار بگیرد. تعمیر تلویزیون سونیا می بایست به دقت صورت بگیرد.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون سونیا

خطوط عمودی روی صفحه تلویزیون معمولاً مربوط به ال ای دی بوده و نیاز است که لامپ های ال ای دی به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرند. تعمیر تلویزیون ال ای دی نیازمند تخصص بالایی ست که استاد تی وی در این زمینه از تعمیرکاران خبره کمک گرفته است.

نوار عمودی روی صفحه تلویزیون سونیا

تعمیر تلویزیون ال ای دی سونیا

اگر ال ای دی تلویزیون شما بر اثر اسباب کشی و یا به صورت اتفاقی ناشی از ضربه دچار شکستگی و یا سوختگی شده باشد، تیم تعمیر تلویزیون ال ای دی سونیا به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم گیری را در مورد تعویض و یا تعمیر ال ای دی داشته باشید دقت کنید که گاه تعمیر ال ای دی نتیجه بخش نخواهد بود و تعویض آن می‌تواند انتخاب بهتری باشد. بنابراین چه خوب است که بهترین تصمیم گیری صورت بگیرد تا هزینه ها کاهش یابد. تعمیر تلویزیون ال ای دی سونیا به نسبت به برندهای دیگر بر اساس نوع سنسور های داخلی رشته های نوری کمی حساس تر است.

تعمیر تلویزیون ال سی دی سونیا

اگر ال سی دی تلویزیون شما خراب شده باشد آن را برایتان تعمیر می کنیم، اما اگر ال سی دی دچار شکستگی شده و یا بافت داخلی آن به طور کلی سوخته باشد، شرایطی فراهم می شود تا بتوانید ال سی دی را تعویض کنید. در چنین مواردی پروسه تعمیر تلویزیون ال سی دی برای شما توضیح داده خواهد شد و هزینه ها به شما اعلام می شود تا طبق نظر شما تیم تعمیر تلویزیون سونیا به آدرس شما اعزام شوند و پروسه تعمیر در سریع ترین زمان ممکن صورت بگیرد.

گارانتی تعمیرات تلویزیون سونیا

اگر فکر می کنید با تعمیر تلویزیون سونیا هزینه شما بیشتر شده و تلویزیون فقط مدت زمان بسیار محدودی کار می کند و در نهایت باز هم کیفیت خود را از دست می دهد، سخت در اشتباه هستید! شرایطی فراهم کرده‌ایم تا بتوانید از گارانتی تعمیرات تلویزیون سونیا استفاده کنید تا تعمیر تلویزیون با بهترین شرایط فراهم شود. نکته مهمی که در این راستا مطرح می‌شود این که برخی از قطعات ،گارانتی طولانی‌ مدت داشته و برخی از قطعات گارانتی کمتری دارند بنابراین مشاوران ما شرایط را با شما در میان می گذارند تا بدانید که دقیقاً چه نوع قطعه با چه میزان طول عمری برای تعمیر تلویزیون شما استفاده می شود.

هزینه تعمیر تلویزیون سونیا

ما در سایت هزینه تعمیر تلویزیون سونیا را به سه بخش مختلف تقسیم کردیم: به این ترتیب اگر هزینه مربوط به بخش سخت افزاری باشد و نیاز به خرید قطعه جدید نباشد، هزینه تعمیر بسیار کم خواهد بود. در صورتی که نیاز به خرید قطعه جدیدی باشد بر اساس نایاب بودن قطعه و همینطور عواملی مثل قیمت ارز نیاز است که قیمت روز قطعه محاسبه شده و به شما اطلاع داده شود.

خوشبختانه پروسه بررسی هزینه تعمیر تلویزیون توسط تیم ما به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد و شما می توانید از هزینه‌ها اطلاعات کافی بدست آورید در این صورت هیچ نگرانی نخواهید داشت و تعمیر تلویزیون شما در سریعترین زمان ممکن صورت می گیرد.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی معتبر تلویزیون سونیا

نمایندگی های تعمیر تلویزیون سونیا در ابتدا بررسی های لازم را روی میزان خرابی قطعات تلویزیون شما می‌کنند و سپس هزینه ها را به شما اعلام خواهند کرد. در نهایت طبق مشورت با شما تیم تعمیر تلویزیون سونیا به آدرس اعزام شده و پروسه تعمیر آغاز می‌شود.تیم استاد تی وی به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات تعمیر تلویزیون در محل می باشد.  شما می توانید از خدمات انواع تعمیر تلویزیون از جمله تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، تعمیر تلویزیون صنام و …. استفاده کنید.

خرید تلویزیون شکسته سونیا

در سایت استاد تی وی شرایط خرید تلویزیون خراب و همینطور پنل شکسته از برند سونیا فراهم شده و شما می توانید با مراجعه به این سایت اطلاعات لازم در مورد پروسه فروش را به سادگی کسب نمایید. اگر تلویزیون شما خراب است برد آن شکسته، آن را دور نیندازید. با کارشناسان خرید تلویزیون شکسته ما در تماس باشید.

 

سوالات متداول تعمیر تلویزیون سونیا

استاد تی وی خدمات تعمیر را بصورت تعمیر در منزل ارائه می دهد مگر در شرایط و موارد خاص.

از این رو هزینه ایاب و ذهاب و اعزام کارشناس به منزل رایگان می باشد.

هزینه تعمیر تلویزیون سونیا پس از بررسی دقیق و شناسایی موارد و قطعات آسیب دیده مشخص می شود و بطور کلی قیمت تعویض پنل سونیا، تعمیر بک لایت تلویزیون سونیا و تعمیر برد و پاور تلویزیون در این مجموعه بسیار پایین تر از سایر رقبا و حتی اتحادیه می باشد 

قطعاتی که توسط تکنسین های این مرکز تعویض می شوند تماما از قطعات با کیفیت و اصلی بوده و همگی از ضمانت برخوردار هستند.

علاوه برای تعمیرات تلویزیون توسط استاد تی وی از گارانتی 6 ماهه نیز برخوردار می باشد و پس از تعمیر توسط کارشناسان این مجموعه کارات گارانتی به شما تحویل داده می شود

از ویژگی های بارز مجموعه استاد تی وی می توان به مواردی همچون : 

ارائه خدمات در منزل – حضور در محل در زمان تعیین شده – بالاترین کیفیت و نازلترین قینت – استفاده از تجهیزات عیب یابی پیشرفته – تعرفه مناسب – تکنسین های دوره دیده و ۶ ماه گارانتی تعمیرات در کنار استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت اشاره کرد.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها