دو اصل مهم برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک مدنظر است، تشخیص درست ایراد دستگاه و انتخاب بهترین قطعات موجود در بازار! تیم تخصصی تعمیر تلویزیون پاناسونیک استاد تی وی توانسته رسالت خود را در هر دو مورد به جا بیاورد.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل
برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک

PANASONIC یک برند ژاپنی بسیار محبوب و قدیمی می باشد که ناسیونال زیرمجموعه آن است.این شرکت طیف گسترده ای از محصولات و تجهیزات الکترونیکی را تولید و عرضه می کند.این محصولات شامل : تلویزیون ال ای دی ، تلویزیون ال سی دی، سینماهای خانگی و … می باشد.

به دنبال پیچیده بودن طراحی ساختار تلویزیون در صورت خرابی شما نیازمند کارشناسان زبده در تعمیر تلویزیون پاناسونیک می باشید تا با استفاده از جدیدترین ترفند ها و متدهای تعمیر عیوب و اختلالات به وجود آمده در این دستگا ه ها را رفع نمایند.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل

تلویزیون های پاناسونیک معمولاً گران قیمت هستند! این برند در دنیا به شهرت بالایی رسیده است! اما به هر حال هر محصولی پس از مدتی دچار خرابی می شود و تلویزیون پاناسونیک نیز از این قاعده جدا نیست! شما می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل استاد تی وی استفاده کنید. خرابی برد تلویزیون پاناسونیک یکی از مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. خرابی برد پاور یکی از مواردی است که به مین برد آسیب می رساند خوشبختانه این مشکل توسط بهترین تعمیرکاران استاد تی وی در منزل برطرف می شود. اگر تلویزیون شما با تاخیر روشن می شود و یا چراغ پاور دچار چشمک شده است می بایست برد پاور بررسی شود و منبع تغذیه از نظر سلامت مورد ارزیابی قرار بگیرد این منبع وظیفه تامین برق مورد نیاز دستگاه را دارد. بررسی همه این موارد توسط تیم خبره تعمیر تلویزیون پاناسونیک استاد تی وی و در محل صورت می گیرد.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل

نوسان برق این روزها در بسیاری از مکان های تجاری و مسکونی دیده می شود و این نوسانات سبب آسیب دیدگی تلویزیون می شود. این موضوع باعث آسیب به قطعات داخلی تلویزیون می شود. قطعات داخل تلویزیون پاناسونیک معمولاً بسیار ظریف هستند و نوسان برق سبب آسیب به دستگاه می شود. خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل به شما کمک می کند تا بتوانید مشکل تلویزیون خود را در محل حل کنید. شما می توانید با یک تماس با تیم استاد تی وی از خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل استفاده نمایید تا در ابتدا تشخیص درستی در مورد نوع خرابی دستگاه تلویزیون شما داده شود و تعمیر و یا تعویض قطعات صورت بگیرد. گاه تشخیص اشتباه سبب هزینه های بیشتر می شود پس حتماً می بایست مشکل تلویزیون بررسی شود و سپس اقدام به تعویض قطعه مورد نظر صورت بگیرد.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تهران

شلوغی های تهران تمامی ندارد و وقتی وسیله ای در منزل خراب شود نیاز به صرف زمان و هزینه زیاد برای انتقال دستگاه به تعمیرگاه است به این ترتیب استاد تی وی تصمیم گرفته است که خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تهران و در محل را برای شما فراهم سازد. کسانی که تلویزیون قدیمی دارند معمولاً در حمل و نقل و جابجایی و یا به مرور زمان با مشکلاتی از قبیل آبخوردگی تلویزیون همراه هستند که متاسفانه سیستم سیگنال تصویر را زیر سوال می برد در این صورت تصاویر روی نمایشگر به خوبی مشخص و نمایان نمی شود و نیاز به بررسی قطعه ای است که دچار رطوبت شده و متاسفانه از کار افتاده است. گاه رطوبت بسیار کم سبب خرابی قطعه برد تیکان می شود و در این راستا نیاز به تعویض این قطعه است در این صورت می بایست دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد. اگر در تهران هستید تعمیرات تلویزیون خود را به استاد تی وی بسپارید.

تعمیر تلویزیون ال ای دی پاناسونیک

خرابی بک لایت تلویزیون پاناسونیک از مشکلاتی است که اخیراً مشاهده شده است. بک لایت ارتباط مستقیمی با ال ای دی دارد و در نهایت سبب بروز اختلال در تصویر تلویزیون می شود و بخش سخت افزاری دستگاه را دچار مشکل می کند. برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک نیاز به تیم حرفه ای است که بتوانند بررسی کنند که خرابی مربوط به لامپ ال ای دی است و یا می بایست سایر صفحات ماژور بررسی شود. از سوی دیگر نیاز است که صفحات پلاریزه نیز مورد ارزیابی قرار بگیرد. اگر لامپ خراب باشد که اقدام به تعویض لامپ خواهد بود در صورتی که مشکل مربوط به بک لایت باشد تصمیم گیری در مورد برداشته شدن صفحه ماژور صورت می گیرد.تعمیرات تلویزیون ال ای دی پاناسونیک به قدری ظریف است که احتمال شکستگی برای آن بسیار زیاد است و بهتر است که تعمیر آن به افراد کاربلد سپرده شود.

تعمیر تلویزیون ال ای دی پاناسونیک

تعمیر تلویزیون ال سی دی پاناسونیک

برای تعمیر ال سی دی تلویزیون پاناسونیک نیاز به تجهیزات پیشرفته است چون در ابتدا باید تشخیص داده شود که خرابی ال سی دی مربوط به کدام بخش است اگر اشتباه در تشخیص صورت بگیرد احتمال سوختن برد اصلی دستگاه وجود دارد پس از تیم خبره تعمیر تلویزیون پاناسونیک استاد تی وی کمک بگیرید تا مشکلات مربوط به ال سی دی پاناسونیک برطرف شود. تعمیر و بهسازی ال سی دی دشوار است و نیاز به رعایت اصول استاندارد خواهد بود. بسیاری از قطعات مربوط به ال سی دی این روزها در بازار عرضه نمی شود اما کارشناسان استاد تی وی توانسته اند در عرضه قطعات تلویزیون های قدیمی نیز شرایط خوبی را فراهم سازند. تجهیزات تخصصی که برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک نیاز است می بایست در بهترین کیفیت خریداری و اجرا شود و صفر تا صد پروسه تعمیر تلویزیون پاناسونیک توسط تیم استاد تی وی صورت می گیرد. گاه تعمیر دستگاه شما با هزینه بسیار کم انجام می شود کافیست تشخیص قطعه مورد نظر سریعاً صورت بگیرد.

گارانتی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

معمولاً کسانی که به دنبال تیم تعمیرکار برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک هستند تاکید دارند که ضمانت قطعه اجرایی چقدر است؟ بگذارید مثال جالبی در مورد مشکلات تلویزیون پاناسونیک بزنیم، یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران از آن صحبت می کنند روشن نشدن تلویزیون است. این مشکل به عوامل مختلفی بستگی دارد، گاه پاور از کار افتاده است و گاه منبع برق از نظر کیفیت دچار مشکل است از سوی دیگر گاهی دیده می شود که مین برد دچار نقص شده است و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه مورد نظر خواهد بود در چنین شرایطی نیاز است که بهترین تعمیرکار انتخاب شود که گارانتی نماید قطعه تعویضی تا چه زمانی برای شما کار می کند و دچار مشکل نمی شود. تعمیر تلویزیون پاناسونیک از سوی استاد تی وی با گارانتی همراه است و زمان تست به شما داده می شود.

تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون پاناسونیک

مین برد همان برد اصلی تلویزیون پاناسونیک و به نوعی قلب تپنده آن محسوب می شود. مین برد وظیفه دارد که سیگنال های مورد نیاز را از ورودی ها دریافت نماید و پردازش درستی روی آنها داشته باشد. پس از اینکه پردازش صورت گرفت، ارسال آن به پنل توسط مین بردها صورت می گیرد و تصویر مربوطه به نمایش گذاشته خواهد شد. یک سری قطعات در این مسیر دخالت دارند که پس از مدتی دچار افت کارایی می شوند مثلاً پورت های ورودی و خروجی. در این صورت مین برد دیگر نمی تواند مثل قبل به وظیفه خود عمل نماید. خرابی مین برد باعث می شود که پردازشگر به مشکل بر برخورد و در نهایت قطعه مورد نظر دستگاه دچار مشکل شود. در این صورت نیاز است با تعمیر تلویزیون پاناسونیک استاد تی وی ارتباط بگیرید و شرح حالی از وضعیت تلویزیون خود ارائه دهید تا بهترین تصمیم گیری برای تعمیر مین برد صورت بگیرد و مشکلات در این زمینه برطرف شود.

تعویض پنل شکسته تلویزیون پاناسونیک

پنل تلویزیون قسمتی است که به عنوان نمایشگر عمل می کند. در تلویزیون های پاناسونیک قیمت پنل بسیار گران است و تلویزیون هایی که گرفتار مشکل شکستگی پنل شده اند معمولاً از نظر ارزش بسیار افت قیمت خواهند داشت. وقتی پنل دچار ترک های ریز و درشت شود، یک سری خطوط عمودی در تصویر ایجاد می شود مثلاً نور بسیاری از بخش ها کم می شود و تصویر تاریک به نظر می رسد. در این صورت تیم تخصصی استاد تی وی بررسی می شود که نوع ترک موجود در پنل به چه میزان است. آیا مقدار ترک زیاد است و یا می توان آن را نجات داد و هزینه های اضافی را کاهش داد در این صورت در صورت تعمیر پنل مورد نظر، دیگر نیاز به تعویض تلویزیون نخواهید داشت.  مهمترین توصیه استاد تی وی این است که از نفوذ مایعات به داخل پنل تلویزیون خودداری کنید و سعی کنید هر نوع ضربه به تلویزیون را به حداقل برسانید.در صورتی که قابل تعمیر نباشد می توانید به بخش خرید تلویزیون شکسته مراجعه کنید و تلویزیون شکسته خود را بفروشید.

تعمیر خرابی مدار تغذیه تلویزیون پاناسونیک

اگر دستگاه تلویزیون شما روشن است اما بعد از مدت کوتاهی خاموش می شود و یا پس از مدت کوتاهی از روشن شدن، حرارت دستگاه بالا رفته و دچار خاموشی می شود احتمالاً مشکل مربوط به مدار تغذیه تلویزیون است که در خصوص برند پاناسونیک بارها دیده شده و باعث نگرانی کاربران شده است. دلایل زیادی برای خرابی مدار تغذیه تلویزیون پاناسونیک وجود دارد مثلاً ولتاژ بالا روی دستگاه اعمال می شود و در نهایت برق ورودی دو فاز می شود. همینطور قدیمی بودن دستگاه سبب استهلاک قطعات آن شده و این موضوع به مرور زمان به کارکرد دستگاه آسیب وارد می کند. گاه نیز قطعات دستگاه به صورت یکباره دچار قطعی می شوند در این صورت نیاز است که میزان خرابی منبع تغذیه بررسی شود و در نهایت تعمیر تلویزیون پاناسونیک توسط بهترین تعمیرکاران صورت بگیرد. اینطور که مشخص است ولتاژ بالا و نوسان برق سبب بروز مشکلاتی برای تلویزیون می شود.

رفع ایرادات فنی تلویزیون پاناسونیک

مشکلات فنی یک دستگاه برقی معمولاً از قطعات مهم و اصلی آن آغاز می شود به خصوص در تلویزیون های پاناسونیک که سبب از بین رفتن عملکرد درست سیستم شده و در نهایت خسارت زیادی به بار می آورد. در صورت احساس ایرادات فنی در تلویزیون سریعاً پریز برق را جدا کرده و با تیم تعمیر تلویزیون پاناسونیک استاد تی وی ارتباط بگیرید. در این راستا سوالاتی از شما می شود تا مشکل اصلی تلویزیون مشخص شود و اگر نیاز به قطعه خاصی بود توسط تعمیرکاران استاد تی وی خریداری شده و اعزام به محل صورت می گیرد تا نیاز به جابجایی دستگاه نداشته باشید. دقت کنید که ایرادات فنی هرچه زودتر پیگیری شود نتیجه بهتری خواهد داشت پس نگذارید زمان بگذرد و دیر شود.

تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک

بک لایت تلویزیون ها مربوط به کیفیت تصویر و رنگ و صفحه نمایشگر هستند و در صورتی خرابی بک لایت تلویزیون درگیر مشکلات زیادی می شود اینطور که مشخص است بک لایت ها از نظر سبک اجرایی شرایط مخصوص به خود را دارند و تشخیص خرابی آن بسیار دشوار است اما این تصور که بک لایت هرگز تعمیر یا تعویض نمی شود اشتباه است. بک لایت ها قطعه ای هستند که اگر به موقع پیگیری شوند قابل تعمیر هستند یک موضوع مهم در مورد بک لایت ها این است که این قطعات برای برخی از برندها به شکل متفاوتی تعریف شده است و همین موضوع سبب می شود روال تعمیر آنها متفاوت باشد. شما می توانید از تیم تعمیر استاد تی وی کمک بگیرید تا سطح مشکل تلویزیون خود را مشخص کنید.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون پاناسونیک

برخی از افراد روال درست تمیز کردن صفحه تلویزیون را نمی دانند و از دستمال های خیس با رطوبت زیاد برای این کار استفاده می کنند که در نهایت سبب آسیب به تلویزیون می شود و مشکل آبخوردگی قطعات صورت می گیرد. قطعاتی که درگیر رطوبت می شوند معمولاً از کیفیت خارج شده و دیگر قابل استفاده نیستند و باید با قطعه جدید تعویض شوند. قطعات آبخورده در تلویزیون ها اگر در سریع ترین زمان ممکن تعویض نشود به سایر بخش های تلویزیون نیز آسیب وارد می کند و این موضوع سبب می شود که دستگاه دیگر عملکرد مناسب خود را نداشته باشد به این ترتیب در صورت نفوذ رطوبت به داخل پنل دستگاه حتماً با تیم استاد تی وی ارتباط بگیرید.

علت روشن نشدن تلویزیون

بیشترین گزارش خرابی تلویزیون پاناسونیک مربوط به روشن نشدن آن است! اولین حدسی که می توان برای روشن نشدن تلویزیون زد این است که پریز دچار مشکل شده است اما معمولاً مشکل مهمتری مطرح است. یکی از دلایلی که سبب روشن نشدن تلویزیون های پاناسونیک می شود خرابی برد پاور است که اصلی ترین برد تامین کننده برق دستگاه است و در صورت خرابی سبب بروز این مشکل می شود. وقتی برد پاور خراب باشد برق از آن عبور داده نمی شود و در نهایت دستگاه به مشکل بر می خورد. گاه دیده می شود که مین برد دچار خرابی شده است و این موضوع بر اساس ورود ویروس به مین برد است و در نهایت دستگاه به مشکل بر می خورد.  شما می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل استاد تی وی برای حل این مشکل کمک بگیرید.

سیاه شدن صفحه تلویزیون

سیاه شدن صفحه تلویزیون با روشن نشدن فرق می کند! گاه تلویزیون روشن است اما صفحه سیاه بوده و نور و کیفیت تصویر بسیار تاریک است. خرابی بک لایت، مین برد و کابل فلت از مواردی است که سبب سیاه شدن صفحه تلویزیون می شود و در نهایت کیفیت تصویر را زیر سوال می برد. در واقع خرابی هر یک از این قطعات سبب می شود که تصویر به ال سی دی منتقل نشود.

در صورتی که عمر زیادی از تلویزیون شما گذشته باشد باید منتظر این مشکل باشید. در این راستا می توانید مشکل ایجاد شده را توسط تیم تخصصی استاد تی وی برطرف نمایید.

قفل شدن کنترل تلویزیون

سنسورهایی در داخل دستگاه کنترل و تلویزیون است که می بایست با هم هماهنگ شوند تا اجرای درستی داشته باشند. در صورت خرابی این سنسورها نیاز است که تعویض لازم صورت بگیرد. باید لنز دوربین دستگاه تعمیر شود و یا تعویض لازم برای دستگاه صورت بگیرد در این صورت گاه نیاز به کنترل روی مادون قرمز است و تنظیمات لازم باید در این زمینه صورت بگیرد.

