در مورد تعمیر تلویزیون تی سی ال در ابتدا می بایست بررسی کرد که آیا قطعه مورد نظر دچار سوختگی شده و یا با یک تعمیر ساده می‌توان مشکل را برطرف کرد. در چنین حالتی تشخیص ایرادات فنی تلویزیون مهمترین موضوعی است که می بایست توسط تعمیرکاران خبره مورد بررسی قرار بگیرد.

تعمیر تلویزیون تی سی ال
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون تی سی ال

تلویزیون TCL دومین برند چینی پر فروش در دنیا می باشد. این برند چند ملیتی روابط بسیار خوبی با شرکت مادیران دارد که توسط آن تلویزیون های تی سی ال مونتاژ و توزیع می شوند. برای تعمیر تلویزیون تی سی ال مهمترین نکته تشخیص ایراد است. بنابراین نیاز است که از تیم تعمیرکار حرفه ای کمک گرفته شود. تیم تعمیر تلویزیون استاد تی وی شرایطی فراهم کرده است تا بتوانید با کمترین هزینه تلویزیون خود را تعمیر کنید.

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون تی سی ال

خرابی مین برد در تلویزیون های تی سی ال بسیار دیده می‌شود. یکی از موضوعات مهمی که در مورد این قطعه باید به آن دقت شود اینکه هر دستگاه مین ‌برد مخصوص به خود را دارد و هرگز نمی توان مین برد یک تلویزیون را به تلویزیون دیگر متصل کرد. در صورتی که کابل برق منزل شما دچار مشکل باشد و یا سیستم برق‌رسانی با نوسان زیادی همراه باشد مین برد تلویزیون تی سی ال دچار سوختگی می‌شود و تلویزیون عملاً کار نمی‌کند و کیفیت خود را از دست می‌دهد به این ترتیب نکته بسیار مهمی که باید دقت کنید این است که مین برد تلویزیون تی سی ال باید به دقت تعمیر شود و اگر نیاز به تعویض آن باشد نیز می بایست دقیقاً همان مین برد با همان کیفیت سابق خریداری شود.

در این راستا نیاز است که از تعمیرکاران حرفه ای کمک گرفته شود تا شرایط به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. تخصص در تعویض و تعمیر تلویزیون تی سی ال اهمیت بسیار زیادی دارد.

تعویض پنل شکسته تلویزیون تی سی ال

متاسفانه پنل های تلویزیون تی سی ال در بازار امروز ایران به سختی پیدا می شود کسانی که تلویزیونشان درگیر ترک خوردگی و یا دچار شکستگی پنل شده است، می بایست کمی صبور باشند تا اقدامات لازم برای خرید پنل جدید فراهم شود. خرید پنل های جدید معمولی هم زمان‌بر بوده و هم باید از کیفیت آن اطمینان حاصل شود، با این حال دقت نمایید که تعویض پنل شکسته تلویزیون های TCL به نسبت به خرید یک تلویزیون جدید مقرون به صرفه تر خواهد بود. پس کمی صبور باشید تا پنل مناسب برای تلویزیون شما تهیه شود.

در صورتی که پنل مورد نظر برای مدل تلویزیون شما پیدا نشد اقدامات لازم برای انتخاب تلویزیون جدید صورت گرفته و مشاوره های لازم در اختیار شما قرار می گیرد. تعمیر تلویزیون تی سی ال نباید بدون دقت کافی صورت بگیرد.

مشکل صدای تلویزیون تی سی ال

برای حل مشکل صدای تلویزیون های tcl در ابتدا باید خروجی‌های بلندگو بررسی شود البته در چنین حالتی برد پاور نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد. تیم تعمیر تلویزیون تی سی ال می‌بایست قطعات مربوط به صدا در برد پاور را مورد بررسی قرار دهند. در غیر اینصورت قطعاً برد پاور نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد یکی از موضوعاتی که سبب بروز مشکل صدای تلویزیون می شود استفاده از فلش در usb است که به نوعی سبب ویروسی شدن تلویزیون شده و در نهایت روی خروجی های صدا تأثیر می‌گذارد.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون تی سی ال

اگر مدار تغذیه تلویزیون تی سی ال خراب شده باشد، یعنی برد پاور انرژی لازم برای روشن و خاموش کردن تلویزیون را ندارد. این موضوع سبب می‌شود که تلویزیون در ابتدا با تأخیر زیادی روشن شده و پس از مدتی اصلا روشن نمی شود. در چنین حالتی می بایست دقت نمایید که تعمیر برد پاور کار بسیار تخصصی است و نیاز است که تعمیرکار تعمیر خود را گارانتی نماید چون معمولاً هزینه زیادی برای تعمیر مدار تغذیه برد پاور برآورد می‌شود البته در ابتدا باید بررسی شود که آیا قطعه ای از مدار دچار سوختگی شده است و یا نیاز است به کل قطعه مورد نظر تعویض شود در صورتی که قطعه تعمیر شود هزینه آن ارزانتر است اما در صورت تعویض می بایست هزینه در خصوص خرید قطعه مورد نظر برآورد شود.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون تی سی ال

تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی ال

وقتی صحبت از بک لایت یک تلویزیون است یعنی ایراد در تصویر وجود دارد. این مشکل می‌تواند به شکل متفاوتی باشد. گاه تصویر کیفیت قبل را ندارد، رنگ ها دچار به هم ریختگی می‌شود، صدا وجود دارد اما تصویر دیده نمی شود و یا تصویر بسیار کمرنگ است و دچار به هم ریختگی ساختاری می شود، در چنین حالتی می بایست تلویزیون به طور دقیق بررسی شود. در مورد برند تی سی ال بک لایت ها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند و تعمیرکار می بایست مدل مناسب برای تلویزیون شما را به دقت تشخیص دهد.

برای تعویض بک لایت هم نیاز به خرید قطعه مورد نظر است که می‌بایست قطعات اورجینال باشد و اجرای آن به درستی صورت بگیرد. تصاویری که روی تلویزیون های TCL دیده می‌شود از نظر بک لایت متفاوت هستند این موضوع سبب می‌شود تا اهمیت زیادی در کیفیت تصاویر داشته باشند بنابراین قطعات فیک به هیچ عنوان دوام خوبی نخواهد داشت. تعمیر تلویزیون تی سی ال توسط قطعات فیک اشتباه است.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون تی سی ال

در گذشته اگر رطوبت وارد تلویزیون می شد، تلویزیون به کل از کار افتاده و عملاً نمی شد کار خاصی برای آن انجام داد و این موضوع سبب می شد تا شخص مجبور به خرید تلویزیون جدید باشد. امروزه تلویزیون هایی که درگیر آبخوردگی می شوند قابلیت تعمیر و یا تعویض دارند این موضوع در مورد برند تی سی ال نیز حکم می‌کند.

بنابراین اگر به هر دلیلی پنل تلویزیون تی سی ال شما دچار رطوبت شده است، می توانید از خدمات تعمیر آب خوردگی پنل تلویزیون تی سی ال استفاده نمایید. دقت کنید که تعمیر تلویزیون تی سی ال می بایست توسط یک شخص کاربلد صورت بگیرد تا در صورت نیاز به قطعه جدید، قطعه مورد نظر به دقت اجرا شود. تیم تعمیر تلویزیون تی سی ال در این زمینه شرایط بسیار عالی در نظر گرفته است و شما می توانید از خدمات تعمیر در منزل استفاده کنید.

تصویر نگاتیوی تلویزیون تی سی ال

تصویر نگاتیوی در تلویزیون های تی سی ال مربوط به برد GAMMA است که می بایست در ابتدا بررسی شود که آیا برد مورد نظر دچار سوختگی شده و یا تغییراتی در کیفیت برد ایجاد شده است. بارها دیده شده که استفاده نادرست از تلویزیون و یا روشن ماندن تلویزیون در تایم های طولانی سبب آسیب به برد موردنظر می‌شود و تصاویر حالت نگاتیوی پیدا می‌کنند. البته کیفیت تصویر تلویزیون های برند تی سی ال به طور کلی کمی ضعیف است.

علت روشن نشدن تلویزیون تی سی ال

 اگر تلویزیون منزل شما از برند تی سی ال است و وقتی از کنترل استفاده می کنید و تلویزیون روشن نمی شود اولین و مهمترین موضوعی که باید به آن دقت شود منبع تغذیه یا برد پاور است معمولاً نوسان برق سبب می شود تا برد پاور سوخته شود و تلویزیون روشن نشود.

رفع ایرادات فنی تلویزیون تی سی ال

تلویزیون های تی سی ال معایب مشخصی دارند مثال بلندگو صدای تلویزیون تی سی ال کیفیت سابق را ندارد این موضوع ارتباط مستقیم به برد پاور دارد. گاه دیده می‌شود که تصویر تلویزیون tcl پس از دوره ای، دچار هاله یا سایه بوده و یا رنگی که در تصویر دیده می شود کیفیت سابق را ندارد. بنابراین نیاز است که تعمیرکاری انتخاب شود که بتواند ایرادات فنی تلویزیون را در ابتدا و به درستی تشخیص دهد .

بسیاری از تعمیرکاران برای تعمیر یک قطعه سایر قطعات را دچار آسیب می کنند و در نهایت سبب می‌شوند که هزینه‌ها بسیار بیشتر شود و تلویزیون به کل از کار بیفتد. بنابراین تشخیص ایراد فنی از مهمترین مواردی است که در مورد برند تی سی ال باید رعایت شود. نکته مهم دیگری که در مورد تعمیر تلویزیون تی سی ال باید به آن بپردازید این است که برخی از قطعات این تلویزیون ها به مرور زمان دچار فرسودگی می شوند و سبب بروز یک سری ایرادات فنی خواهد شد.

سیاه شدن صفحه تلویزیون تی سی ال

صفحه نمایش تلویزیون های تی سی ال معمولاً ضعیف هستند و این موضوع هم در مورد پردازش تصویر و هم در مورد رنگها دیده می‌شود. سیاه شدن صفحه تلویزیون معمولا مربوط به بک لایت است. بک لایت ها پس از مدتی دچار سوختگی می‌شوند یعنی بسیاری از لامپ های بک لایت مانند قبل کار نمی کنند و این موضوع در مورد برند تی سی ال بسیار دیده می‌شود و تا حدودی قابل تعمیر است. تعمیر تلویزیون تی سی ال می بایست دقیق و کاملاً حرفه ای صورت بگیرد.

قفل شدن کنترل تلویزیون تی سی ال

یکی از مشکلاتی که برای تلویزیون تی سی ال دیده می شود که کنترل آن پس از مدتی کار نمی کند معمولاً بهترین روش این است که کنترل آن را تعویض کنید. کنترل های تلویزیون تی سی ال در بازار موجود است و قیمت مناسبی دارند.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون تی سی ال

سیاه شدن تصویر در تلویزیون های TCL مربوط به بک لایت هستند البته این موضوع بیشتر در ال ای دی های تلویزیون تی سی ال دیده می شود در چنین حالتی نیاز است که سطح نور و میزان خرابی آن بررسی شود. گاه مشکل از بک لایت نبوده و سایر پیکسل های نوری تلویزیون دچار خرابی شده اند‌. تعمیر این قسمت از تلویزیون به سادگی صورت می گیرد.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون تی سی ال

وارد شدن ضربه به تلویزیون های tcl و یا آب خوردگی سبب ایجاد خطوط یا نوار عمودی می شود، اما بارها دیده شده است که معمولاً تلویزیون‌هایی که عمر خود را کرده‌اند درگیر این مشکل می‌شوند در حالی که در ابتدا باید بررسی شود که تلویزیون دارای چه مدل و چه کیفیتی است. تلویزیون های تی سی ال که درگیر خطوط یا نوار عمودی هستند می بایست از نظر صفحه نمایشگر مورد بررسی قرار بگیرند. البته این مشکل بیشتر در تلویزیونهای ال ای دی دیده می شود.

تعمیر تلویزیون تی سی ال در تهران

تهران شهر بسیار بزرگی است و یافتن بهترین تعمیرکار معمولاً کار ساده‌ای در تهران نیست. اگر بخواهید تلویزیون خراب خود را از طریق وسایل حمل و نقل عمومی به نمایندگی و یا تعمیرکار منتقل نمایید هزینه شما چندین برابر می شود. بنابراین از خدمات ما در تهران و در محل استفاده کنید تا هزینه ها کاهش یابند. هر نقطه از تهران که باشید می توانید با یک تماس ساده مشکل تلویزیون خود را با تعمیرکاران در میان بگذارید به این ترتیب تعمیرکار به آدرسی که اعلام می‌کنید اعزام می‌شود و مشکل تلویزیون شما را به طور دقیق برطرف می سازد.

دقت کنید که شرایط استفاده از خدمات برای همه چه در منزل و چه محل کار فراهم شده است و هیچ محدودیتی وجود ندارد و این خدمات سبب می‌شود تا در هزینه و زمان صرفه جویی صورت بگیرد و بتوانید از کیفیت تلویزیون خود اطمینان حاصل کنید. در تعمیر تلویزیون تی سی ال انتخاب درست قطعات بسیار مهم است.

تعمیر تلویزیون تی سی ال در منزل

کسانی که تلویزیون برند تی سی ال در منزل خود دارند، معمولاً پس از مدتی از کیفیت آن گله می کنند. این روزها هزینه حمل و نقل بسیار زیاد است مخصوصا اگر دستگاه حساسی مثل تلویزیون خراب شود باید هزینه زیادی در خصوص حمل و نقل آن در نظر گرفت. بنابراین چه خوب است از خدمات تعمیر تلویزیون تی سی ال در منزل استفاده کنید، تا بتوانید هزینه‌های خود را سرشکن نمایید.

اگر نیاز باشد که قطعه ای از تلویزیون شما عوض شود و یا قسمتی از آن تعمیر شود خدمات تعمیرات در منزل بهترین گزینه برای شما خواهد بود و سبب می شود که در هزینه و زمان شما صرفه جویی صورت بگیرد. نکته مهمی که باید به آن دقت کنید این است که خدمات تعمیر در منزل فقط شامل تلویزیون برند تی سی ال نبوده و همینطور شامل سایر برندها اعم از دوو و توشیبا و … خواهد بود.

تعمیر تلویزیون تی سی ال در محل

اگر تلویزیون مغازه شما خراب شده و یا در محل کار خود هستید و می‌بینید که تلویزیون کیفیت قبل را ندارد. می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون در محل استفاده نمایید. کسانی که تلویزیون تی سی ال دارند معمولا گلایه می‌کنند که این تلویزیون ها پس از مدتی از نظر نمایشگر و رنگ ها دچار مشکل می شوند. این موضوع گاه مربوط به پیکسل های تلویزیون بوده و گاه مربوط به خرابی یکی از قطعات تلویزیون خواهد بود.

خدمات تعمیر تلویزیون در محل یکی از بهترین مواردی است که می توانید مورد استفاده قرار دهید بنابراین سعی کنید شرایط را به طور کاملاً دقیق در نظر بگیرید و هزینه های خود را کاهش دهید. برای استفاده از این خدمات کافی است با یک تماس ساده مشکل تلویزیون خود را با تیم تعمیرکار در میان بگذارید. هر کجای تهران که باشید این خدمات برای شما فراهم شده است. تعمیر تلویزیون تی سی ال باید به دقت صورت بگیرد.

تعمیر تلویزیون ال ای دی تی سی ال

تلویزیون های ال ای دی ، تی سی ال قابل تعمیر هستند، بنابراین به شایعاتی که در مورد این تلویزیون ها گفته می شود دامن نزنید و سعی کنید در ابتدا پروسه تعمیر آن را به دقت دنبال نمایید. دقت کنید که تلویزیون های ال ای دی ، تی سی معمولاً ساختار قابل قبولی دارند و این موضوع سبب می‌شود تا قطعات خراب شده آنها به سادگی پیدا شود. شما می توانید از تیم تعمیرکار تلویزیون tcl بخواهید تا قطعه مورد نظر را تعمیر کرده و یا در صورت نیاز پروسه تعویض آن را انجام دهند.

نگران کیفیت قطعات جایگزین نباشید همه تلاش ما این است که بهترین و اورجینال ترین قطعات را برای تعمیر تلویزیون ال ای دی شما انتخاب کنیم. نکته مهمی که در مورد ال ای دی باید بررسی شود، دقت در تعمیر آن است. تعمیر تلویزیون تی سی ال باید با مهارت کافی صورت بگیرد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی تی سی ال

تعمیر ال سی دی تلویزیون ها کار بسیار تخصصی است و شاید از عهده کمتر تعمیرکاری بر بیاید از این رو بسیاری از افرادی که دارای تلویزیون ال سی دی قدیمی به خصوص برند تی سی ال هستند نگران هستند که مبادا تلویزیون آنها از رده خارج شده باشد و دیگر نتوانند از آن استفاده کنند. دوره های اموزشی تعمیر ال سی دی به نسبت گذشته گسترده تر شده و از تکنیک های جدید برای تعمیر قطعات آسیب دیده ال سی دی ها استفاده می شود، این رویکرد سبب می‌شود تا تلویزیون های ال سی دی کاربرد قابل توجهی داشته باشند.

بنابراین خود را درگیر خرید ‌تلویزیون جدید نکنید و اجازه دهید در ابتدا بررسی های لازم در مورد تلویزیون شما صورت بگیرد. در صورت نیاز، قطعه مورد نظر تعویض می‌شود و اگر شرایط تعمیر آن وجود داشته باشد این کار صورت می‌گیرد. نکته مهم دیگر اینکه ال سی دی تی سی ال هنوز در بازار موجود است. برای تعمیر تلویزیون تی سی ال بهتر است شخص حرفه ای انتخاب شود.

گارانتی تعمیرات تلویزیون تی سی ال

اگر دیدید تعمیرکاری برای تعمیر تلویزیون تی سی ال شما ضمانتی در نظر نگرفت به هیچ عنوان اعتماد نکنید این روزها هزینه تعمیرات بسیار زیاد است و اگر ضمانتی در مورد تعمیرات وجود نداشته باشد قطعاً انجام آن کار عاقلانه ای به نظر نمی رسد، بنابراین به گارانتی دقت کنید و از تعمیرکار بخواهید تا شرایط را برای شما توضیح دهد.

یکی از موضوعات مهمی که در مورد برند تی سی ال دیده می شود، قطعات اورجینال و فیک آن در بازار است. قطعات فیک سبب شده تا بسیاری از افراد از شرایط سوء استفاده نمایند و با قیمت ارزان تعمیر تلویزیون را دنبال کنند این موضوع سبب می‌شود تا تلویزیون از نظر کاربرد شرایط خاص خود را داشته باشد. شرایط گارانتی تعمیر به شما این امکان را می دهد تا در صورت عدم رضایت اعتراض خود را اعلام نمایید.

هزینه تعمیر تلویزیون تی سی ال

هزینه‌ای که برای تعمیر تلویزیون تی سی ال در نظر گرفته می‌شود بر اساس نوع مشکل آن سنجیده خواهد شد. معمولا هزینه ها متفاوت هستند. مثلا اگر مین برد تلویزیون تی سی ال خراب شده باشد هزینه تعمیر کمی گران تر خواهد شد، اما اگر یکی از قطعات مربوط به خروجی صدا دچار خرابی باشد هزینه ارزان‌تر است. هزینه مربوط به لاین تصاویر در تلویزیون های تی سی ال معمولاً گرانتر از قسمتهای دیگر هست.

یکی از نکات مهمی که در مورد تلویزیون های تی سی ال باید به آن دقت کنید این است که هزینه ها معمولاً بر اساس تعمیر و یا تعویض قطعه برآورد می‌شوند، یعنی اگر نیاز به خرید و قطعه جدید باشد بخشی از هزینه مربوط به قیمت قطعه است و بر اساس نوسان ارز در بازار گاه قیمت یک قطعه بسیار گران خواهد بود، بنابراین نباید این طور فکر کنید که تعمیر تلویزیون گران است چون گاه هزینه قطعه تلویزیون به قدری بالاست که تعمیرکار مجبور می‌شود از دستمزد خود کمی بکاهد تا مشتری راضی باشد.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال

تیم تعمیر تلویزیون تی سی ال استاد تی وی دوره های آموزشی در زمینه انواع تعمیرات را پشت سر گذاشته اند بنابراین اگر تلویزیون شما دچار خرابی شده و یا قطعه ای از آن دچار سوختگی شده باشد می‌توانید از خدمات مجاز ما استفاده نمایید. شرایط خدمات و هزینه ها در سایت استاد تی وی برای شما توضیح داده شده تا بتوانید بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشید. مرکز تعمیر تلویزیون ما آماده خدمات رسانی در دیگر برندها مانند تعمیر تلویزیون مارشال، تعمیر تلویزیون ایوولی و … می باشد.

خرید تلویزیون خراب و پنل شکسته تی سی ال

اگر در منزل خود تلویزیون تی سی ال قدیمی و خراب دارید و قصد فروش آن را دارید، می توانید از طریق سایت استاد تی وی اقدام نمایید تا شرایط لازم برای خرید تلویزیون شکسته به شما اعلام شود. در صورتی که پنل تلویزیون شما شکسته و دوست دارید آن را تعویض کنید باز هم شرایط قابل قبولی در سایت برای شما در نظر گرفته می شود تا پروسه تعمیر تلویزیون تی سی ال با هزینه کاملاً مناسب برای شما در نظر گرفته شود.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments