استاد تی وی فعالیت خود را از حدود 30 سال پیش آغاز کرده است و تجربه کار در حوزه ی تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون از قبیل تعمیر تلویزیون سامسونگ ، ال جی ، سونی و … داشته است.
ما در این مجموعه از متخصصانی که سال ها تجربه فعالیت در این زمینه داشته اند دعوت به همکاری کرده ایم تا بتوانیم هر چه بهتر به شما عزیزان خدمات رسانی کنیم.

ما با آنالیز رفتار مشتریان به این نتیجه رسیدیم که درصد بالایی از نگرانی های آنها علاوه بر هزینه تعمیر، هزینه جا به جایی تلویزیون می باشد و به موازات آن صدماتی که در حین حمل و نقل مانند شکستگی پنل تلویزیون می تواند اتفاق بیافتد. ما با اعزام سریع تعمیرکار متخصص و حرفه ای در محل، هزینه مشتریانمان را کاهش داده و همراه آنها هستیم.
از دیگر دغدغه های مشتریان اصل بودن قطعات تعویضی است که برخی از افراد حتی ترجیح می دهند به جای تعمیر تلویزیون شان یک تلویزیون جدید تهیه کنند. ما برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات گارانتی اصل بودن قطعات تعویضی در محل را در نظر گرفته ایم.

استاد تی وی در یک نگاه

  1. ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
  2. شفافیت در اعلام هزینه‌ها
  3. اعزام تعمیرکار متخصص هر برند تلویزیون در کوتاهترین زمان
  4. استفاده از لوازم و قطعات با کیفیت تلویزیون
  5. گارانتی اصل بودن قطعات تعویضی
  6. عدم نیاز به حمل تلویزیون به تعمیرگاه
  7. گارانتی یک‌ ماهه تعمیر تلویزیون
  8. پشتیبانی مشتریان استاد تی وی
  9. کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان

ضمانت خدمات استاد تی وی

با توجه به شرایط اقتصادی مردم و پر هزینه بودن خرید لوازم برقی مانند تلویزیون ،استاد تی وی در تلاش است تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه برای مشتریان خود در نظر بگیرد.از این رو ما خدمات خود را تا 30 روز گارانتی می کنیم تا شما در انتخاب تان از رضایت بیشتری برخوردار شوید.فقط کافی ست پس از مشاهده هر گونه نقص در کار با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

امنیت در خدمات استاد تی وی

با توجه به اینکه استاد تی وی یک سامانه آنلاین برای اعزام تعمیرکار در محل است برای افزایش تامین امنیت خدمات و اعتماد مشتریان در خصوص حضور تعمیرکار در منزل و محل، قبل از استخدام کارشناسان تعمیرکار علاوه بر احراز صلاحیت فنی، توسط مقامات امنیتی احراز صلاحیت می شوند و تمامی آنها دارای گواهی عدم سوء پیشینه از مراجع ذیصلاح هستند.
در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانید با شماره 02177337404 تماس گرفته و موارد را گزارش دهید.پشتیبانان ما با پیگیری موارد گزارش شده می توانند به ارائه خدمات هر چه بهتر شما عزیزان بپردازند.

مشتری مداری

امروزه در دنیای کسب و کار و شکل گیری رقابت در بین آنها، افزایش رضایت مشتری و حفظ آن، از المان های بسیار مهم در هر شرکتی محسوب می شود.استاد تی وی هم در این مورد مستثنی نبوده و به عنوان یکی از شرکت های خدمات رسان در محل ، وظیفه خود می داند تا با ارائه خدماتی با کیفیت، باعث جلب رضایت مشتری شده و آسودگی خاطر را برای آنها به ارمغان بیاورد.

از جمله اقدامات اتخاذ شده در این خصوص می توان به تنوع خدمات، سرعت ارائه خدمات،سرعت عمل در پشتیبانی ، مشاوره قبل از اعزام متخصص، انجام خدمات در زمان دلخواه مشتری، سنجش رضایت مشتری و پیگیری آن و همچنین گارانتی خدمات اشاره کرد.استاد تی وی برای جلب رضایت بیشتر مشتریان علاوه بر پاسخگویی تلفنی ، از طریق راه های ارتباطی دیگر چون پیامک، ایمیل و چت آنلاین آماده ای پاسخگویی به شما عزیزان است.