قفل شدن کنترل تلویزیون به دلیل خرابی کنترل نیز صورت می گیرد و این موضوع باعث می شود که دستگاه به خوبی کار نکند که در برخی مواقع نیاز به تعویض کنترل خواهد بود.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون

بک لایت مهمترین عامل سیاه شدن تصویر در تلویزیون است چون منبع برق و نور رسانی به دقت انجام نمی شود. در تلویزیون های قدیمی پاناسونیک معمولاً این مشکل رخ می دهد به طوری که هیچ تصویری از نمایشگر نشان داده نمی شود. خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک شامل بررسی و رفع ایراد مشکل بک لایت نیز خواهد شد.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه

بروز خطوط عمودی روی صفحه نمایشگر تلویزیون پاناسونیک مربوط به برد T-CON است. البته گاه نیز مشکل در سیم کشی است. برد T-CON موجود در بازار از نظر کیفیت معمولاً در سبک های فیک و اصل عرضه می شوند این بردها به پنل تلویزیون پاناسونیک متصل می شوند و در صورت خرابی نیاز به تعویض آنها است. شما می توانید با بخش تعمیر تلویزیون پاناسونیک استاد تی وی ارتباط بگیرید تا مشکل مربوط به برد دستگاه تلویزیون خود را برطرف سازید از یاد نبرید که برد تلویزیون پاناسونیک معمولاً پس از گذشت چند سال از کیفیت خارج می شود.

تصویر نگاتیوی (Negative)

تصویر نگاتیوی تلویزیون سبب غیر عادی نشان دادن رنگ ها شده و در نهایت کیفیت نمایشگر را زیر سوال می برد. در این صورت نیاز است که چراغ های ال ای دی بررسی شود و همینطور نور پس زمینه مورد بررسی قرار بگیرند تصویر نگاتیوی تلویزیون معمولاً با یک بررسی ساده حل می شود پس نگران نباشید و تعمیر تلویزیون پاناسونیک منزل خود را به تیم استاد تی وی بسپارید. در این راستا باید مدار GAMMA بررسی شود و در صورت نیاز تعویض صورت بگیرد.

مشکل صدای تلویزیون

اگر تلویزیون شما مشکل صدا دارد و زنگ صدای تلویزیون غیر عادی است باید به فکر بررسی بلندگوی دستگاه باشید و این کار توسط ابزارهای مخصوص و افراد متخصص صورت می گیرد دقت کنید که خرابی بلندگو گاه به سایر بخش ها نیز نفوذ می کند.

خرید تلویزیون خراب پاناسونیک

اگر پنل تلویزیون شما شکسته است و یا برخی از قطعات دستگاه دچار خرابی شده است می بایست با کارشناسان استاد تی وی ارتباط بگیرید. در این راستا موقعیت تصویر تلویزیون از شما پرسیده می شود. اگر بهم ریختگی رنگ و تصویر گزارش شود نیاز است که مادربرد مورد بررسی قرار بگیرد اگر فکر می کنید تصویر تلویزیون شما پس از ضربه یا آبخوردگی به صورت وارونه نشان داده می شود می بایست تنظیمات فریمور مدنظر قرار بگیرد. دقت داشته باشید که گاه ضربه وارد شده سبب شکستن کامل پنل می شود که نیاز به تعویض پنل خواهد بود. در این صورت می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک استاد تی وی کمک بگیرید.

هزینه تعمیر تلویزیون پاناسونیک

هزینه تعمیر تلویزیون پاناسونیک بستگی دارد به مشکل قطعه ای که درگیر خرابی شده است. گاه با مبلغی کم می توانید مشکل دستگاه خود را برطرف سازید و گاه نیاز است که یک قطعه به طور کلی تعویض شود در این صورت استفاده از قطعه اصل به دوام بیشتر تلویزیون کمک زیادی می کند.

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک

استاد تی وی مرکز تعمیر تلویزیون پاناسونیک، صنام و … است و در این مرکز بهترین قطعات با نازلترین قیمت خریداری و روی دستگاه معیوب اجرا می شود. خوشبختانه سطح رضایت از استاد تی وی به قدری بوده است که موجب محبوبیت آن در بین عموم مردم شود. در این مرکز هرگز قطعه فیک و غیر استاندارد برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک و سایر برندها استفاده نمی شود و دستگاه تعمیر شده با گارانتی تست در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر فکر می کنید نیاز به بهترین خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک، تعمیر تلویزیون هایسنس و تعمیر تلویزیون دوو دارید و یا دستگاه تلویزیون شما درگیر ایراد بزرگی شده است می توانید با کارشناسان استاد تی وی ارتباط بگیرید.

برای تلویزیون شما مشکلی پیش آمده است؟​
نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید؟
لطفا جهت تعمیر ، راهنمایی و مشاوره با کارشناسان استاد تی وی تماس بگیرید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها