تعمیر تلویزیون توشیبا در مرکز تخصصی تخصصی استاد تی وی، با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی همراه با تکنسین های دوره دیده و مسلط به تمامی برندها انجام می شود

خدمات ارائه شده در این مجموعه وابسته به مدل خاصی از تلویزیون نمی باشد و در برگیرنده تمامی تلویزیون های توشیبا می باشد

برای تعمیرات تلویزیون توسط این مجموعه کارشناسان فنی ما ابتدا تلویزیون آسیب دیده و قطعات آنرا به دقت بررسی می کنند و پس از اینکه مشکل شناسایی شد مقرون بصرفه ترین روش تعمیرات را اجرایی می کنند

استاد تی وی با توجه به نیاز مخاطبان و جهت رفاه بیشتر مشتریان ارائه خدمات تعمیر تلویزیون توشیبا در منزل را بصورت شبانه روزی در تهران انجام می دهد. از ویژگی بارز این مجموعه که مورد استقبال مشتریان قرار گرفته می توان به گارانتی 6 ماه – تسلط به فرآیند تعمیر – سرعت العمل و دقت بالا – شبانه روزی و بدون هزینه ایاب و ذهاب می توان اشاره کرد

تعمیر تلویزیون توشیبا در منزل
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون توشیبا

TOSHIBA یک برند ژاپنی است ولی در این کشور تولید و مونتاژ نمی شود و در اصل این تلویزیون جزو تلویزیون های چینی می باشد. خرابی تلویزیون یکی از اتفاقات استرس آور در منزل محسوب می شود به طوری که افراد فکر می‌کنند می بایست هزینه زیادی برای خرید یک تلویزیون جدید در نظر بگیرند. افرادی که تلویزیون توشیبا دارند معمولاً از سیاه شدن تصویر و یا کاهش کیفیت صدا شکایت می کنند. برای تعمیر تلویزیون توشیبا نیاز به تخصص بالا بوده و می بایست همه قطعات بر اساس نوع خرابی و شرایطی که دارند بررسی شوند. 

تیم تخصصی  Toshiba استاد تی وی سعی کرده‌اند بهترین شرایط برای عیب یابی تلویزیون فراهم سازند تا در صورت خراب بودن قطعه مورد نظر شرایط برای تعویض فراهم شود. گاه تلویزیون تنها یک مشکل کوچک داشته و با تعمیر ساده برطرف می‌شود بنابراین پیش از اینکه تصمیم به خرید تلویزیون جدید بگیرید سعی کنید شرایط تلویزیون قبل خود را مورد بررسی قرار دهید.
این روزها هزینه خرید تلویزیون جدید بسیار بالا بوده و بسیاری از افراد به فکر تعمیر آن هستند بنابراین انتخاب یک تعمیرکار زبده و متخصص از مهم ترین مواردی است که باید مد نظر قرار بگیرد.
برای خرید قطعات تلویزیون Toshiba نیاز به دقت بالا بوده و باید از اصل بودن آن اطمینان حاصل شود.

تعمیر تلویزیون توشیبا در تهران

هر نقطه تهران هستید و تلویزیون شما به درستی کار نمی کند می توانید از تیم تعمیر در محل و یا تیم تعمیر در منزل استفاده نمایید. خوشبختانه شرایط تعمیر وسایل برقی از جمله تلویزیون در کلانشهر تهران فراهم شده است. حمل و نقل تلویزیون در ترافیک سنگین تهران و شلوغی های آن کار بسیار زمانبری بوده و خدمات تعمیر تلویزیون در محل سبب می شود تا مشکلات پیش بینی شده کاهش یافته و هزینه‌ها نیز کمتر شود.
تلویزیون های توشیبا قدیمی معمولاً مشکل نویز دارند این موضوع در صدای آنها مخصوصاً زمانی که صدا کمی بلندتر باشد بیشتر احساس می شود در چنین حالتی نیاز است که در ابتدا وضعیت بلندگوی تلویزیون بررسی شود بنابراین اگر در تهران زندگی می‌کنید نگران مشکل خرابی تلویزیون خود نباشید بسیاری از مشکلات تلویزیون  قابل تعمیر هستند و نیازی به تعویض کلی تلویزیون خواهد بود. تعمیر تلویزیون توشیبا می بایست به فرد متخصص سپرده شود.

تعمیر تلویزیون توشیبا در منزل

اگر تلویزیون شما دچار خرابی شده است و یا قطعه ای از آن آسیب دیده است، می توانید از خدمات استاد تی وی در منزل استفاده نمایید. در واقع نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل تلویزیون نخواهید داشت و تلویزیون از منزل شما خارج نمی شود. در این طرح تیم متخصص تعمیرکار تمام تلاش خود را می‌کنند تا در سریع ترین زمان ممکن در منزل شما حاضر شوند و اقدام به تعمیرات تلویزیون نمایند. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه خاصی باشد از افرادی که موظف به خرید قطعه هستند کمک گرفته می‌شود تا قطعات سوخته کنار گذاشته شده و قطعات اورجینال جایگزین شوند. گاه پیدا کردن قطعه مورد نظر کمی دشوار است اما نگران نباشید اگر کار را به کاردان بسپارید قطعاً به بهترین نحو انجام می شود. تلویزیون یکی از دستگاه‌های برقی حساس است و هرچه کمتر مورد حمل و نقل قرار بگیرد دوام بیشتری خواهد داشت.

تعمیر تلویزیون توشیبا در منزل

تعمیر تلویزیون توشیبا در محل

تلویزیون های توشیبا دارای سوکت های مخصوصی هستند که پس از مدتی دچار خرابی و آسیب می‌شوند این موضوع در ادارات و ارگانهای دولتی و خصوصی بیشتر دیده می‌شود چون رفت و آمد بیشتر بوده و سوکت ها و کابل ها بیشتر تحت خطر قرار می گیرند. سوکت ها و کابل ها که خراب شوند تصاویر دچار مشکل شده و گاه تلویزیون روشن نمی شود و برخی از بخش‌های تصاویر کیفیت سابق را نخواهند داشت. در چنین حالتی نیاز است که بررسی شود مشکل از کجا بوده و اگر کابلی دچار آسیب شده است اقدام به تعمیر یا تعویض آن صورت بگیرد.
با یک محاسبه ساده متوجه می‌شوید که اگر تلویزیون را از طریق وسایل حمل و نقل عمومی به تعمیرگاه ببرید هزینه حمل و نقل بیشتر از هزینه تعمیر آن خواهد شد بنابراین می توانید از خدمات استاد تی وی توشیبا در محل استفاده کنید تا نیاز به حمل و نقل تلویزیون نداشته باشید. این خدمات به شما اجازه می دهد تا هر مشکلی که دارید اعلام کنید تا تعمیرکاران به آدرس شما اعزام شوند.

خدمات تعمیر تلویزیون توشیبا

خدمات استاد تی وی شامل تعویض یا تعمیر قطعات آن می باشد. این مشکلات برای هر وسیله ی دیگری بر اثر فرسودگی ممکن است به وجود بیاید.

البته باید بدانید اکثر این مشکلات تخصصی بوده و برای حل آن ها باید از تکنسین و فرد با مهارت در این زمینه کمک گرفت. بعضی از این خدمات عبارتند از:

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون

مین برد تلویزیون حکم قلب تپنده آن را دارد. مین برد در واقع صفحه‌ای است که سیستم کنترل و پردازنده تلویزیون روی آن اجرا می شود، تمامی ورودی ها و خروجی ها و کانال های موجود نیز روی مین برد قرار می گیرد بنابراین می توان حدس زد که خرابی مین برد خیلی مهم است و در نهایت اگر به درستی مورد بررسی و تعمیر قرار نگیرد، تلویزیون نمی‌تواند درست کار کند.

ساختار اس‌ ام‌ دی مین برد تلویزیون توشیبا نسبت به برندهای دیگر پیچیده تر است. بنابراین نیاز به تعمیرکار کاملاً حرفه‌ای و زبده بوده تا بتواند از خرابی ساختار مین برد اطلاعات دقیق کسب نماید. زمانی که مین برد بسوزد و یا دچار آسیب شود احتمالا تصویر تلویزیون به مشکل خورده و در نهایت استندبای تلویزیون در وضعیت خاموش قرار میگیرد. تعمیر مین برد می بایست به واسطه جدیدترین ابزار صورت بگیرد و تکنولوژی‌های مهمی در این زمینه در نظر گرفته شود.

تعویض پنل شکسته تلویزیون توشیبا

کسانی که در منزل خود فرزند کوچک دارند معمولاً مشکل شکستگی پنل تلویزیون برایشان پیش می آید و احتمالا از چنین جریانی ناراحت و عصبانی هستند. این روزها هزینه خرید تلویزیون جدید سرسام‌آور است و می بایست از خدمات تعویض پنل شکسته تلویزیون توشیبا استفاده کرد در این خدمات در ابتدا مدل تلویزیون بررسی شده و سپس پنل اورجینال و با کیفیت خریداری می شود و توسط بهترین تعمیرکاران پروسه تعویض پنل و اجرای آن صورت می‌گیرد.

پنل های تلویزیون توشیبا معمولاً سایز بندی های مخصوص به خود را دارند بنابراین باید دقت صورت بگیرد تا پنلی به اشتباه اجرا نشود. نصب پنل و اجرای آن کار نسبتاً تخصصی بوده و می بایست همه قطعات درست در موقعیت قبل خود اجرا و نصب شوند در صورتی که پنل تلویزیون شما دچار شکستگی و یا ترک خوردگی شده است، می‌توانید با اقدام به خرید پنل جدید، تلویزیون خود را مانند روز اول نو نمایید. برای این کار نیاز به هزینه زیادی نخواهید داشت.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون توشیبا

وقتی صحبت از مدار تغذیه تلویزیون است در واقع همان قطعه پاور مدنظر است. پاور وظیفه برق رسانی را بر عهده دارد بنابراین اگر به هر دلیلی از کار بیفتد عملاً تلویزیون روشن نمیشود یعنی برق لازم را دریافت نمی کند یا برق کمی دریافت کرده و سریع خاموش میشود. پاور ارتباط مستقیم با سایر قطعات تلویزیون دارد و در صورت ایجاد مشکل در این قسمت احتمالا بخش های مختلف تلویزیون نیز درگیر می شود. بنابراین بسیار مهم است که تعمیر تلویزیون توشیبا بخصوص قطعه پاور به درستی و با دقت بالایی صورت بگیرد.

 

تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون

بک لایت ها در واقع پنل های هستند که به صورت رشته ای از نور در کنار هم قرار گرفته اند. این قطعه ارتباط مستقیمی با نور دارد. در واقع تعداد زیاد ال ای دی مطرح است که در کنار هم و به شکل موازی چیده شده اند حال اگر تعدادی از این ال ای دی ها به درستی کار نکند تلویزیون نور کافی نخواهد داشت یعنی تصاویر بسیار کمرنگ و با حالت سایه نمایش داده می شوند و به اصطلاح گفته می‌شود که بک لایت دچار آسیب شده است و نیاز به تعمیر دارد. تعویض و تعمیر بک لایت دو موضوع کاملاً متفاوت است. گاه ال ای دی ها قابلیت تعمیر دارند و گاه سوخته اند و می بایست تعویض شوند.
بنابراین چه خوب است همه تلاش صورت بگیرد تا تعمیر قطعه به درستی انجام شود. تعمیر تلویزیون توشیبا می بایست با دقت بالایی صورت بگیرد.

 

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون Toshiba

اگر به هر دلیل تلویزیون شما در معرض رطوبت زیادی قرار گرفته و این رطوبت به قطعات آن ورود کرده باشد احتمالاً تلویزیون به درستی کار نمی کند و قطعات دچار سوختگی می شوند. در این حالت می بایست از تیم تعمیر تلویزیون توشیبا کمک بگیرید تا قطعات سوخته شناسایی شوند. اگر فکر میکنید تلویزیونی که درگیر رطوبت شده است، هرگز تعمیر نمی شود، اشتباه می کنید. به سادگی می توان قسمت هایی که دچار آب خوردگی شده اند را تعویض کرد و یا عملیات تعمیر آن را انجام داد.

 

مشکلات متداول تلویزیون توشیبا

مشکلات متداول تلویزیون توشیبا با رعایت نکردن بعضی ازنکات ایمنی به وجود می آید. برای اینکه بتوانید در این مواقع به درستی عمل کنید در ادامه ی این مقاله ما را همراهی کنید

تصویر نگاتیوی تلویزیون

تصویر نگاتیوی در تلویزیون توشیبا یکی از شایع ترین مشکلاتی است که سبب می شود کاربر بسیار نگران شود. در واقع تصویر حالت سیاه و سفید و به نوعی وحشت زده به خود می گیرد دقت نمایید که این مشکل مربوط به یک مدار مشخص در برد تیکان است در چنین حالتی به سادگی می‌توان برد tcon را تعویض کرد و یا مدار مربوطه را مورد تعمیر قرار داد تا مشکل تصویر نگاتیوی برطرف شود. بنابراین شایعاتی مبنی بر اینکه وجود تصویر نگاتیوی به معنای پایان عمر تلویزیون است را هرگز باور نکنید و از بهترین تیم تعمیر تلویزیون Toshiba در این زمینه کمک بگیرید.

رفع ایرادات فنی تلویزیون توشیبا

حتما شنیده اید که می گویند دستگاهی دچار ایراد فنی شده است. ایراد فنی یعنی یکی از قطعات مهم دستگاه به درستی کار نمی کند و ماهیت اصلی خود را از دست داده است و کیفیت سابق را ندارد. در چنین حالتی باید گفت که دستگاه نمی تواند مانند روزهای اول خود با انرژی بالا کار کند. برای رفع ایرادات فنی تلویزیون در ابتدا باید مشکل آن به طور دقیق مشخص شود در غیر این صورت برطرف کردن مشکل هزینه بر بوده و یا به اشتباه صورت میگیرد برای رفع مشکلات فنی تلویزیون توشیبا قطعاً نیاز به تعمیرکاران حرفه ای خواهد بود کسانی که بخش های مختلف تلویزیون توشیبا در مدل های متنوع را بشناسند و بدانند که ایراد از کجا است.

مشکل صدای تلویزیون Toshiba

در مورد مشکل صدای تلویزیون توشیبا در ابتدا می بایست کانال های ریز بلندگوی تلویزیون بررسی شود چون معمولاً پس از مدتی کانال ها دچار خاک گرفتگی و مشکلاتی از این قبیل شده این رسوب باعث می‌شود که صدا به طور واضح پخش نشود. گاه قطعه ای از بلندگو دچار سوختگی شده و با تعویض آن تلویزیون مانند روز اول کار می‌کند بنابراین تعمیر تلویزیون توشیبا در بسیاری از موارد امکان پذیر است.

علت روشن نشدن تلویزیون توشیبا

اگر مین برد تلویزیون خراب شده باشد و یا پاور دچار مشکل شده باشد تلویزیون شما روشن نمی شود. البته این دو مورد تنها حدس های اولیه است که زده می‌شود و خرابی بسیاری از قطعات دستگاه نیز سبب روشن نشدن تلویزیون می شود. تعمیر تلویزیون توشیبا باید دقیق و تخصصی باشد.

علت روشن نشدن تلویزیون توشیبا

سیاه شدن صفحه تلویزیون

معمولاً مواردی که مربوط به سیاه شدن تصویر باشد، به بک لایت مرتبط است. یعنی ال ای دی هایی که می بایست نور را ارسال نمایند سوخته اند و یا به درستی کار نمی کنند که در این صورت نیاز به تعمیر تلویزیون توشیبا خواهد بود. میزان سیاه شدن تصویر می‌بایست بررسی شود و سپس اقدام به تعمیر صورت بگیرد.

قفل شدن کنترل تلویزیون

 کنترل تلویزیون نسبتاً حساس است بنابراین گاهی یک ضربه ساده و قفل شدن آن شده و هیچ یک از دکمه ها به درستی کار نمی کند در این صورت نیاز است که قطعات ریز داخل کنترل مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت نیاز تنظیمات اعمال شود. در صورتی که مشکل کنترل تلویزیون شما حل نشد به شما کمک خواهیم کرد تا کنترل جدیدی تهیه نمایید و از آن استفاده کنید

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون توشیبا

در صورتی که تلویزیون شما روشن شده یعنی صدا شنیده می‌شود اما صفحه سیاه و بدون تصویر است احتمالاً حدس می زنید که دستگاه به طور کامل سوخته باشد. در این زمینه نیاز است پاور تلویزیون بررسی شود و قطعاتی که مسئول نور رسانی هستند مورد ارزیابی قرار بگیرند بسیاری از افراد این تصور را دارند که وقتی صفحه تلویزیون سیاه می شود به معنی این است که تلویزیون سوخته است اما چنین موضوعی نبوده و با تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر تلویزیون مانند روز اول کار میکند. برای تعمیر تلویزیون توشیبا نیاز است که مدل آن مشخص شود.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون توشیبا مربوط به برد خاصی است که به عنوان برد TCon شناخته می‌شود در واقع این مشکل سبب می شود تا پنل مربوطه برق‌رسانی کافی را نداشته باشد گاه این خطوط از بالا تا پایین تلویزیون به طور کامل و گاه تا نیمه تلویزیون دیده می شود. در صورتی که خطوط عمودی تا نیمه تلویزیون دیده شود و قسمت دیگر آن کاملا بدون مشکل باشد برخی از پیکسل های نوری تلویزیون سوخته اند و می بایست اقدامات لازم در مورد پیکسل های سوخته صورت بگیرد. تعویض و تعمیر این پیکسل ها معمولاً پروسه قابل اجرایی است و می بایست به دقت صورت بگیرد. تعمیرات تلویزیون توشیبا باید به شکل کاملاً دقیق صورت بگیرد.علاوه بر آن تعمیر تلویزیون فیلیپس و تعمیر تلویزیون شارپ هم نیازمند دقت عمل بالایی در تعمیر است.

تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا

بسیاری از افراد گله دارند که ال ای دی تلویزیون پس از مدتی دچار سیاهی می شود یعنی کادر سیاهی دور تا دور ال ای دی را فرا می گیرد این مشکل در تلویزیون های برند توشیبا بیشتر از سایر برند ها دیده می شود اما مشکل خاصی نبوده و قابل حل است. پیکسل های نوری در ال ای دی پس از مدتی کیفیت خود را از دست می دهند. اگر از بهترین تعمیرکار استفاده شود بررسی‌های لازم به دقت صورت می گیرد به این ترتیب در صورت نیاز پروسه تعمیر تلویزیون ال ای دی توشیبا با کمترین هزینه برای شما فراهم خواهد شد.

در صورتی که لامپ های ال ای دی دچار سوختگی شده باشند تعویض خواهند شد. تنظیم نور ال ای دی تلویزیون Toshiba نیاز به تخصص بالایی دارد، بنابراین کار می بایست به کاردان سپرده شود تا از مشکلات پیش رو جلوگیری شود. تلویزیون ها معمولاً قطعاتی دارند که پس از مدتی دچار افت کیفیت می‌شوند و این موضوع روی مصرف انرژی برق تلویزیون نیز تاثیر می گذارد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی توشیبا

کسانی که تلویزیون ال سی دی توشیبا دارند و تلویزیون آنها دچار خرابی شده، معمولاً از تعمیر آن ناامید می‌شوند. چون با هر تعمیرکاری که تماس می‌گیرند به محض اینکه توضیح می‌دهند تلویزیون از نوع ال سی دی و برند توشیبا است متاسفانه ناامید شده و به آنها گفته می‌شود که تلویزیون شما تعمیر نخواهد شد تعمیر ال سی دی کار نسبتاً دشواری است.

چون ال ای دی ها جایگزین جدید ال سی دی برای تلویزیون هستند و جای ال سی دی را گرفته اند در چنین حالتی نیاز است که از تعمیرکاران خبره استفاده شود تا پروسه تعمیرات تلویزیون مخصوصاً از نوع ال سی دی کاملا دقیق و ریز بینانه صورت بگیرد. هنوز هم یک سری تکنیک ها برای تعمیر ال سی دی وجود دارد بنابراین ناامید نباشید و اجازه دهید بهترین‌ متخصص برای تعمیر تلویزیون شما انتخاب شوند.

گارانتی تعمیرات تلویزیون توشیبا

قطعات تلویزیون معمولاً گرانقیمت هستند و کاربر نمی داند که آیا باید قطعات را تعویض کند و یا اقدام به خرید تلویزیون جدید نماید. در مورد قطعات تلویزیون توشیبا هزینه ها نسبت به برندهای دیگر تا حدودی بالاتر است در چنین شرایطی بسیار مهم است که شرایط گارانتی فراهم شود به طوری که کاربر بداند، در صورت تعمیر تلویزیون تا چه زمانی مانند روز اول کار میکند.
برای برآورد هزینه نیاز است که تعمیرکار خبره و حرفه‌ای در نظر گرفته شود تا بتوانند دستگاه را بسنجد و پیش بینی درستی نسبت به تعمیر آن داشته باشد. یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد تعمیر تلویزیون توشیبا در نظر گرفته می شود اینکه این تلویزیون ها معمولاً قطعات خاص خود را دارند بنابراین گارانتی تعمیرات سبب می شود تا مشتری با خیال راحت از تلویزیون خود استفاده نماید. اگر تعمیرکار از پروسه تعمیر و دوام آن اطمینان داشته باشد هیچ مشکلی در مورد گارانتی نخواهد داشت. دقت نمایید که در دنیای امروز هر هزینه اضافی می بایست به حداقل برسد.

هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا

تعمیرات تلویزیون توشیبا به نسبت سایر برندها هزینه کمتری در بر دارد. در واقع قطعات این تلویزیون هنوز قیمت خود را حفظ کرده‌اند و شاهد افزایش قیمت برای آنها نخواهیم بود اما اگر تلویزیون نیاز به تعویض پنل داشته باشد معمولاً خرید یک پنل جدید هزینه‌بر است بنابراین مهمترین بخش هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا مربوط به قطعه ای است که می بایست خریداری شود. تشخیص مشکل تلویزیون کار دشواری بوده و می بایست توسط متخصص صورت بگیرد بنابراین بسیار مهم است که این موارد نیز در هزینه اعمال شود.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا

در صورت خرابی تلویزیون شما بسیار مهم است افرادی اقدام به تعمیر آن نمایند که دوره های لازم و آموزشهای جدید را پشت سر گذاشته باشند در گذشته برای تعویض یک قطعه زمان و هزینه زیادی در نظر گرفته می شد اما امروزه شرایط جدیدی فراهم شده است تا تعمیرات تلویزیون توشیبا در محل با کمترین هزینه صورت بگیرد شما می توانید از سایت استاد تی‌وی استفاده کنید و همه سوالات خود را با تیم تعمیر استاد تی وی در میان بگذارید.

مرکز تخصصی استاد تی وی در سراسر تهران شرایطی فراهم ساخته‌اند تا تعمیر و تعویض قطعات در منزل و یا در محل صورت بگیرد و نیاز به هزینه و زمان اضافی برای حمل و نقل تلویزیون نباشد. مهمترین نکته برای تعمیر تلویزیون Toshiba استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت است که در شرایط تحریم ایران یافتن آنها کار دشواری به نظر می رسد اما تیم تعمیر استاد تی‌وی توانسته اند این پروسه را به خوبی پشت سر بگذارند.

خرید تلویزیون شکسته توشیبا

شما می توانید با مراجعه به سایت استاد تی‌وی از شرایط خرید تلویزیون شکسته توشیبا اطلاعات کامل را بدست آورید توضیحات در این سایت به طور کاملاً دقیق در مورد تعویض و تعمیر تلویزیون برای شما فراهم شده است اگر سوالی دارید می توانید از مشاوران تیم استاد تی‌وی بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهند. تلویزیون های توشیبا شرایط تعویض پنل را خواهند داشت بنابراین نگران نباشید و اجازه دهید بهترین تصمیم‌گیری برای تلویزیون شما صورت بگیرد.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها